Metal- koncerty

O Oušnsoulovi a o duřně (=koncert Nightwish a maturita)

2. května 2012 v 18:02 | Lawiane
Zdravíčko. Když vlezete pod perex, najdete tam něco, co sama sobě závidim. :D

Mezičlánek o Italovi

24. dubna 2012 v 22:09 | Lawiane
Ahojda,
vaše Lawi se pilně učí (nebo si to alespoň myslí) a proto vůbec nemá čas napsat sem recenzi na koncert Rhapsody, jak slíbila. Ale vám je asi stejně šumák, jak moc to bude aktuální, že? Já to sem časem dopíšu.
Nicméně... před týdnem touhle dobou... to bylo jedlé! To jsme určitě zrovna s kámošem dělali zvířecí zvuky a štěkali a řehtali a troubili, než přišla kapela. Jsme nenormální.
Ale tož abych nebyla tak zahálčivá, tu je jedno video.

Jak se lehce plní sny ( s penězi)

18. dubna 2012 v 22:00 | Lawiane
Ahoj, jak se máte? Já skvěle, nejskvěleji a naprosto dokonale.
Začněme tedy nejprve čísly, která se tohoto velebného stavu týkají, takže….
jsem právě 39 hodin vzhůru, aniž bych mezi tím třeba jen deset minut spala. Měla jsem na noze 21 hodin glády, aniž bych si rozvázala jedinou dírku. A čtyři hodiny jsem jela vlakem, kde jsem nemohla usnout a bylo to převelice nudné a ubíjející. Utratila jsem mnoho peněz - nad rámec. Nutno dodat.

To je můj nový manžel. Bohužel ne, to je můj starý oblíbený zpěvák. :D
Fotil Matthe - musí se pochválit a i můj dementní foťák, že to nerozmazal.

Paganfest 2011

21. března 2011 v 12:48 | Lawiane
Paganfest 2011
Ty kráso, takovou akci už nikdy víc! Ohlédnutí za včerejškem naleznete pod perexem. Vzala jsem to v bodech.

DSC06833

Sonisphere tak trochu jinak

20. června 2010 v 21:51 | Lawiane
Včera jsem byla na festivalu Sonisphere, ne jako fanoušek (protože fanouškem žádné z těch kapel ani nejsem), ale jako brigádník. A od koho jiného než od Sparku a Rock&Pop. Tentokrát však nešlo o pouhé rozdávání časopisů, nýbrž to byl systém "vyplňte nám anketu a my vám dáme časák". K večeru jsme ovšem měli volno a mohli jsme se libovolně pohybovat po areálu, takže hudby jsme si též užili a díky jednomu hochovi i torchu jinak než obyčejní návštěvníci.

Fotky z konceru finských kapel v Exitu Chmelnice

15. ledna 2010 v 18:59 | Lawiane
Tak tady jsou slíbené fotky z toho koncertu o kterém jsem už psala.
Tady je ten slavný autobus :-D

Koncert tří finských skupin ( 10.1.2010- Exit Chmelnice)

14. ledna 2010 v 18:12 | Lawiane
Koncert tří finských skupin ( 10.1.2010- Exit Chmelnice)

V neděli jsme se s Evelin v Houserovi (seznam kulturních akcí v Praze) dočetli, že večer hrají v jednom klubu, kde jsem na jaře byla na Nightwish Revival, nějaké tři metalové skupiny z Finska. No a to bychom to nebyli my, abychom chyběli někde, kde jsou Finové. Vstupné stálo 150,- a tak jsme večer vyrazily. Akce začínala ve 20:00, ale my dorazily až ve 20:30. Koupily jsme lístky a vlezly do klubu, ještě to nezačalo, což by nebylo takové překvapení, ale hlavně tam skoro nikdo nebyl (asi 10 chlapů s pivem), tak jsme radši zase vypadly ven, protože se nám tam nechtělo čekat, když tam ještě nikdo nebyl. Venku jsme narazily na jejich tourbus s finskou poznávací značkou (posvěcený- jeho kolečka si to šupajdila po finských asfaltkách), u kterého jsme se zasekly a diskutovaly, jestli ho políbíme či ne. Nakonec Evelin napadlo, že v něm možná někdo je, vidí nás, a kdybychom se přicucly na jeho karoserii, tak by se asi hodně divil, takže jsme od bláznivého nápadu upustily. Za půl hodiny jsme se zase vrátily dovnitř a už na schodech nás vítal pěkný kravál, ale naše nadšení znovu opadlo, když jsme zjistily, že před pódiem je skoro stejný počet lidí jako na něm! Tak jsme si stouply do toho "mikro" kroužku a stály tam jako kůly v plotě, protože mlátit hlavou a podobné věci, ke koncertům patřící, mi opravdu nejde dělat, když je na mě ze všech stran vidět. Další dvě kapely už jsme dokonce seděly na lavičce a jen koukaly. Kapely hrály slušně a i pro tak malé publikum se velmi snažily. Bohužel nevím, jak se jmenovali- tedy ta druhá byla For Selena and Sin, ale ty ostatní nevím a na stránkách toho klubu už to není. Ve všech zpívaly zpěvačky a v té poslední se dokonce žena postavila i za klávesy. Ve finále jsme ještě zjistily, že veškeré to pidipublikum byly členové zrovna nehrajících kapel a barmanky. Takže jsme nejspíš byly jediné, kdo tam přišel a to jsme ještě seděli na lavičce- chudáci umělci, přijely z takové dálky a hrály jenom pro kámoše. Ach jo, bylo před námi finské maso a my ho řádně nepodpořily, muselo se podpořit samo. Ale byl to pěkný koncert, škoda jen, že na něj nikdo nepřišel. Přeji jim na těch ostatních větší úspěch a doufám, že si alespoň užili naše dobré (a hlavně pro Sakndinávce levné) pivo.
Fotky přidám příště- možná i videa
 
 

Reklama