Metal- kapely

Rhapsody of Fire - moje překlady Silent Dream a Old Age of Wonders

17. listopadu 2011 v 0:03 | Lawiane
Víte co? Tuhle písničku mám vážně ráda a taky mám to cédéčko a k tomu cédéčku je brožurka v té brožurce jsou texty a celé to nesmírně vybízí k přeložení, takže jsem jí přeložila. Kdysi dávno. Tzn. o prázdninách. Jako u jedné z mála o Rhapsody se mi ten text vážně líbí, protože výjmečně není o elfech a není epický. :D Poslední sloka je děsný poselství. Ale celkově je to dost chmurný text, přestože ta písnička má tak pozitivní melodii. Mám jí vážně ráda. A aby ten článek nebyl chudý, tak pro porovnání ještě jedna elfská písnička a elfský text. Ale jo, je taky pěkný. Je nesmírně epic!

Smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt.....

2. září 2011 v 20:20 | Lawiane
Smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt, smrt....
Ou nou! Ou nou! Oh no! What is happening?
Óóóó šit! Šit!

Tenhle článek výjmečně není o Finsku. Je o Italovi! Ou šit. Je to špatný článek! Protože já nechápu... what is happening!

Scorpions The good die young- překlad

21. dubna 2010 v 20:39 | Lawiane
Rozhodla jsem se přeložit tuhle písničku. Ten text se mi líbil hned, jak jsem jí prvně slyšela.
Tady to je. Četla jsem si pro porovnání jeden na netu a rozcházíme se hned v tom názvu. Ten člověk to má jako "dobrý umírá mlád", tak nevim.

Kivimetsän Druidi

18. ledna 2010 v 12:29 | lawiane
Kivimetsän Druidi jsou metalová skoupina z Finska, která vznikla v roce 2002. Mám doma jejich CD, tak jsem se rozhodla, že sem o nich taky něco napíšu. Jejich hudba se mi zdá dobrá, i když zpěvačka má takový zvláštní zastřený hlas, ale když si zvyknete, tak je to pěkné.
 
 

Reklama