Layouty - světlé

Layout - Onec upon a time...

25. ledna 2012 v 17:52 | Lawiane
Po čase jeden layout na přání. A kdyby někoho napadlo mě žádat o další, tak nedělám. Slečna mi nechala poměrně volnou ruku, takže doufám, že jsem se alespoň trochu trefila do jejího vkusu. Až ho nebude mít u sebeb na blogu, bude zase volně k dispozici všem případným zájemcům. :-)

doba výroby: zapomenuta, ale docela dlouho
spokojenost: 99 %

Layout - The ESCAPIST

2. listopadu 2011 v 15:07 | Lawiane
Layout vytvořený o práznicnách v takovém jednom dni, kdy mě chytly múzy a udělala jsem jich snad pět za den. :D Podle nadpisu můžete poznat, že se to tak trochu týká Nightwish a jejich stejnojmené písničky. Až na to, že v ní zpívá Anette. Ale líbil se mi ten obrázek, který vytvořil tento šikovný člověk. Je úžasný. Tak jsem ho použila. Výsledek je, jaký je... jednoduchý. Ten lay je strašně jednoduchý, ale taky byl rychle hotový a rychle nastavený. Kdyby ho někdo chtěl, má ho mít. Ale nejsou k němu žádné další popisky a oddělovače a podobně.

Layout - Lady of the blue World

7. září 2011 v 22:01 | Lawiane
U lva, to by mě teda zajímalo, jak je možné, že tenhle design šel nastavit, když žádné ostatní nefungují..
ale což, jedině dobře...
Zřejmně ho všichni znáte, vzhledem k tomu, že momentálně trůní tady na blogu, ale kdyby ho pak chtěl někdo použít u sebe, bude tu k dispozici.


doba výroby: zapomenuta, ale docela dlouho, minimálně 2,5 hodiny
spokojenost: 100% považuju ho za jeden z mých nejlepších :-)

Layout - Sacrament of Wilderness

23. ledna 2011 v 21:02 | Lawiane
avatar
Takhle to dopadá, když si člověk řekne, že vyrobí červenočerný promakaný lay. :D Je to další výtvor k tomu mému předsevzetí vytvářet laye na písničky od Nightwish, podle toho, jakým na mě působí dojmem. Nutno dodat, že Sacrament of Wilderness na mě teda takhle nepůsobí, rozhodně ne na 100%, ale hodily se mi k tomu názvu ty fotky, které jsem našla v galerii neuvěřitelně šikovné azurite , jejíž tvorbu do layů nepochybně ještě využiji. Není moc propracovaný, ale celkově myslím, působí tak hezky kompaktně :D A je děsně pozitivní, takže bacha na to. Nejspíš se k NW vůbec nehodí, ale to nebudeme raději řešit. Kdyby to někdo chtěl, stačí říct. A osobě, která jistě bude vědět o co jde, vzkazuji, že na Dark Chest of Wonders jsem nezapomněla. Jo a ještě po mě někdo chtěl lay s Evou, ale už nevím, kdo to byl, proto bych doporučovala se připomenout.

spokojenost: na to, jak jsem to odflákla, tak 100% , neberu-li v potaz, že není vůbec najtvišovitý
doba výroby: cca 2 hodiny

Layout - The Queen of Winter

1. ledna 2011 v 20:42 | Lawiane
avatar
Layout vytvářený na objednávku pro Salvy-en se zimní tématikou. Světlé barvy - modrá a bílá. Až ho žadatelka nebude mít u sebe na blogu, bude k dispozici pro nové zájemce. Takovéhle pozitivní obvykle nedělám, ale myslím, že se povedl a je sympatický. Ten narůžovělý box s aktualitami se dá dát pryč. Popisky do menu dopíšu dle potřeby. 

doba výroby: necelé 2 hodiny
spokojenost: 90%

Layout- Phantom of my night

27. června 2010 v 21:37 | Lawiane
Konečně už mám hotový další layout na přání. Tentokrát pro Verooniku, doufám, že se jí bude líbit. Je docela barevný, ale myslím, že se mi vcelku povedl. Je to taková klasika.

lay

Layout- Farncés

5. května 2010 v 18:14 | Lawiane
Po trochu delší době, než mělo být, mám konečně hotový další layout na přání. Pozn. další už nedělám! Nestíhám.
Je to s obrázkem od Victorie Francés, který je můj oblíbený. Celý lay je nezvykle světlý, ale přijde mi, že se to k tomu obrázku hodí.
-doba výroby: cca 2,5 hodiny
-spokojenost: 95%
lay
            NÁHLED

Layout Angels- There is a power...

23. dubna 2010 v 12:25 | Lawiane
avatar
Přináším další volný layout. Tentokrát se mi podařilo ho nastavit celkem bez problému a vypadá tak jak jsem chtěla. Ani tam není žádná falešná Tarja :-D (Poku nepočítám to, že měl být původně bílý a s jinými obrázky, které mi ovšem záhadně zmizely z počítače a DeviantArt mi je odmítal znovu vydat)

No tentokráte je to pojaté, tak trochu nábožensky, ty andělé nejsou zrovna nějací temní a gotičtí, ale takové jsem nechtěla.

spokojenost asi 70%
P.S. Pěkně mě štve, jak se teď na blogu kolem článku začaly zjevovat ty zelené rámečky! Hrozně to tuší a ničí dojem z designu! Koho zajímá nějaká oblíbená položka! Grrrr...ať to dají pryč...vylepšovatelé!

Layout- Soothing tale

26. února 2010 v 18:35 | Lawiane
Volný layout, který jsem měla krátce na blogu. Je v béžové a hnědé barvě.

 
 

Reklama