Listopad 2012

Tarja má dítě

28. listopadu 2012 v 23:43 | Lawiane |  Tarja obecně
Ehm... tahle zpráva je důležitá asi jen pro lidi holdující bývalé zpěvačce Nightwish. Ostatním to asi nebude připadat moc důležité, ale těm zasvěceným to bude připadat o to důležitější. Jakože cože? Ona má prý dítě. Jakože teď? Novinka! Cože? Já to nechápu. Chápete to? Jaktože se to neprovalilo? Vždyť ona pořád pracuje. A nikde neměla fotku s břichem. Nechápu, proč to třeba nesdělila dřív, když sděluje obvykle skoro všechno. Ona hodlá jet hned na turné. Jak může jet hned na turné? Cože? Chápete to? A Máca je otec! :D To nepochopím nikdy... :D
Zajímalo by mě, jestli je to holkčička nebo chlapeček. Ale je to fajn. Je to miloučké. Je to extramiloučké, prtože jsem o tom přemýšlela už fakt hodněkrát a najednou je to pravda. Tedy pokud to není fáma... ale není Apríl, tak asi ne. Je listopad, v listopadu se tohle nedělá. Mimohodem - já jsem se taky narodila v listopadu - no není to čest? :D
To dítě bude mít určitě argentinské občanství. To je ovšem zlo. Mělo by mít finské. To je jasný. Taky by mě zajímalo, jako ho pojmenují. Mělo by se to jmenovat Mikko. Dle mého názoru. Ale co když to pojmenují španělsky. Co když to bude Marcelo č.2. Hej, ale jestli to bude holčička, tak se určitě bude jmenovat Marjatta, po Tarjině zesnulé matce. To se vsadím. Vsadíte se?

Kterak se nemám

23. listopadu 2012 v 22:48 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Buďte pozdraveni,
Mnoho času jsem přemýšlela, zda tu psát o kravěnách nebo o tom, jak se nemám. Jedna písnička mě právě donutila psát o tom druhém.
A proč se nemám? Protože nic nedělám, abych se měla. Přinejmenším bych mohla dělat alespoň něco pro to, abych se neměla kvůli tomu, že si vyčítám, že nic nedělám. Zapeklité že?

Kytička a hadry

22. listopadu 2012 v 23:09 | Lawiane |  Moje tvorba- fotky
Ehm... před sto lety jsme byli s kámošem fotit jeho dobové hadry. (Asi se neříká hadry, nýbrž oblečení.)
Jenže kromě toho tam taky rostly takové skvělé kytičky.
Kostkový cukr

18. listopadu 2012 v 18:12 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Heippa kaikille,
Mitä kuuluu, mun ystävät? Onko teillä joskus tunne että kaikissa laulussa on niin monta tottaa?
Já totiž přesně takový pocit mám.
A s příchodem onoho zimního počasí a chladných dnů začínám opět příliš často snít o svém vysněném finském žlutém domečku. Zajímavé, že jsem na něj za ten rok vůbec, ale vůbec nezapomněla a pořád si přesně pamatuju, jak by to tam vypadalo - kdyby to ovšem existovalo.

Sranda - Aslanus, Kraslanus

10. listopadu 2012 v 0:19 | Lawiane |  Moje tvorba- grafika
Ehm... tak si člověk sedí u počítače a najednou zjistí, že se nudí. Což takhle torchu zábavy s fotošopem! :D
1) Já + Princ Kaspian = velmi divná mutace, ale fascinuje mě to. On je totiž fešák. Ale je věru divné přidat si půlku fešáka na svůj vlastní ksicht.
2) Já + Aslan = to byl původní záměr, dokud mi do toho neskočil Krása Kaspian. :DPodpořte mě!

4. listopadu 2012 v 19:42 | Lawiane
Ahoj, přihlásila jsem se do jedné cestovatelské soutěže se svu fotkou. Tedy mám tam tři, ale je nepraktické rozkládat hlasy na tři fotky. A ano je to přesně ten typ soutěže, který vůbec není spravedlivý, jelikož kdo si sežene více hlasíků, vítězí. Cena je ovšem velmi lákavá - to zaprvé. A zadruhé se mi vůbec nelíbí ta fotka, co má před všemi neskutečný náskok. Irituje mě to. Proto prosím, pokud se vám moje fotka líbí - dejte jí hlas TADY dole pod obrázkem ten palec nahoru. Díky moc.


Posledních 24 hodin ve Finsku

1. listopadu 2012 v 22:57 | Lawiane |  Finsko 2012
Třeba bych taky po dvou měsících mohla dokončit svou superblogískovou reportáž z Finska, že? Třeba taky ne, ale vzhledem k tomu, že jsem vám ještě podrobněji nepovídala, jak nám pokáceli dům, tak by to bylo vhodné.
Takže byla středa - poslední plný den ve Finsku. Tu jsme započali výletem na Seurasaari -jeden z dalších ostrovů Helsinek - tentokráte ovšem spojený s pevninou velkým bílým mostem. Šli jsme docela dlouho podel moře, než jsme tam došli. Cestou jsme konzumovali Milku a potkali dům pana McDonalda (jako ne ten obchod, ale prostě dům, kde bydlel McDonald a měl tam ceduli, že tam bydlí) :D