Březen 2015

Odota minua...

29. března 2015 v 22:10 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Dneska mám úplně chuť napsat báseň, i když to už pár let z principu nedělám, pokud to není domácí úkol. (Pak mne vždycky nečekaně potěší, jak je psaní básní vlastně bezva.)
Sice bych měla dělat několik referátů do školy, ale potřeba se vyzpovídat je silnější. Takže:

Můžeme se s vámi vyfotit?

26. března 2015 v 16:11 | Lawiane
Moi, koukám, že od předchozího stížnostního článku uběhlo požehnaně dní a mně se během nich povedlo i přes stávkující leteckou společnost úspěšně odletět do země tisíců jezer a milionů komárů a bohužel se mi povedlo už i přiletět zpátky. Mezitím jsem stihla vidět polární záři, co vypadala jako šedivé mraky, vyzkoušet couchsurfing a neumřít, utratit spousta peněz za pár piv a jízdenek hromadné dopravy, myslet si, že dostanu kopačky a nakonec dostat něco úplně jiného. No zkrátka spousta hodnotných zážitků, které by se mi doma určitě nestaly.

Večerní hic v mozku

2. března 2015 v 23:43 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Je pozdě večer. Zana by měla jít spát, ale nemůže, protože jí hicuje mozek. Taky by měla psát úkol o dalších literárních periodikách z dob komunismu, ale nemůže - protože všechno je lepší než toto. Hicuje mi mozek, protože se do něj během posledních dvou hodin dostalo moc nových a zásadních informací.