Květen 2012

Odduřnováno jest

30. května 2012 v 11:40 | Lawiane |  zažila jsem
Zdravíčko vážení,
Víte co? Já už jsem odduřnovala (neboli odmaturovala) a byl to vtip sám. Šla jsme tam totiž s přesvědčením, že to v září budu určitě muset opakovat a místo toho mám samý jedničky a jednu dvojku z vyšší ájiny. Je to komické a je třeba vám o tom povyprávět, když už jsem to tu hrotila tak dlouho předem.

Autobus literárních postav

21. května 2012 v 16:55 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
"From chaos to eternity..."
Duřna je taškařice. To si myslím, Dneska to začalo, dneska to vypuklo, ale já jdu až v pátek, protože pátek je svátek. Život se sestává ze šesti dnů plahočení a jednoho dne nudy. Ráno jsme byli na slavnostním zahájení maturit - srozumitelněji řečeno a pak jsme se rovnou koukli na zkoušení pár svých spolužáků. Bože… to bylo tak jednoduchý. Hlavně to nezakřiknout, neboť život je plíseň na zeměkouli. Ale nějak jsem z toho pojala podezření, že dnešní odpoledne můžu z části zase zasvětit blogísku. A hudbě. Jak se učím, tak vůbec neposlouchám můj miloučký metal, ale teď si musím pustit hlasitě Nightwish - mám na ně chuť. Hlavně si nevytáhnout špatnou otázku. Ale dneska jsem měla červenou zmrzlinu Big Milk a přijde mi, že její snězení mi zaručí výběr fajn otázky.

Slet asociací nevolnic

11. května 2012 v 22:38 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Sled asociací nevolnic
Myslíte, že když je asociace volná, že může být i nevolná? Nevolnice. Zajatkyně. Otrokyně. Asociace otrokyně.
Jsem vzdělaná. Vzdělávám se. Nalévám si. Informace do mozku. Mozečky v polívce. Mozečky ve strouhance obalované. K nim brambory a čerstvý ředkvičky. Oběd. Nahý oběd. To někdo napsal - žel bohu nevím kdo. Ale zato vím něco jinýho - Apollinaire napsal sbírku, co se jmenuje Zahnívající čaroděj. No není to zajímavé?

Maják je u moře. Moře šplouchá. ŠPLOUCHÁ MI NA MAJÁK!

6. května 2012 v 22:46 | Lawiane |  co na srdci to na blogu

Tak jo, vážení, během dvou dnů učení jsem došla do stádia, kdy už mi vážně začíná hrabat. Zajímalo by mě, co se se mnou stane, třeba za dvacet dní. Určitě budu nějaký naprostý magor (ale v tom špatném směru). Taky nechápu, jak někdo mohl odmaturovat jen s jedním týdnem svaťáku (bože, proč se tomu říká svaťák, proč je ten týden svatý? Co je na něm jako svatého? Měl by to být mučník! Ničitel mozku! Trýzník! Zhoubník.) Alespoň, že teď už nemusím do školy. Chá, tři týdny do sebedestrukce. Exploze - mozek letí do všech stran a rozprskne se po stěnách. Nikomu to nepůjdu utřít ani přemalovat.

O Oušnsoulovi a o duřně (=koncert Nightwish a maturita)

2. května 2012 v 18:02 | Lawiane |  Metal- koncerty
Zdravíčko. Když vlezete pod perex, najdete tam něco, co sama sobě závidim. :D