Lamento Eroico

Lamento Eroico - 4. část - závěrečná

30. listopadu 2011 v 16:23 | Lawiane
Ha, poslední kousek povídečky je tu. Jistě vás všechny v předchozích dnech děsně hryzalo pomyšlení zda Fabio umře či neumře. Tak hurá pod perex, ať se dozvíte.


Lamento Eroico - 3. část

27. listopadu 2011 v 22:00 | Lawiane
Nuže další díl povídečky. Předposlení. Tahle část už mi přijde lepší než předchozí )už bych se veřejně hlásila k autorství :D)

Lamento Eroico - 2. část

25. listopadu 2011 v 20:31 | Lawiane
Hle, já plním sliby! Řekla jsem, že v pátek bude pokračování povídečky a je tu.
Druhá část, celkem budou čtyři. Tahle je asi nejvíc kýčovitá, ale to nějak zvládnete. Nechce se mi psát nic moc na úvod. Úvod patří k první kapitole, ne k druhé. Ta je popřípadě o pár článků níž.


Tož račte vstoupit pod perex.

Lamento Eroico - 1. část

23. listopadu 2011 v 19:15 | Lawiane
Ahojda, napsala jsem povídečku. Chtělo by to úvod, ale co do něj? Tak třeba, že si máte dát pozor, protože je to prý "červená knihovna" řekla moje madr. Jo, asi je. Asi mám dost hrozný sklony, když píšu takovýhle povídečky. Je totiž děsivě romantická (zase tak ne, snažila jsem se to eliminovat :D ), trapně tragická a vůbec taková… prostě taková…
Taky si myslím, že její konec je lépe napsaný, než začátek. Takže vás může motivovat, že horší už to nebude.
Veledůležitou informací je, že tam je zakomponován Ital. Jako ten hlavní pán. :D Taky se to odehrává na severu Itálie ve staré době. To je opět změna, jelikož 99% mých povídek se odehrávalo ve Finsku. :D
Začala jsem to psát o prázdninách, ale pak mě to přestalo bavit, až to vypadalo, že to nikdy nedopíšu, ale teď mě opět chytla úchylka na Itala a tudíž byla veliká motivace to dopsat.
Tak veselé čtení a nemusíte se mi smát. :D 
 

Reklama