Layouty - tmavé - depresivní

Lay - Alone again

18. listopadu 2011 v 0:32 | Lawiane
Ááá tak tohle je přesně typický lay do rubriky "tmavé - depresivní" :D Je hrozně typicky blogískový, zvlněný jako vlna Tsunami a vůbec vyzerající děsně emo. Ale ne, já měla jeden den prostě takový pocit, že musím do těch layů zakomponovat obrázky, které se mi nelíbí. :D Divný co? Ale s výsledkem jsem vcelku spokojená. Přijde mi prima. A jsem hrdá na ten nápis, na to jak jsem vykoumala to společný A. :D

Layout - Through the Darkness

2. listopadu 2011 v 18:59 | Lawiane
Takový jeden temňoučký lay, který si troufám říct, že se mi povedl. Líbí se mi barvičky a tvar a obrázek, i když je takový typicky blogový. Ale přijde mi sympatický. Je vám k dispozici, stačí mi napsat.

Layout - Take me back to paradise

30. září 2011 v 20:47 | Lawiane
Tohle je jedne z těch layoutů, které, když stvořím, jsem z nich nadšena a pak, když je nastavím na blog, ono nadšení nějak vyčpí. Přijdemi, že vypadal lépe. No nic...prostě tu je a hotovo. Je to takový ten klasický typ blogového vzhledu. a je zeleňoučký a je na něm sympatická slečna. Ty lucerny a ten paradise má tak nějak znamenta Narnii, ale nemusí. Pro mě jo.

Layout - Dorian Gray

26. března 2011 v 22:01 | LawianeNedávno trůnil zde, nyní volně k dispozici.
doba výroby: už si nevzpomínám, tak 3-4 hodiny
spokojenost: 100% tenhle se mi vážně líbí (ten pán a ty barvy) :D

Layout - Nemo

17. ledna 2011 v 9:11 | Lawiane
avatar
Nedávno jsem do světa roztrubovala, že začnu vytvářet layouty k písničkám Nightwish. Hle, a už tu jeden je. K Nemovi, ale nemyslete si, že vypadá nějak extra nightwishovitě. Nevypadá, ale je příjemně pochmurný a melancholický, jako jejich hudba. A líbí se mi. Jediné, co bych vytkla, je jeho velikost. Je na celou obrazovku, pro ty, co mají 1280. Ou, šit....já zase zapomněla, že někdo má monitor menší! Peklo! Proč se nemůže vyrábět jeden rozměr monitorů?! Ti, kdo mají větší, budou tam mít černé okraje. Každopádně na mém počítači to vypadá pěkně.
Nejdřív jsem si říkala, že to vezmu hopem a budu ho mít hned hotový, abych stihla ještě nějaký. Jenže se to zase zvrtlo v několik hodin....a teď to stejně půlce lidí nebude sedět! Do háje s menšíma monitorama!

doba výroby: asi 4 hodiny
spokojenost: nevím, váhám. Možná 100%, ale je moc velký a někomu nebude stačit monitor, takže 80%

Inspirováno tímto:

 My flower, withered between
The pages 2 and 3
The once and forever bloom gone with my sins
 ...
Můj květ, zvadlý mezi
Stránkami dvě a tři
Jedenkrát a navždy rozkvetl
Odešel s mými hříchy

Lay pro Christinu Vampire Machart

5. ledna 2011 v 21:25 | Lawiane
avatar
Minulý týden jsem dělala ještě objednaný design pro Christinu. Musím říct, že je to něco úplně jiného, než dělám obvykle, ale byl na přání a žadatelka je s ním spokojená, což je hlavní. Upřímně řečeno, na mě je to moc...toxické! :D 

doba výroby: cca hodina
spokojenost: hej, ten je tak jiný, že to neumím posoudit :D

Layout - Diary wrote by a dead writer

14. listopadu 2010 v 21:43 | Lawiane
avatar

 První layout, který jsem vytvářela v photoshopu, jen byl dlouho syslen v  počítači bez využití. Na prvotinu je myslím velice dobrý a považuji ho za jeden z mých nejlepších. Kdo by měl zájem, může ho mít.

doba výroby: nevzpomínám si, ale hodně dlouho
spokojenost: 100%

Layout- In the silent forest

12. července 2010 v 10:32 | Lawiane
Máte tu k dispozici další volný layout. Je s lesní tématikou a tudíž tmavě zlený. Potěší mě, když se ho někdo ujme. Patlala jsem se s ním neuvěřitelně dlouho (neúměrně vůči kvalitě výsledku :D ) a pokud se vám zdá povědomý, tak vás paměť neklame, neboť jsem ho tu sama pár dní měla, to byl však o něco jiný. Doladila jsem ho a dodělala k němu takové ty drobnosti, jako popisky do komntů atd.

obr.

doba výroby: tentokrát raději nebudu počítat
spokojenost: hmm... kdyby to netrvalo tak dlouho, tak asi 80%, ale s tím časem... nevím nevím... asi 60%

Layout- Wish

30. dubna 2010 v 23:38 | Lawiane
Tak jsem konečně splnila jeden slib a mám hotový jeden layout na přání. Doufám, že se bude líbit. Žadatelka mi nechala volnou ruku působení, snad jsem se tedy trefila. Moc se mi líbí ta fotka.
-doba výroby cca 1,5 hodiny
-spokojenost: 90%
avatar wish

Layout - Midnight Lady

23. dubna 2010 v 17:08 | Lawiane
Dneska jsem nějaká tvořivá :-D Mám další lay, konečně nějaký černější. Od rána mám předesevzetí, že udělám lay s Tarjou a s Finskem a místo toho je zase něco jiného. Ale zabral mi asi jen 45 minut, tak tím se to omlouvá. Nejprve se mi nijak zvlášť nelíbil, ale postupně jsem mu přiška na chuť, takže
- spokojenost asi 75%
Možná si ho sem časem dám, ale je vám samozřejmě k dispozici :-)
avatar


Layout - Tired of being alone

20. dubna 2010 v 21:49 | Lawiane

avatar
Dnes jsem během svého celodenního sezení u počítače stvořila další volný lay. Není to nic světového, protože ten pitomý blog mi vůbec nešel natavit, takže to vypadá trochu jinak, než jsem chtěla, ale to je jedno. Je tam Tarja (edit: Daniela mě upozornila, že to Tarja není, takže jsem rok žila v omylu. Je to zpěvačka z Tistanie. Nechápu, jaký vůl k tomu tedy píše, že je to Tarja, když to pak na člověka vyskakuje z google jako Tarja), ale moc se to k ní nehodí, přijde mi to takové moc moderní, ale líbí se mi ty barvy. No zkrázka, už je na světě, tak ho přeci nebudu schovávat v počítači, že? :-D Kdyby měl někdo zájem, tak na tom ukázkovém blogu jsou pravidla stahování. Oddělovače jsou od Blanch, hnusný avatary od Lawiane :-D

P.S. Taky jsem rovnou udělala novou rubriku na laye.

 
 

Reklama