Velká Británie

Londýn - den druhý

25. prosince 2011 v 22:22 | Lawiane
S extra extrémně velikým a neomluvitelným zpožděním je tu pokračování mého pseudo deníčku ze zářijového pobytu v Londýně. Asi už si nepamatujete, co jsem psala v té minulé části, ale ono je to asi jedno. :-)

U lva, už jsem asi hodinu vzhůru a čekám, že každou minutou musí Marušce v 8:00 zazvonit budík. Někdo tu totiž asi hodinu v kuse kašle. Proboha, snad nemá tuberu, snad to nechytnem. Už zase zakašlal a jak to dopíšu, tak zase. Je tu vedro jako ve stanu. Éééé to se sice psalo na netu, ale když je podzim, člověk by řekl, že to bude lepší, ale lidi funí asi pořád stejně. Chápete, že jsem se koukala na mobil a ještě není ani 7:00. Zdechnu. Navíc se nevejdu do postele, páč jsem si sem naharcovala všechny krámy a pro mě nezbývá místo. Kdybych byla Šigi, vešla bych se. Ale nejsem. Ještěže nejsem Thor. Chodit tu s rouškou, ten chrchloun mi vadí.
Martin bydlí v zrcadle.

Londýn - den první

7. října 2011 v 23:27 | Lawiane
Zápisky ze zářijového Londýna....

Psáno cestou do Londýna

18. září 2011 v 19:35 | Lawiane
Tak, pro změnu zápisky z Londýna, které ovšem nebudou tak "oficiální" jako z Finska. Tak třeba tohle:
"Né, ten kluk je základ!"
Hele, ještě jsme se pomalu nerozjeli a jeden člověk už se pozvracel.

Postřehy ze Stonehenge

16. ledna 2011 v 16:58 | Lawiane
Prohrabávání fotek z Anglie neustalo a proto přidávám pár dalších kousků ze Stonehenge.
Popravdě musím říct, že na tohle místo jsem se těšila asi nejvíc a taky mě nejvíc zklamalo. Na fotkách to není vidět, ale okolo jsou silnice, jezdí plno aut ze všech směrů. Ty kameny jsou oplocené a mezi ně se nesmí, takže můžete chodit jen v takovém kruhu okolo. Zkrátka žádná magická atmosféra dávných časů tam na mě nadýchala. A vzhledem k tomu, že jsem tam měli hodinu čas, tak nic moc zábava. Hodinu chodit dokola není zrovna ono.
stonehenge I.

Má zvrácená představa o krásném moři

2. května 2010 v 17:48 | Lawiane
Původně jsem plánovala článek trochu více na úrovni, ale nějak nestíhám :D
Vy se mnou budete zřejmě souhlasit (myslím SB a lidi, co to tu navštěvují často), ale většina lidí by zřejmě řekla, že má představa o ideálním moři je trochu zvrácená.
Pláže plné turistů jsou sice fajn na koupání, ale jinak mě spíše odpuzují, nežli přitahují.

Anglie květen 2009- 1.den- 1. část

7. února 2010 v 13:19 | Lawiane
Po založení rubriky o Anglii, jsem se rozhodla přepsat sem svůj deníček, který jsem si tam psala na zájezdu minulý rok. Trochu jsem ho pozměnila, aby tam nabyly nezáživné pasáže, které by vás stejně nezajímaly. Je to psáno tak naivně, ale doufám, že vás to, když už nic jiného, alespoň pobaví. Anglie je kouzelná země. Jo a ještě nutno dodat, že jsme tam byla s Evelin a v době mého pomatení do Letopisů Narnie, na což jsou tam často odkazy.
Termín zájezdu byl 2. -9. 5 2009 a ubytováni jsme byli v jižním městě Worthing.
 
 

Reklama