Layouty - přírodní, zeměpisné

Lay - Autumn Leaves

25. září 2011 v 22:43 | Lawiane
Pozdimní layoutek světlých barev. A pozor - je kompletně můj - jakože i ty fotky. To se vyplatí ne? Ty lístečky patří mému milovanému javoru na chatě. Takhle krásně žlutý byl loni, letos teprve flekatí. :-) Šmudlík. Kdyby ho někdo chtěl, může být jeho. Jako ten layout, ten strom nevydám ani za nic!

Lay - Somewhere in Finland

10. září 2011 v 8:51 | Lawiane
Stal se zázrak - Evelin přišla na to, jak po těch změnách nastavovat laye. Ono mi to totiž nešlo, ale už mi to jde. Evelin je bůh. Třikrát sláva jí! Kéž žije věčně!
Ono se to otiž musí nastavit přesně naopak, než dřív. No nic, to se dovysvětlí časem.
Tady je zkrátka lay, co jsem tvořila o prázdninách, je takový klidný, tichý, vychovaný... :D
Nejdřív jsem myslela, že si ho dám sem, ale nějak se nemůžu rozloučit s tímhle modrým, takže smůla.


Kdyby ho někdo chtěl, stačí mi napsat na mail.

doba výroby: cca 2 hodiny
spokojenost: 99%

Layout - Norge

26. března 2011 v 22:05 | Lawiane


Tak, dnešek měl být zasvěcen výrobě nového designu pro sebe, s Finskem. Ano, s Finskem a takto to dopadlo - s Norskem. :D Trval mi dost dlouho a na tu dobu s ním moc spokojená nejsem. Ale nic proti němu. Pokud jste někdo úchyl na Norsko, můžete si ho klíďo píďo vzít.

doba výroby: pffff....asi půl dne.
spokojenost: tak 90%

Layout - Canis Lupus

18. února 2011 v 11:11 | Lawiane
vlci
Nějak mě to vyrábění layoutů omrzelo. Takže smůla. Pro vás. Už něbudu dělat nic na přání. Tohle je poslední (tady pak splním ještě jeden, co jsem slíbila, ale dál už konec, šmitec. Do odvolání).
Tenhle je s vlkem, což jste možná poznali z nadpisu a taky z avataru. Požadavek byl sice na zelenou barvu, jenže ta fotka byla černobílá, takže je to prostě černobílé celé. A to se mi lbí, ať žije nebarevnost!
Jinak je dost jednoduchý, ale snad postačující. Prostě takový ten klasický blogový, pokud nikdo nechce vyloženě blog, co bude vypadat děsně profi a firemně, pak tohle stačí.
No, dobře...dost okecávání, prostě layout pro tento blog je hotov.

doba výroby: cca 1,5 hod.
spokojenost: asi 80%

Layout - All the tales are told

29. prosince 2010 v 17:00 | Lawiane
Jednoduchý jemný layout s finským obrázkem, vytvářený v PhotoFiltru, na to jak je ten program sociálná, tak se mi myslím docela povedl. Nejsou k němu žádné bonusy, pokud by o něj někdo stál a ty bonusy mermomocí chtěl, tak je dodělám. Časem se asi objeví na mém blogu.

čas výroby: cca 1,5 hod
spokojenost: 100% (prostě je my sympatický :D )

NÁHLED

Layout - Misty Morning

27. listopadu 2010 v 22:19 | Lawiane
avatar
Layout, který jsem měla minulý rok na svém blogu. Vytvářený byl v PhotoFiltru, na což se myslím povedl. Není nijak zvlášť propracovaný, ale má hezké barvy a zajímavé dřevěné okraje. Chcete-li ho použít, můžete - jen doufám, že vám nebude vadit ten nápis White Darkness v menu.

spokojenost: 90%
doba výroby: kolem 2 až 3 hodin

NÁHLED

Layout - Midnight Sun

27. listopadu 2010 v 21:41 | Lawiane
avatar

Layout, který si možná pamatujete z mého blogu. Dávám ho sem volně k dispozici. Je černožlutý a je k němu hodně pěkných bonusů, jako oddělovače atd.

spokojenost: 90%
doba výroby: zapomenuta :D

Layout - Forest of heaven

27. listopadu 2010 v 21:15 | Lawiane
avatar

 Poměrně jednoduchý layout, který jsem dělala o prázdninách. Je  tvořený v PhotoFiltru, takže nečekejte žádné extra efekty. Působí na  mě vzdušným a příjemným dojmem.
 Nastavení nedělá problém. Bonusy k němu nejsou.

 spokojenost : v rámci PF 90%
 doba výroby: cca 40 min

Layout- Syksyn värit (barvy podzimu)

6. října 2010 v 20:00 | Lawiane
syksyn värit

Tento layout byl vytvářen pro můj blog, ale není na něm žádný nápis White Darkness, proto ho můžete klidně použít, budete-li chtít. Nápis je ve finštině a znamená "barvy podzimu". Moc dlouho se mi tu neohřál, protože právě potřebuju mít des s Tarjou, ale asi ho sem pak zase vrátím. 

doba výroby: cca 4 hodiny (hrozně dlouho vybírám obrázky :D )
spokojenost: 100%

Jsou k němu i bonusy a nastavení nedělá problém :-)
Návod a pravidla použití najdete na ukázkovém blogu:

Layout- Nordic Treasure (pro Katrin)

31. března 2010 v 22:10 | Lawiane
Zveřejňuji svůj další lay a tentokrát jsem na něj hrdá, myslím, že je to jeden z nejlepších co jsem udělala. Stvořen byl pomocí FotoFiltru a Photoshopu. Původně jsem ho dělala pro sebe a někdy si ho sem stejně dám, ale pak mi psala Katrin, jestli bych jí neudělala lay na zakázku. A když jsem se ptala jaký, tak prý se Skandinávii a tamvě modrý, což přesně sedí na tento, takže jsem se rozhodla jí ho dát, tedy pokud se jí bude líbit

Takže Katrin, pokud ho chceš, tak mi napiš mailovou adresu a já ti pošlu heslo

avatar      NÁHLED

Layout- Maamme Suomi

1. března 2010 v 11:15 | Lawiane
Tady dávám nový layout, tentokrát zase s finskou tématikou. Vytvářela jsem ho už asi před čtvrt rokem ve FotoFiltru. Kdyby jste ho někdo chtěl, tak mi napište váš mail a já vám pošlu heslo.

Layout- Music from the deepest forest

24. února 2010 v 17:58 | Lawiane
Stvořila jsem další layout. Není zrovna dokonalý, protože FotoFiltr také není dokonalý. :-D a photoshop se mi zatím nepodařilo stáhnout. Nevím, jestli si ho sem mám dát, nebo ne. Kdyby se někomu líbil a chtěl ho na svůj blog, tak vám ho klidně dám, ale pochybuju, že by o něj někdo stál :-D
 
 

Reklama