Layouty - fantasy (knihy, filmy)

Layout - Emerald Sword

18. září 2011 v 19:54 | Lawiane
Tož po čase nastavený zase jeden layoutek. Tvořen někdy na začátku prázdnin. Je světlý, což je nečekanné. A je na něm paní a meč. Ale to asi nemusím popisovat, protože vy se na něj můžete podívat. :D A je namotivy kapely Rhapsody of Fire. To jako ten Emerald Sword. Obrázek je z Deviantartu. Sakra, co tu mám psát? Třeba nic... píšu děsný kecy. Pokud ho chcete, stačí mi napsat na mail a já vám pošlu heslo.

Layout - The Hunt (HP)

17. ledna 2011 v 12:05 | Lawiane
avatar
Něco mi říká, že bych se asi měla jít učit, když od zítra budu psát strašně moc písemek a nic neumím. To se ale neřeší...vyrábění layoutů je přeci důležitější! Mám tu jeden objednaný pro Lily Addams s tématem Harryho Pottera. To je pěkné téma.Měla jsem ovšem problém, co tam dát za postavy. Harry ani Ron ani Harmiona není to pravé. Navíc Harry se mi nelíbí, je to strašák a nebude strašit v mých layoutech. Takže jsem tam dala Lorda Voldemorta, to je mnohem majestátnější tvor. A je fešák. Jó, je to fešák! Přece nechcete popřít, že Voldemotr není pohledný? A aby to nebylo zase tak záporné, tak jsem tam dala ještě nebožtíka Dobbyho, mou nejoblíbenější postavičku z filmu. Miluju Dobbyho, takže je tam.
Myslím, že lay se mi povedl, až na to....že má děsivě úzkou stránku...ale to se nějak vsákne. Teoreticky tam není potřeba menu, takže se dá odendat a bude to širší :-)

doba výroby: 3 hodiny
spokojenost: 95%

Layout - Wisdom of the Druids

1. ledna 2011 v 18:52 | Lawiane
avatar
Layout na přání pro Veroniku, která na něj, chudák, čekala asi 2 měsíce. Za což se omlouvám a doufám, že ji výsledek alespoň potěší.
Layout je poměrně velký, tak jen doufám, že sedí na všechny monitory. Barvičky jsou příjemné a celkově na mě působí uklidňujícím dojmem. Až ho Veronika nebude mít u sebe, bude k dispozici i ostatním. 

doba výroby: necelé 2 hodiny
spokojenost: 95%

Layout - Narnia Lucy pro Lúthien

15. prosince 2010 v 17:44 | Lawiane
lucka
Layout dělaný na přání (takhle tychle jsem na přání ještě žádný neudělala :D) pro Lúthien Tinúviel (http://malacandra.blog.cz/) a její blog o Narnii.
Layout je laděný do zimní atmosféry.

doba výroby: cca 2 hodiny
spokojenost: 100%

Tak...nejprve jsem si chtěla udělat takový design pro sebe a nakonec ho dělám pro jiné :D Alespoň mám klid na duši, že jsem  dneska jeden narnijský udělala. :-) 

Layout - Letopisy Narnie

5. prosince 2010 v 14:46 | Lawiane
Nějak mě ta narniománie opět chytla, takže jsem se rozhodla udělat k ní tématický layout. Vzhledem k tomu, že ve čtvrtek jde do kin další díl, je to myslím docela příhodné a taky myslím, že to není poslední lay, co na Narnii dělám. Opět jsem se začetl do jednoho z dílů - díkybohu dělám doma taky něco jiného než sezení u počítače- je to tak hezký sedět v křesle a číst si pohádky. Právě jsem u toho jak se Eustac změnil z draka zpět v člověka. Taky přemýšlím, že bych na Narnii napsala nějakou povídku, ale těch mám momentálně v hlavě tolik a nepíšu ani jednu, že na ní zřejmě nedojde.
avatar

 S layoutem jsem maximálně spokojená, myslím, že je to snad i nejlepší, co jsem kdy vytvořila. Ještě tak aby ne, když my výroba zabrala snad 5 hodin. Je vybaven všemi blbůstkami. 

Pokud ho chcete použít, přečtěte si na ukázkovém blogu pravidla a napište mi o heslo. Já si ho sem dávat nebudu. 

spokojenost: 100%
doby výroby: cca 5 hodin

NÁHLEDLayout - Vikingové

12. listopadu 2010 v 19:14 | Lawiane
vikingové

Konečně mám hotový slíbený design pro Katrin, doufám že se bude líbit. Nastavení by mělo být snadné. Je jednoduchý, ale nějak jsem nevěděla, co lepšího s tím obrázkem stvořit. 

doba výroby: cca 2 hod
spokojenost: 80% nevím, co proti němu mám, možná mi přijde nedostatečně propracovaný :-/

Až bude mít Katrin jiný, můžete tento použít!

NÁHLED

Layout - Shaman

28. října 2010 v 14:06 | Lawiane
avatar

Layout vzniklý poměrně rychle, bez většího promýšlení. Prostě náhlý popud a inspirace Korpiklaanama. Je jednoduchý, ale myslím, že hezký.

doba výroby: cca 2, 5 hod.
spokojenost: 90%

Pravidla a návod na stažení najdete v náhledu.

NÁHLED

 
 

Reklama