Různé

Sebebijec

10. prosince 2012 v 22:40 | Lawiane
Zdravíčko, dnes mám pro vás jednu chuťovku na dobrou noc. Vykecávat se nebudu, ale přála bych si, abyste si před spaním jako ukolébavku pustili toto:

Světe div se, dávám sem Jamese Blunta :D

4. září 2010 v 14:40 | Lawiane
Tak tohle je opravdu divné, na mém blogu takový mega popík. Ta písnička se vám zřejmě nebude líbit. Mě se ovšem docela líbí, jelikož k ní mám vzpomínky na určitou dobu, takže to prostě není jen zvuk, ale připomínka dávných časů. Náhodou jsem hledala jedno video od tohoto pána na youtubku a ze zvědavosti jsem si pustila tenhle klip, který jsem v časech, kdy jsem to poslouchala, neviděla a velmi mě překvapil. Je estetický, má hlavu a patu, jsou v něm emoce a je procítěný. Navíc je tam nádherné moře, takové to anglické.

Dilema, potřebuju pomoc.

4. září 2010 v 13:31 | Lawiane

Lidi, pomoc. Mám dilema ohledně důležité věci v knize. Mám tam dvoje fantasy bytosti, protikladný. Jedno jsou andělé, to je jasná věc, to měnit nebudu. A to druhé jsou (nebo byli) upíři. Nebojte, kůže se jim netřpytí a nejsou ani sexy. Jenže máma my teď nasadila brouka do hlavy, jestli by nebylo lepší dát tam místo upírů čerty.

Nevhodná anketa o Tarje a Tuomasovi

21. srpna 2010 v 0:16 | Lawiane
Teď mě asi zadupete do země, že sem něco takového vůbec dávám, ale mě totiž zajímá, co si o tomhle myslíte vy :D Takže to sem dám, i když mi hrozí smrt zadupáním do Matičky země :D
zdroj obrázku: nightwish.com

TV Nova= komerce

10. května 2010 v 21:58 | Lawiane
No, nejprve jsem myslela, že téme týdne Nova je asi vtip. To se tvůrci zase vyznamenali- těžko říct, zda je horší Gott nebo Nova. Ale po tom, co jsem si přečetla několik hrůzných článků, jsem se rozhodla taky něco sesmolit. Tady to máte:

ohjelma

6. května 2010 v 12:12 | Lawiane
Nedivte se tomu nadpisu, to je jen pokus přilákat další Finy, protože když napíšu do článku něco finsky, tak mi tu obvykle přibyde číslo u jejich vlaječky a já chci, aby jich bylo víc než Američanů, který jsou stejně falešný, protože to maj lidi jen am. počítač.

Dneska nám při zemáku odešla učitelka z hodiny, asi jsem jí naštvali, tak se sebrala a odešla.

EDIT 22:10- Tak to očividně zabírá, za odpoledne sem přišli tři Fini :D hehe už víme, jak na ně :D

Víra...

23. dubna 2010 v 21:23 | Lawiane
Konečně nějaké téma, na které můžu něco napsat
(no o Gottovi ani o Vánocích se mi psát opravdu nechtělo)
Při slově "víra" se mi, tak jako asi většině lidí, vybaví náboženství. Nejsem věřící, rozhodně nevyznávám žádné náboženství nijak aktivně, i když musím přiznat, že bych se tomu zase tolik nebránila. O Vánocích jsem navštívila dvě mše. Ta atmosféra měla určité kouzlo, vůně kostela, svíce atd., všechno to na člověka dělá zvláštní dojem, připadá si tam malý, bezcenný a podřízený něčemu vyššímu. Lidé v sobě musí mít určitou víru, ne přímo v Boha, ale snad v čisté svědomí, jinak jim nic nebrání páchat odporné skutky. Neznamená to však, že bych v tom kostele měla hltat každé slovo a nechat si do hlavy cpát "pravdu" o nějakých pastýřích, která je pro mě značně absurdní.

Konec veřejného průzkumu- Finsko vítězí!

