Moje tvorba- grafika

Sranda - Aslanus, Kraslanus

10. listopadu 2012 v 0:19 | Lawiane
Ehm... tak si člověk sedí u počítače a najednou zjistí, že se nudí. Což takhle torchu zábavy s fotošopem! :D
1) Já + Princ Kaspian = velmi divná mutace, ale fascinuje mě to. On je totiž fešák. Ale je věru divné přidat si půlku fešáka na svůj vlastní ksicht.
2) Já + Aslan = to byl původní záměr, dokud mi do toho neskočil Krása Kaspian. :D


Můj kamarád jezevec

21. října 2012 v 23:03 | Lawiane
Nechť Vám klouby slouží. Dnes jsem si na pár hodin zaskočila do Narnie. A nebyl by to pořádný výlet, kdybych se nezastavila na čajový dýchánek u svého starého známého jezevce Čuchomecha. Povyprávěl mi soustu nových věcí, ale ty by vás asi tolik nezajímaly, tak vás jimi nebudu zbytečně zatěžovat.
Snad jen, že jsem se měla velice dobře. Jak jinak - v takové zemi. :-)

Lucinka Pevensiová... teda spíš já...a Ezlen

1. dubna 2012 v 18:35 | Lawiane

Víte co je nefér? Že je to jenom photoshopu a ne ve skutečnosti!
P.S. Myslíte, že vypadám jako Lucinka (je to můj momentální vzor.... taky jste měli v 19ti za vzor 10ti letou holčičku? :D)
P.P.S. Je vážně sranda, že je na Apríla přihlašování vzhůru nohama.
P.P.P.S. Ezlen iz on d mův!

Kobyla

7. února 2012 v 13:55 | Lawiane
Ahojda, včera ráno se mi přihodila taková zvláštní událost - stal se ze mě kentaur! :-o
Takže se nyní stěhuji do Narnie a budu tam bojovat po boku svých druhů proti silám zla.

"Poštelovaná" Tarja

2. listopadu 2011 v 14:30 | Lawiane
O víkendu jsem se nudila a tak jsem taky jednou za čas vyfotošopovala něco jiného než design nebo vlastní fotky. Samozřejmně nebylo trapnějšího nápadu, než jí přidělat dlouhý zub! :D Ale jsem spokojená, výsledek se mi líbí. Tož posuďte sami. Původní fotka vypadala takto - je to promo, asi jí znáte.

Princezna Kaspiánka

13. června 2011 v 20:04 | Lawiane
Ahoj, tenhle článeček má být především o mém posledním počinu v photoshopu (mělo by se psát Photoshop - chovám ten program vážně ve velké úctě). Ale já vám k tomu musím ještě něco říct. Ale co? Tak třeba vtip na začátek. U lva, tohle už ale ani není vtip, bože, mě za chvíli zavřou... Víte, co je Hitbola? Jako je parabola a hyperbola, tak je ještě Hitbola. Hitbola ukazuje stav lidstva po zásahu Hitlera. Je to rovná čára....pardon...
Začínám si myslet, že nejsem dobro, nýbrž jsem zlo. Dneska jsem odvolala sraz s Honzou (Krásou, kdyby někdo nevěděl), jakože se musím učit. Teda já se vážně musím učit, ale zatím jsem udělala velký houby. Leda tak to, že jsem se snažila najít sešit, do kterého jsem si náhodou poctivě psala všechny zápisy z chemie, co zítra píšu...jako abych se měla z čeho učit...a když to konečně potřebuju, tak...milý sešítek nikde! :-o Vysublimoval! Super! Fakt super! Hlavně, že jsem si ty zápisy tak poctivě psala! Gurva! A ještě matika a ještě frájina! Zkrátka všechno, co jsme minulý týden zatáhli, se teď musí dopsat. Ááááá mě ta škola tak nebaví. Střední je humus! Těšim se na vejšku a až odtud vypadnu. Ha, jediný, co je tam dobý, jsou naši dva dějepisáři. Jsou jako Pat a Mat. Jdete se k nim zeptat na známku a místo toho se tam u nich smějete ještě pět minut po zvonění a nikoho nezajímá, že by se mělo jít na hodiny. A ještě ke všemu mají oba velice džoukoidní hlasy. A poznají thorovo kladivo. Jsou fakt super, naši dějepisáři. Sláva jim!
Někteří lidé by se ovšem měli zakázat. Třeba moje madr, alespoň pro tuto chvíli. A některé fotky by se měli smazat, rozptylují mě od "učení". Vůbec by se toho mělo hodně smazat. Takových těch věcí, co ke vší smůle mazat nelze, protože nejsou na žádném disku C ani D, ale v mozku. Perkele! Musím se učit. Nechci, nechci, nechci! Ale je konec roku, takže bych alespoň jednou za pololetí mohla. Stejně nechci. Perkele, pryč s gymplem, nikdy nechoďte na gympl!
Mám samonasrávací náladu! Takže bacha na mě! Zbytek článku by už byl asi neustále opakování výrazů "musím se učit - nechci", takže radši čágo a můžete se pokoukat na obrázeček. Jsem na něm já, jako velká kralevična narnijská, královna Zuzana, toho jména druhá. Dal docela práci, ale s výsledkem jsem spokojena. Kdo by nechtěl do Narnošky, že?

