Leden 2014

Typologie mileneckých párů a co je na chlapcích špatně

23. ledna 2014 v 23:35 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Ne. Nechápu, jak to chodí…
…že se při vší rozdílnosti lidských povah občas přece jen najdou dva lidi, co jim to spolu klape. Protože z toho, co zatím potkalo mě (pointa je v tom, že mě právě skoro nic nepotkalo) mi přijde téměř nemožné fungovat na jiné bázi, než jednostranného otravování. Poslední pár dní přemýšlím, jestli je lepší být otravná nebo být otravována. První je lepší, protože není nic horšího, než když za vámi někdo leze a sic je úplně v pohodě, prostě vás stejně jenom otravuje. Obojí ale stojí zhruba tak za tuto entitu - KLIK

Ohlédnutí za hlídáním dětí ve Finsku

8. ledna 2014 v 13:51 | Lawiane |  zažila jsem
Říkala, jsem si, až se mi zážitky trochu uleží, napíšu nějaký souhrnný článek s finálním názorem na svůj au-pairovací pobyt v zemi vysněné. Takže… bylo to tam bezva, asi lepší než jsem čekala, ale pořád dodatečně nechápu, jak já - takový závislák na mámině sukni jsem to tam mohla přežít. Nicméně už mě zase berou cuky na léto zmizet.
Po pravdě nebýt toho, že prahnu po každé hodině strávené na finském vzduchu, bych asi neměla žádnou potřebu opouštět domov. Mám ráda svou rodinu, naší chatičku, stáje kam chodím a nepotřebuju je na čtvrt roku nevidět. Ale zase ráda cestuji a asi je ve mne i kus dobrodruha. A někdy to hold převládne.