Jedné noci v zemi Narnii

Jedné noci v zemi Narnii - 4.kapitola - Úsvit

1. března 2011 v 22:37 | Lawiane
Tak...a je taky poslední kapitola povídečky. Všechno jednou končí a já jsem ráda, že jsem to dotáhle do konce a nenechala rozepsané v půlce. Celkově jsem s tím spokojená a hlavně mě bavilo to psát, ó úplně jsem tam byla. :-)

Jedné noci v zemi Narnii - 3.kapitola - Tance noci

26. února 2011 v 23:11 | Lawiane
Tak, aby povídečka o Narnii neupadla v zapomění a nehrozilo její nedokončení, vrhla jsem se dnes večer na to a dopsala jí. Ale nebojte, tohle je předposlední kapitola, v následujících dnech vás tedy čeká ještě jedna.

Jedné noci v zemi Narnii - 2.Kapitola - Oni

20. února 2011 v 9:24 | Lawiane

 Tak a je tu druhý díl povídky o Narnii. Jo jo, honem rychle, dokud jste nezapomněli ten první :-) Nakonec to vidím na 4-5 kapitol, do 3 se to určitě nevejde. A taky nečekejte nějakou přílišnou akci. Žádné boje, ne ne, boje do Narnie nepatří, jen v nejnutnějším případě, ne ne, Narnijané nejsou bojovný národ. :-)
Pro ty, co nečetli a chtějí, tak první díl je TADY. A pro ty ostatní, šupky hupky, druhý díl pod perexem :-)

Jedné noci v zemi Narnii - 1.Kapitola - Rozeklaný dub

19. února 2011 v 0:02 | Lawiane
Ach moji milí, už je to zase tady. Jo jo, stýská se mi po Narnii. Je to možné? Chybí mi její obyvatelé, chybí mi její vzduch, chybí mi šálka pana Tumnuse...no zkrátka návrat do pohádky je opět nezbytný. A jak lépe se tam lze dostat než psaním? 
Proto píšu povídku...nečekaně, o Narnii. Čistě pro sebe, ale když už to píšu a vlastním blog, tak proč toho nevyužít a taky to sem nedat?
Bude kapitolová, ale ne moc dlouhá. Tak 3-4 kapitolky. Kdo máte rádi zemi faunů a dryád, snad vás tím třeba potěším, když knížky jsou tak krátké a absence Narnie v našich životech tak častá. :D

Pod perexem 1. Kapitola

 
 

Reklama