Layouty - osobnosti

Layout - Nightwish Old Era

2. dubna 2011 v 21:48 | Lawiane


Tak...neříkala jsem náhodou, že teď budu dělat design s Finskem? Skutek opět utek, ale jsem spokojená. Dneska mě (tak jako každou chvíli) opět posedlo rozčílení nad tím, že Nightwish už nejsou, to co bývali a že Tarja už také není, to co bývala. Prostě ona smutná záležitost, kterou my fanoušci asi nikdy nepřestanem řešit. Nepřestanem, že ne? Alespoň já teda ne, dokud Nightwish budou existovat a dokud Tuomas bude skládat písně, za účelem, aby je pak nějaká "paní zpěvačka" ničila svým "hlasem". No a tak jsem si musela udělat i tématický design. Není nad staré dobré Nájtviš v celofinské sestavě.

doba výroby: cca 3 - 4 hodiny
spokojenost: 100% (po dlouhé době)

Layout - Tarja (už ani nevím kolikátá)

31. ledna 2011 v 14:31 | Lawiane
tt
A je tu zase další layoutek s Tarjuš. Byl tvořen na přání pro http://withinblog.blog.cz/. Vtip je v tom, že jsem ho i s nastavením na blog.cz měla hotový za jednu hodinu. To je naprostý rekord! A přitom myslím, že se to nijak nepodepsalo na jeho kvalitě a to se vyplatí. Takhle rychle bych měla dělat všechny :D To je moje nové předsevzetí, nový standard.

Layout - Tarja Turunen (už zase) tentokrát v růžovoučkém

28. prosince 2010 v 10:50 | Lawiane
avatar
Chorobně mě začalo bavit vytváření layoutů, to ovšem neznamená, že by se rušilo, co jsem vzkázala lidem, jenž je mají objednané, v minulém článku. Tenhle lay je volný. A pozor....je do růžova! Jo, přesně tak, udělala jsem lay s Tarjou, co je do růžova. Jestli máte něco proti, tak mě to nezajímá. Mě se líbí. Tenhle odstín růžové se mi líbí, takže smůla! ...možná je to fialová...
Jsou k němu opět veškeré blbůstky, co dělají layout layoutem. Menu je hodně dole, takže na první pohled není vůbec vidět - jestli má někdo něco proti, opět jeho smůla.
Stránka mi nějak nešla nastavit jinak, než že je to celé jeden velký obrázek, dlouhý asi 20 000 pixelů, takže kdyby případný majitel přesáhl tuto délku a cpal na stránku moc dlouhých článků, nebude mít dole nic. Haha, to by byl vtip, že? Ale nebojte, 20 tisíc pixelů je hodně, mělo by to v pohodě stačit. 

doba výroby: cca 3 hodiny
spokojenost: 90%

Layout - Tuomas Holopainen

27. prosince 2010 v 22:36 | Lawiane
avatar
Layout Tuomas Holopainen -tomuto se říká idolozrada! Ten předešlý lay s Tarjou se mi totiž natolik zalíbil, že jsem z něj Tarju vyoperovala, změnila barevné ladění a dosadila Tuomase. A výsledek je myslím ještě lepší (neberu v potaz, jestli nemáte rádi Tuomase), to menu nějak lépe sedí, popisky se tam víc hodí, působí to kompaktněji. Až si říkám, zda to nevyoperuju ještě jednou a neudělám ještě nějakou variantu.
Takže takový bratříček k tomuto.

doba výroby: cca 2,5 hodiny
spokojenost: pokud s předešlým byla 100%, tak asi musím dát 120% :D

Layout - Tarja Turunen

27. prosince 2010 v 13:05 | Lawiane
avatar
Tak vážení, na tohle dílko jsem opravdu hrdá. Nechci se chválit, ale myslím, že se mi vážně povedlo, taky jsem si s ním dost dlouho hrála a výsledek je tedy potěšující. 
Pokud o něj bude mít zájem Lenule, která mě žádala o lay s Tarjou, má ho mít. Jinak ho pak může použít kdokoli jiný. Nastavení by nemělo dělat problém a snad setí na všechny prohlížeče. K lay jsou i veškeré bonusy. Jediné s čím si musíte pohrát je, aby sedělo to video na správném místě, když tak pomůžu.


doba výroby: cca 4 hodiny
spokojenost: 100%

Layout - Bless me, undress me!

27. listopadu 2010 v 23:13 | Lawiane
avatar

Layout s Tarjou, v šedých barvách. Vytvářený o prázdninách v PS. Nějakou dobu jsem ho tu měla, teď je vám k dispozici.

spokojenost: 90% žádnou super představu jsem při tvorbě neměla, takže jsem s výsledkem spokojená.

doba výroby: cca 2- 3 hodiny

Layout- Tarja - Metal Queen

6. října 2010 v 20:46 | Lawiane
tt

 Aby těch layoutů s touto paní nebylo náhodou málo :D tak je tu další.
 U mě na blogu bude zřejmě jen chvíli, takže pokud o něj máte zájem, můžete ho použít, budu jen ráda.

doba výroby: asi 4 hodiny
spokojenost: 90%

Návod a pravidla o stažení layoutu najdete na ukázkovém blogu spolu s bonusy :-)

NÁHLED

Layout- Pohledný muž

5. srpna 2010 v 22:40 | Lawiane
Velmi originální layout, nepředpokládám ovšem, že by o něj někdo stál. Jen jsem se nudila.
Nechte se překvapit ZDE a je k tomu jako bonus i jakýsi literární útvar :-D

Layout- zase Tarja :D

5. srpna 2010 v 10:00 | Lawiane
Jelikož mám o prázdninách čas, tak tvořím hromady úděsných layoutů. Nemám momentálně photoshop, takže přináším další výplod z PhotoFiltru, který je nedostačující. Snažím se to alespoň zpestřit těmi animacemi (obrázků Tarji není nikdy dost :D ). Layout je vám volně k dispozici, pokud ho chcete, přečtěte si tam ty pravidla a napište mi mail :-)

doba výroby: zapomenuto, ale asi tak 2 hod.
spokojenost: no..no... třeba 80%, ne možná víc :D

NÁHLED

 
 

Reklama