16. dubna 2010 v 23:25 | Lawiane
Takže je rozhodnuto. Uzavírám anketu o vzniku "fanklubu" Finska nebo Korpiklaanů.
Výsledky: Finsko- 30 hlasů, Korpiklaani- 1 hlas

Program na animace

13. března 2010 v 18:36 | Lawiane
Zahrnuli jste mě dotazy, jaký je to program na vytváření animací a kde ho vzít. Takže- program se jmenuje gif animator, je zdarma a stáhla jsem ho tady http://www.dwn.cz/ms-gif-animator a návod na to, jak to vytvořit a s programem pracovat je tady http://jak-na-blog.cz/pohyblivou-ikonku.php
P.S. Ten program je děsně stupidní :-D

Ten mail člověka někdy vážně pobaví

13. března 2010 v 8:51 | Lawiane
Tohle my přišlo dneska na mail. By mě zajímalo, kdo tomu jako věří a kdo by dal někomu jen tak milión. :-D

"Vážení vítěz
To je Vám oznámit, že vaše e-mailová adresa Vyhrála jste obdrželi 1,000,000.00 Kč od společnosti Microsoft loterie mezinárodní on-line podporu, které se konalo dne 3.března 2010. Byste měli kontaktovat sir Luke Morgan emailem morgan_luke022@hotmail.com, morgan_luke022@live.com, Tel: +44 703 598 0106. Mu poskytne tyto informace na Celé jméno: Adresa: Telefon: Země Resident: Věk."

Zase nějaká bouda. Už jsem několikrát vyhrála i libry :-D

Můj názor na Blackwišku

7. března 2010 v 18:04 | Lawiane

BLACKWIS…kdo by ji mezi "černými blogery" neznal. Odkazy na její blog vidíte všude a jeho návštěvnost je závratně veliká. Jak to ta holka asi dělá?
Včera jsem si u jednoho jejího článku přečetla docela drsnou hádku v komentářích. Zná ji opravdu hodně lidí, ale ne všichni jsou z ní nadšení. Tak jsem si řekla, že tu napíšu pár řádek, co si o ní myslím já, ona sem stejně nepřijde, tak je to jedno (píšu í komenty dost často, ale od ní nemám ani jeden- nechápu, kde bere tu návštěvnost, když svými komentáři šetří, ale to je jedno)
Co se týče obsahu jejího blogu, tak myslím, že je dost dobrý. Články nepíše žádné dlouhé a nudné a pokaždé v nich najdu něco zajímavého, užitečného, zábavného nebo tak, takže tam ráda znovu zavítám.

Z posledních dní- olympiáda, Korpíci a hovna na chodníku

20. února 2010 v 17:03 | Lawiane
Připisuji další článek o všem možném:
Začala jsem docela sledovat olympiádu, včera jsem to náhodou zapla a zrovna se tam jel Cross Country Skiing žen. Byly tam asi 3 nebo 4 Finky, takže jsem se musela dívat. Aino Kaisa Saarinen (jó zapamatovala jsem si její jméno :-D) byla v první části závodu na prvním místě, ale nakonec dojela pátá, ale to je taky krásné místo. Vyhrála to Norka - ti seveřani si to tam docela dávají! Měla jsem potřebu křičet Suomi, Suomi, ale bylo asi půl jedenácté, tak by mi to neprošlo. Pak hrály Švédi hokej s Bělorusama a vyhráli, ale to už jsem neseldovala celé, pač šel na nova ciname film Krása divokých koní a u toho jsem bylo do půl druhý do rána. (P.S. Evelin, už taky ponocuju :-D)

Kec

10. února 2010 v 17:53 | Lawiane
Je to blbost,a el nemůžu si pomoc, považuji to za důležité: Koukám z okna a najednou před ním přejsou lidi, co mají zezadu nad hlavou přidělané svítící obrazovky a na nich reklamu na Tesco :-o
To jsem ještě neviděla.

Tervetuloa 2010 ja näkemiin 2009

30. prosince 2009 v 10:58 | Lawiane
Tervetuloa 2010 ja näkemiin 2009
Pár slov k přelomu roku, nechci tu psát fráze jako: rok se s rokem sešel atd., takže rovnou k věci, což bude trocha zavzpomínání, co pro mě tento rok znamenal.

Estonský film- Medvědí srdce

28. prosince 2009 v 16:51 | Lawiane
Jak mě tolik nadchl ten finský film, tak jsem se včera rozhodla dívat na nějaký estonský, co šel na ČT1 až v 0:05 a jmenoval se Medvědí srdce.

Arktos

3. prosince 2009 v 12:08 | Lawiane
Tak tohle je slibovaný Arktos, protivník Tabalugi. :-D ale Tabaluga ho vždy svou chytrostí přemůže.

Tabaluga

2. prosince 2009 v 19:33 | Lawiane
Založila jsem novou rubriku Všehochuť, tam se bude zjevovat všechno možné, co nejde zařadit do těch ostatních, jako například toto:
 
 

Reklama