narnia

P.S. Linky na užité obrázečky v pozadí nebudou, protože je nemůžu najít. Smůla.
P.P.S. U lva, chápete, že tohle je Kér! No kdo by tam nechtěl?! A já se musim učit! Aslane spas mě!
P.P.P.S U lva, no toto je ovšem hrozné! :-o Za to by se měl tvůrce podrobit Hitbole! Humusoidní obrázek.

Obrázky v malování

15. března 2011 v 10:38 | Lawiane
Když jsem byla malá (jako kdybych snad teď už byla velká), tak jsem si ráda kreslila v Malování (lepší program jsem neměla :D). Prvně to byly jenom čáry a numěla jsem to nijak ovládnout, ale postupem času jsem to myslím obstojně ovládla. Ehm...ehm... Malování není žádná sranda, když tam je tak málo funkcí!
Začneme pejsky, pejcsi jsou nejlepší.

Gordonsetr

Toto je mé milované plemeno gordonsetr, kreslenotak před šesti lety.

Návrh na nové album

12. března 2011 v 22:30 | Lawiane
Rozhodla jsem se účastnit soutěže na winterstormczech.eu (pokud se chcete přidat, pak tady) a stvořit tak návrh na obal nového Tajina CD. Je to jen tak, ne že by to Tarja hodlala použít.
Patlám se s tím už přes dvě hodiny a nyní je to konečně hotové. Jupí! A víte co? Mě se to líbí, fakt. To by bylo fajn, kdyby další album vypadalo takhle...."samochvála smrdí", ale snažila jsem se to promakat se vším všudy (povšimněte si čárového kódu) :D

album

Zábava v podobě Volíka a Macíka...

14. ledna 2011 v 22:43 | Lawiane
Vážně nevím, do jaké rubriky tohle zařadit...
Tož jsem se zase jednoho dne nudila a narazila na tyto skvostné stránečky http://home.mywebface.com/hp.pl a jak jistě všichni víte, jsem dětinská a tohle mě děsně baví. Tyhle stránky jsou zvláště dobré. Baví mě vytvářet známé lidičky a pak mám děsnou radost, když se mi z té omezené nabídky prostředků nakonec povedou. Jó fandím si, povedli se...

Ale nejdřív vás budu otravovat s mýma postavama z knížky. Asi vás to nezajímá, ale to je mi šumák, já jsem na ně hrdá a Evelin to chce jistě vidět. :D

Banner malý

1. ledna 2011 v 22:59 | Lawiane
Toho si moc nevšímejte, dávám to sem kvůli odkazu. Tedy kdyby si to někdo chtěl dát na svůj blog, tak mu bránit nebudu...:D
P.S. Nechápu, jak se něčím tak pidi, můžu zabývat půl hodiny :D
WD

Ni obočí! :D

1. ledna 2011 v 21:32 | Lawiane
Už jsem do světa roztrubovala, že si vyfotošopuju nulové obočí? Hehe, samozřejmě, že jsem to fakt udělala. Prostě mě děsně zajímalo, jak budu vypadat. Rovnou jsem si taky zvětšila čelo (to abych byla chytřejší), dočernila hubu a přidala spešl řasy. :D :D
Mutant je na světě! :D Muhehehe :D Ni obočí! Vypadám hustě, ne? :D
Ni Obočí

Banner blogu

20. prosince 2010 v 17:35 | Lawiane
banner WD
Nevím, co k tomu psát. Prostě věc, co se dá použít a taky se použít nemusí. :D :D

