Tarja obecně

Tarja má dítě

28. listopadu 2012 v 23:43 | Lawiane
Ehm... tahle zpráva je důležitá asi jen pro lidi holdující bývalé zpěvačce Nightwish. Ostatním to asi nebude připadat moc důležité, ale těm zasvěceným to bude připadat o to důležitější. Jakože cože? Ona má prý dítě. Jakože teď? Novinka! Cože? Já to nechápu. Chápete to? Jaktože se to neprovalilo? Vždyť ona pořád pracuje. A nikde neměla fotku s břichem. Nechápu, proč to třeba nesdělila dřív, když sděluje obvykle skoro všechno. Ona hodlá jet hned na turné. Jak může jet hned na turné? Cože? Chápete to? A Máca je otec! :D To nepochopím nikdy... :D
Zajímalo by mě, jestli je to holkčička nebo chlapeček. Ale je to fajn. Je to miloučké. Je to extramiloučké, prtože jsem o tom přemýšlela už fakt hodněkrát a najednou je to pravda. Tedy pokud to není fáma... ale není Apríl, tak asi ne. Je listopad, v listopadu se tohle nedělá. Mimohodem - já jsem se taky narodila v listopadu - no není to čest? :D
To dítě bude mít určitě argentinské občanství. To je ovšem zlo. Mělo by mít finské. To je jasný. Taky by mě zajímalo, jako ho pojmenují. Mělo by se to jmenovat Mikko. Dle mého názoru. Ale co když to pojmenují španělsky. Co když to bude Marcelo č.2. Hej, ale jestli to bude holčička, tak se určitě bude jmenovat Marjatta, po Tarjině zesnulé matce. To se vsadím. Vsadíte se?

Tarja v Pardubicích 14. 1. 2012

23. ledna 2012 v 17:41 | Lawiane
Tarja v Pardubicích 14. 1. 2012 aneb druhý report z jejího koncertu v tomto měsíci. :-)

Tarja ve Zlíně 13.1.2012 - report

15. ledna 2012 v 14:07 | Lawiane
Drazí čtenáři, pojďme se podívat, kterak probíhaly Tarjiny koncerty ve Zlíně a v Pardubicíh, dokud to mám v hlavě. Hezky pěkně zčerstva, začneme popořádku Zlínem.

Tarja - fan made klipy My Little phoenix a Damned and Divine

29. června 2011 v 16:37 | Lawiane
Na YouTube jsem právě náhodou narazila na dvě naprosto skvělá fan made videa, na kterých ovšem není nijak poznat, že jsou fan, kromě toho, že tam chybí Tarja. :D

Tarja s Mike :D :D :D a tři smajlící k tomu

16. prosince 2010 v 16:28 | Lawiane
Mike umí dělat vážně strhující výrazy...a Tarja ty natáčky :D (jí to ale děsně sluší i v těch natáčkách)

Hodnocení tarjiných písniček českými fanoušky

8. prosince 2010 v 11:12 | Lawiane
Minulý týden Tarja prostřednictvím fanklubu požádala o hodnocení písní, členové českého FC rozdělili dohromady 5510 bodů. Každému, kdo hlasoval děkujeme! Výsledky ws cz jsou níže:

Funny photo Tarja s Mácou

28. listopadu 2010 v 22:08 | Lawiane
Vážně mi to nedá, to sem nenapsat. U téhle fotky mě napadá leda toto:
Máca: Tarjo, cos to proboha pila?
Vypadá, jakoby se chystala velkolepě kýchnout nebo že pan Marcelo Cabuli nezkoumá tu vinětu z důvodu, že by se nudil. :D

Další várka fotek Tarji z Prahy

27. října 2010 v 21:23 | Lawiane
Udělala jsem ještě nějaké fotky z videí, jsou tam zachyceny vtipné výrazy, kterých Tarja nemá rozhodně málo :D Neni tam autorizace, protože jsem líná.
Tarja zřejmě spatřila nějakého ducha :D

Trochu velká "recenze" a videa na Tarjiný koncert Praha 8.10.2010

13. října 2010 v 23:10 | Lawiane
Ani nevíte, kolik času mi tenhle článek zabral (sama to radši taky nechci vědět), je dlouhý jak minuta čekání na Vltavské a kdo ho dočte do konce, je mástr! A dostane virtuální pusu. Snad to ale není suché a snad vám to přiblíží atmosféru a třeba i pobaví. Videa jsou všechny moje a jsou v celkem slušné kvalitě (edit: proboha, co to ten net s nimi vyvedl? Takový kostičkovaný?! Já je mám mnohem lepší!) a hodně zblízka, ale nejsou moc dlouhé, protože jsem si to taky chtěla užít a ne jen natáčet.

