Srpen 2012

Terva není terve

27. srpna 2012 v 18:55 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Terve, vážení terve,
leč tarva je impregnační materiál vyráběný při pálení dřeva, tak terve je opravdu pozdrav.
Helemese už se nese! Kdo se nese? Taky bych ráda věděla. Pokud někdo nevíte, co jsem zač, asi i říkáte, co je to safryš za začátek článku. To chce klid, to je tu normální. Na denním pořádku, stejně jako ústní hygiena. Hlavně mějte na paměti, že ten Rybak má vážně velkou hubu.

Velký páteční vtip

3. srpna 2012 v 22:23 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Nazdárek. Až do šesté hodiny večerní jsem se celý den cítila tak spokojeně. Jáj. Říkala jsem si, že jak přijdu domů, napíšu hned článeček, co ponese název - Já ho tak miluju. A myslela jsem Finsko. Včera se objednaly lístky na bus a trajekt a tak jsem si říkala, že se můžu už fakt začít těšit, neboť za čtrnáct dní touto dobou budu už v buse, tradá přes Německo na milovaný sever.
Jenže…. pak člověk přijde domů a otevře si mail, aby zjistil, že vás milostiví dopravci nevezmou na trajekt, protože je vám málo let.

Kajag sendstrn

2. srpna 2012 v 23:18 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Víte co? Kajag sendstrn. Nevím, jak se to píše. Vlastně ani nevím, jak se to vyslovuje. Ale je to stará keltská balada.
Už zase propaguju teorii z předminulého článku. Tedy, že jsem šla před půl hodinou spát, ale právě teď jsem zase vstala, že jako musím psát. Ono se totiž špatně usíná, když se vám zavařuje mozek, zvláště když je to blbostma, které jsou na blog odložení hodné. Navíc jsem si pustila Rybaka (mám totiž po půl roce ticha konečně empétrosku). A to byla chyba. Všichni přeci víme, že má moc velkou hubu a že dělá áijáijá.