Zimní špunt

29. září 2011 v 20:39 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Terve, lidi, terve,
ono je půl šestý a já teprve přišla domů! :-o Jako ze školy! A to jí mám tak dvacet minut od baráku. To je vážně děsivý. Divím se, že vůbec ještě žiju. Ale chce se mi extrémně spát, proto je třeba pustit si pana Fabia a tuto nesmírně nadupanou píseň.

Perkele a teď jsem jako zjistila, že von je to cover na Irony! :-o Rhypsody of fire - Flash of the Blade


Ten od rána očekávaný návrat domů byl překažen faktem, že tu není nic pořádnýho k jídlu. Perkele. A taky madr, vzala si svůj počítač a pracuje na něm. Ono je docela logické, když si někdo vezme svůj počítač, jenže perkele, na tom mým nejde net a tak používám ten její a jaksi jsem ho taky začala považovat za svůj.
Smrdí tu potkani, to je dlouhotrvající, celkem ustálený, fakt neodmyslitelně patřící k mé komnatě.
Co ještě? Třeba to, že by bylo na čase změnit si design, páč tento velebný modroučký je tu na mé poměry již moc dlouho. Jenže se mi extrémně líbí a taky teď tolik nebloguju a tak se ještě nestačil okoukat.
Pusa je mokrá. Ještěže mi nikdo žádnou nechce dát, to je fakt úlevný. Ještě tak aby. Pardon, já jsem asi vážně úplně vedle, když všem to přijde jako smysl jejich bytí a mě ne. Co my přijde jako smysl mého bytí? Třeba Finsko. To je jasný, jsem zamilovaná do Finska. Fall in love with Finland. U lva, anglicky to vypadá ještě vtipnějc. Musím napsat úkol na ájinu, to je jediný, co jsem ochotna pro školu vykonat. Ale pozor, dneska jsem dostala z frájiny jedničku, i když jí vůbec neumím. Společně s Evelin jsme měli pidirozhovůrek. A za něj jedničku. Až jsem z toho málem dostala záchvat smíchu. Taková absurdita. Taky jsem dostala záchvat smíchu, když jsem si při hóódině fyzičné fyziky představila, jak se Sámové vzbouří a potáhnou do boje, v těch krojích poběží z Laponských kopců a budou mít velký hlavy a vyceněný zuby… Taky strava je komické slovo, jako nějaká otrava a přitom se to má jíst. Žádnou stravu teda jíst nebudu…
Finsko mi nemůže dát pusu, to je velice bolestné. Ale mohl by mi jí věnovat Fin, to teda jó. Jenže kde ho vzít? Jojó, je třeba vykonat velkou pouť na sever. A najít tam druha. Taky komické. Jsem celá komická. Až bolestně. Jsem humoreska. Hlavně nechodit tak moc, aby se vám neubrousily nohy, jako tomu pejskovi v Baronu Prášilovi.
Bych chtěla jet na Vánoce do Helsinek, ono se to nakonec vypočítalo zase docela levně. Jako, že bysme s Evelin vyrazily. Kdo ví ovšem, zda bychom do těch Helsinek vůbec dorazily a neztratily se na letišti. Někdo tu pláče, ale jenom v rádiu. Chápete, Helsinki? Chápete? Já je miluju, takový roztomilý městíčko! Ňuňu… Jenže bych si musela koupit kvalitní zimní bundu a to by nemale zasáhlo do finančního plánu. Stejně na to nebudou prachy. Perkele! Jak krásné by bylo týden depkařit v Helsinkách, když tam bude mráz a tma a sníh! U lva… potřebuju Fina.
Ital křičí. Ital jení Fin. Minun tekee mieli italialainen.
Džek. Už zase mel nesouvislé nesmysli. Ono taky, jestli můžou být nesmysly souvislé?
Další problém - potřebuju pejska, protože všichni, kdož se zadali, kašlou na své někdejší přátelé, a proto potřebuju nové. Jako kamarády. A nemůže být lepší kamarád než pejsek nebo kůň, protože ten se nikdy nezadá a neprchne vám a je vám věrný. A vůbec, nehádá se a je nejlepší. A má čas vždycky. Prostě bezkonkurenční. Ten problém ovšem spočívá v tom, že na koně nemáme a na pejska má otec alergii. Jenže on by to nějak zvládnul. Já, která chce pořád velkýho psa, jsem totiž ochotna klesnout na úroveň pražského krysaříka. A tak maličkej pejsek přece vůbec nemůže smrdět. A když otec zvládá ty dva extrasmrdutý potkany, tak by vsáknul i toho pseudopsa. To neva, že je pseudo, hlavně, že se s tím dá chodit ven, já totiž nemám s kým chodit tady ven. Smůla, prostě potřebuju psa. Našeho předchozího pejska, nebožku Buzinečku, žel bohu ke konci moc nezvládal, jenže ona páchla, páč byla stará a hnila jí huba. Oni se o ní předchozí majitelé totiž asi dost pofidérně starali. Ó jak super by bylo, kdybych zase mohla dělat dogdancing. Problém je v tom, že otec se prostě nenechá přesvědčit. Perkele. Víte, co by ten pejsek měl? Metlovej okovanej stahovák kolem krčku. Ten pidipes. Chápete, jak by to vypadalo? Vážně vtipně, by to vypadalo a o to jde. A taky by se mohl jmenovat Čest nebo Merda (italsky hovno, myslím). Nebo Louhi. Louhi, máš ty nohy dlouhý…
Ou šit, Ital se v rádiu právě skvěle zasek - proboha, opakoval pořád dvě písmenka dokola. :-o
Ááá už zase hraje normálně. To je pařba!!!!
Na závěr bych mohla říct, že sem hodlám taky přepsat svůj deníček z Londýna a fotky z onohož města. Ale jsem líná, lemra líná, jako ta písnička od Värttiny, co se jmenuje laiska. Takže to počká.
Anebo ne, aby se neřeklo. Tady je jedna fotka. To je Heráč! To se muselo vyfotit. No né?
Ital skvěle bručí. Jako medvěd. Medvěd po zimním spánku vytlačí špunt, víte to? Snad Ital taky nemá špunt. Pardon… Ne, ještě jednu hroznou věc vám řeknu. Já včera rozšlápla myšku. :-o Ale čistě úmyslně (obmyslně) a z morálního a humánního hlediska. Ona byla totiž poškozena, smrtelně. Máme na koních pejska a kočičku a oni oba naprosto brutálně rasí tamní myši. Takže pejsek mi přinesl hračku a ona ta hračka byla myš, co chudák byla skoro mrtvá, ale ještě dejchala. Nemám to ráda, fakt ne. Debilní pes! Jí tam půl hodiny žmoulá v držce. Takže jsem tu myšku, raděj utratila. Až na to, že ona při to utracení pukla… fuj, to už je na vás určitě moc morbidní. Ale ona vážně pukla a pak po tom lezly mouchy. Hlavně, že to měla za sebou, chudák myška. Nejhorší je, že já se tomu teď směju, to slovo pukla je totiž komické. Stejně jako Ital, co má zimní špunt. Hahaha….
P.S. Rhapsody of Fire mají nového kytaříčkáře a je to taky Ital. Jupí! A je všemu vypadá jako Čak Noris! Hele.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evalyse Downdrell Evalyse Downdrell | Web | 29. září 2011 v 20:48 | Reagovat

