MOR 12

Mrtvá neděla na MoRu

26. července 2012 v 21:35 | Lawiane
Po sobotních koncertech byla neděle naprosto mrtvá. Tedy my jsme byly mrtvé. Ráno jsme se absolutně nebyly schopné vzbudit, natož vstát a někam jít. Solidně mě bolelo za krkem, takže nešlo ze spacáku ani zvednout hlavu. Opravdu jako po boji.

Sobota s Nightwish

23. července 2012 v 22:38 | Lawiane
Nastala sobota, velkolepý den, důležité datum obsahující koncerty, kvůli kterým se tam vlastně jelo.
Hned po snídani jsme se museli připravit a vydat se do areálu. Bylo třeba celý den prostát vepředu a čekat na Nightwish. Vybavené pláštěnkami, jídlem, pitím a relativně prázdnými močovými měchýři se nám podařilo strávit na jednom metru čtverečním zhruba třináct hodin. Ušlo to.

Metalová smršť aneb MoR 2012 1/2

22. července 2012 v 22:40 | Lawiane
Stejně jako se tradicí stává jezdit každý červenec do Vizovic, stává se taktéž tradicí, že tam pokaždé jedu s někým jiným. Tentokráte jsme tedy sbalili batůžky a vyrazili s drahou Evelin. Ubytování nám poskytla rovněž tradiční louka pěkně na kopci. Kterou, když jednou někdo pozná, tak už ji neopustí - jak luxusní je tam výhled a jak komfortní je soukromý "srací" les! Postavili jsme si stan pěkně na samotě, jak to má být. Kdepak, žádné stanové městečko, žádný kemp u areálu, kde všude močí chlapy. Nutno ovšem dodat, že vyšplhat na louku je docela očistec.
Postavit stan trvalo rekordně dlouho, protože je obří a my mu nemohli přijít na kloub, zato jsme si v něm pak lebedili následující čtyři dni a pěli ódy na jeho komfortní velikost.


První den mě zajímali zejména Kamelot a Within Temptation, tož pojďme se na ně podívat podrobněji.
 
 

Reklama