STEEL...boty s odvahou

9. prosince 2010 v 17:16 | Lawiane
Včera, když jsem nemusela z důvody nemoci do školy, jsem se asi tři hodiny zabývala tvořením tohoto. První oheň, který jsem vytvářela sama a dlouho jsem se s tím patlala, jelikož to původně vypadalo úplně jinak a nelíbilo se mi to. S výsledkem jsem napoprvé spokojená, ale mohlo by to vypadat reálněji. Ty statečné botky jsou mé a 100% obrázku je moje tvorba.
steel
STEEL...BOTY S ODVAHOU
pod perexem varianta botek hořících :-)

Na Planině lucerny

26. listopadu 2010 v 22:57 | Lawiane
Kéž by. Kéž by to byla pravda. Tak ráda bych do té země jednou našla dveře. 

narnia by Lawiane

Upír, co není Edvík!

17. listopadu 2010 v 19:43 | Lawiane
Hmm... tak jsem si na Christini žádost (100x žádanou) nějakou dobu hrála v PS, abych stvořila něco věrohodného, tak na to zas moje znalosti nestačí, ale nakonec myslím, že i tohle jde.
upír

Postavičky Nightwish, Máca a Jonne

1. září 2010 v 20:43 | Lawiane
Nakonec se vesele držím svého předsevzetím, místo abych doháněla ty 2 roky frájiny, tvořím tyhle srandičky. Na těhle http://sp-studio.de/ stránkách, akorát jsem nepřešla na to, jak to uložit, takže klávesa PrtSc to jistí :D

NIGHTWISH:
Tuomas
Tuomas a ten jeho přitroublý úsměv od ucha k uchu.

"Trailer" tohoto blogu

29. srpna 2010 v 23:18 | Lawiane
Propagace musí být :D. Takže jsem se včera rozhodla stvořit takové reklamní video na můj blog. Jenže program se samozřejmě rozhodl nespolupracovat a tak se celá sranda protáhla na několikahodinové nadávání počítači.Nešlo to totiž uložit, takže jsem to prostě celé musela udělat znova. Fakt sranda náramná. Ale nakonec se mi to po asi sedmi hodinách povedlo. Vážně, nekecám, tvořila jsem to opravdu tak dlouho. Jelikož jsem se jen asi hodinu a půl snažila ukládat to první.
Dovoluji si ale tvrdit, že s výsledkem jsem velmi spokojená. Posuďte sami.

Tarja fan video

27. srpna 2010 v 22:20 | Lawiane
Fakt nevím, kam mám tenhle článek zařadit... počítá se video jako grafika? No to je jedno. Zkrátka tohle video jsem zplichtila já, jako svou prvotinu v Movie Makeru. Tedy předtím už jsem tam něco tvořila, ale to nestálo za nic a navíc to záhadným způsobem, jak to věci rády dělají, zmizelo. :D
Takže tu je video s Tarjuškou, je to kombinace fotek, co jsou různě z netu, a útržků mých videí z Moru a Pardubic.
Zpočátku je to docela nudné (když si člověk chce prohlížet fotky, prohlíží si fotky a ne video, že?), ale tak od půlky je to myslím už lepší. No pokud vám sledování tohoto 2 minuty 55 vteřin nepřijde jako děsný úbytek života, budu ráda, když to omrknete :-) V compu mám usyslené ještě 2, ty sem časem taky dorazí.

Hudba která tam je je od finské skupiny Anthem (asi to není nic známého) a jmenuje se Pakkashera.

Disfigured

10. srpna 2010 v 10:57 | Lawiane
V poslední době mě začalo bavit kreslit si v photoshopu. Kromě lidí a jedné zmrzliny jsem zatím nic nezkoušela a nejsem na to žádný mástr, protože s tím programem neumím nijak extra zacházet. Tohle je teprve druhý výtvor. Zabralo mi to asi hodinu a půl. Kresleno podle tohoto obrázku z DA.
beauty

Animace White-Darkness

13. března 2010 v 9:20 | Lawiane
Stáhla jsem ty program na tvorbu animací a tady je moje první dílko. Nejdřív mě to hrozně zlobilo, protože jsem zapoměla na zmáčknutí jednoho tlačítka, ale pak Evelin přišla na to, kde je chyba a už mi to jde. U tohodle mě jen štve, že to hope se mi nepovedlo vát na stejné místo, takže se to tam trochu possune.
 
 

Reklama