Před tourbusem, za tourbusem... :D

12. října 2010 v 16:51 | Lawiane
Dopoledne zabíjení času a číhání na Tarju, v noci číhání na Tarju a uloupení kluků z kapely.
Bedny se vším možným (tarjiným), ten pán vzadu je suomalainen.

Tarjino oblečení k novému turné

4. října 2010 v 17:57 | Lawiane
První koncerty k turné What Lies Beneath už proběhly v Polsku a tudíž už jsou známé, změny, které Tarja předem avizovala. Tady je její nové oblečené pro koncerty:

Tarja - Until My Last Breath klip!

24. září 2010 v 21:44 | Lawiane
Pro tarjiny fanoušky příznivá zpráva- na světě je nový klip k písni Until My Last Berath!
K této písni už byl jeden klip natočen a to na Islandu souběžně s I Feel Immortal, vzhledem k tomu, že byl I feel Immortal dosti podobný, byl v plánu i druhý a ten je teď tady!

Tarja Turunen by Nightwings1975

14. září 2010 v 18:06 | Lawiane
Jelikož mě dnes skolila strašlivá nemoc (ne však tak strašlivá, abych neproseděla celý den u compu), hrabu se pořád v nějakých blbostech a hledám nepotřebné věci (nepotřebné věci i vytvářím, jako například layout, který zase nepůjde nastavit), při té příležitosti jsem na DA našla tohle. Nevíte někdo jak se tohle dělá? Já chci taky umět kreslit postavičky, co budou vypadat jako lidi a ne jako mutanti!

"recenze" What Lies Beneath z mého pohledu + všechno ke stažení

4. září 2010 v 23:16 | Lawiane
Takový můj názor na Tarjino nové album. Nelekejte se prosím přílišné kritiky, já jí mám ve finále stejně ráda. Upozorňuji předem, že jsem jistě velice podlá, neboť sama bych nesložila ani desetivteřinovou znělku na jogurt a nezazpívala ani v reklamě na arašídy a přitom se odvažuji hodnotit album takto kriticky. Je to můj názor a možná je absolutně mylný a rozhodně to není názor odborníka, říkám jen, co se mi líbí a co ne.

Všechno nejlepší, Tarjo!

17. srpna 2010 v 21:39 | Lawiane
No, upřímně řečeno, nemám ráda, když všichni píšou na blogy, že má někdo slavný narozeniny a všichni tomu dotyčnému v komentářích přejí. On si to stejně nepřečte, tak je to divný.

Rozhovor s Tarjou o sexu

8. srpna 2010 v 23:05 | Lawiane
Asi jsem zase sto let za opicema (za Marcelem), ale tohle jsem si přečetla až teď a mám potřebu se o to s těmi, kdo to ještě nečetli, podělit. Huh, neřekla bych, že Tarja bude ochotná sdělovat médiím až takové intimnosti :-o. Ale není tam nic, co by mě překvapilo, nějak bych od ní to co tam píše čekala, leda snad kromě toho, že její "poprvé" bylo docela brzo :D

Tarja- setkání s finskou prezidentkou

6. srpna 2010 v 22:05 | Lawiane
Našla jsem video, kde je, jak prezidentka Tarja Halonen vítá Tarju Turunen na oslavě dne nezávislosti, kdy je zvykem, že si do svého paláce zve umělce.

Paní Halonen je ta osoba se zlatou šerpou. A je tam i Marcelo, všudypřítomný to tarjin ocas :D

Video- Tarja: I feel Immortal

6. srpna 2010 v 14:56 | Lawiane
Na tarjiném blogu se objevil videoklip k písni I feel immortal, který se natáčel na Islandu, takže opravdu pěkná podívaná.

kouknout se na něj můžete ZDE

i feel immortal
i feel immortal
za upozernění na novinku vděčím Zdebře :-)

Tarja už je sedm let paní!

5. srpna 2010 v 19:54 | Lawiane
Pokud mě mé vědomosti neklamou, tak je tomu dnes přesně sedm let, co ze slečny Tarji stala paní! Před sedmi lety si Tarja vzala toho opičího muže z Amazonie. Mě se sice nelíbí, ale jí jo a hlavně je na ní podle toho, co tvrdí, hodný. Nechť jim to spolu vydrží až do smrti, která na ně přijde až za dlouho. A taky by už tento pár mohl svět obohatit o nějaké to hudebně nadané miminko! :-)
tarja a máca

Vtipný rozhovor s Tarjou

25. února 2010 v 12:14 | Lawiane
Dávám sem doela starý, ale hodně dobrý rozhovor s Tarjou. Je to dost dlouhé, ten začátek je nejlepší, tak to nemusíte číst celé.
 
 

Reklama