Winter Storm CZ

Fanklubový sraz 19.2.2011

19. února 2011 v 21:03 | Lawiane
Dneska jsem byla na srazu Winter Storm fanklubu, byl to třetí, kterého jsem se zůčastnila a tentokráte poněkud jiný, co se do počtu účastníků týče. Předtím nás chodilo tak kolem dvaceti (pokud nemám naprosto disodhad), ale jelikož ve fanklubu došlo k jistým změnám, bylo nás dnes jen osm. Ale né, že by to nějak vadilo, či snad ubíralo na zábavě. Sice jsem neviděla mnohé lidi, které bych třeba ráda viděla, ale zase to mělo takovou "rodinou" atmosféru. :D :D
Jelikož venku byla poměrně nepříjemná zima, proseděli jsem několik hodin v príma restauračce, kterou nám zařídil Matthe a kde nás tentokrát neotravovl žádný číšník milý jako paska na botě. 
Takže shrnuto a podtrženo, dnešek byl krásně prožitý den s lidmi od Tarji :-)
zúčtování :D
zúčtování :D

Projekt pro Tarju

10. ledna 2011 v 17:48 | Lawiane
Pro vás, kteří rádi fotíte a máte posloucháte Tarju, velice tu lákavá věc :-) Já se hodlám zapojit, jen nejdřív musím něco vymyslet, protože doposud mě nenapadlo nic jiného, než k I feel immortal skočit v bílém hávu z mostu, což by ovšem byla asi ta poslední věc v mém životě.

Soutěž na winterstormczech.eu

30. prosince 2010 v 11:22 | Lawiane
Milý návštěvníci blogu, pokud máte rádi Tarju a máte zájem něco zajímavého vyhrát, fanklub připravil soutěž, která potrvá do 24.3.2011 a má několik kategorií. Viz. pod perexem:
 
 

Reklama