Ahoj, mám blog s mojou tvorbou a rada by som vedela názor ostatných. Viem že reklamy sú otravné, ospravedlňujem sa za ňu ale inou formou to nešlo.
Evalyse Downdrell

2 Lily Addams Lily Addams | Web | 29. září 2011 v 21:16 | Reagovat

Ty tvoje finofilní a potřeštěné články - je dobře, když nějaký napíšeš, aspoň je pak co číst. A my máme psy dva. Jeden belgický ovčák, druhý německý ovčák :-)

3 lay-paradise lay-paradise | 29. září 2011 v 21:23 | Reagovat

[2]: uááá Belgickej ovčák! To byl taky jeden z mých snů!

4 Evelin Evelin | Web | 29. září 2011 v 21:43 | Reagovat

Ó, článek, dobře ty! Já asi žádnej nenapíšu, teď jsem dělala ten úkol, i když si taky říkám, že jsem to mohla udělat až ve škole. A asi pudu dřív spát, abych to zítra stihla.
Chceš slyšet vtip? Moje sestra jde na tu ruštinu taky. A prý o ní byl velkej zájem, jakože se tam skoro nedostala či co, takže nás tam asi bude hodně. Což je taky vtip, já čekala, že tam budem třeba v pěti :D.

5 Evelin Evelin | Web | 29. září 2011 v 22:07 | Reagovat

Má sestra se nebude chechtat za výslovnost, ona furt něco vyslovuje špatně, tak to popřípadě bude neoprávněně.
U Lva, ten Heráč na buse! To chci taky! Ó! Óóóóó!!

6 Evelin Evelin | Web | 29. září 2011 v 22:16 | Reagovat

Hej, ten provařenej vzhled je fešák, ha, a znám tu slečnu z deviantartu, to je sranda, je sympatičnost sama.
Sakra, ten Heráč; to neni fér, že tam nemaj "It all ends" ale "Complete the journey" - to zní asi stokrát sympatičtěji. Šiti.
Vau, ten novej Ital vůbec nevypadá jako Ital, to je taky sympaťák.

7 Evelin Evelin | Web | 29. září 2011 v 22:38 | Reagovat

Ta slečna je tady: http://doralovey.deviantart.com/, to je jako ona sama, ale nejvíc fotek s ní je asi tady: http://fhrankee.deviantart.com

8 Krasivija Krasivija | Web | 30. září 2011 v 15:51 | Reagovat

No téda, Ital se špuntem.
Jinak, já bych se asi té mysky asi nedotkla. Bych jí předhodila kočce, ať si s ní dělá co chce.

9 Lawiane Lawiane | Web | 30. září 2011 v 20:21 | Reagovat

[8]: to není humánní kočky jsou strašný rasky, někdy bych je za to fakt nejradši zabila.

10 k k | 30. září 2011 v 21:00 | Reagovat

POLÍBÍŠ
SVOU ŽIVOTNÍ LÁSKU. ZÍTRA
BUDE NEJLEPŠÍ DEN TVÉHO
...ŽIVOTA. POKUD JSI
.....................................................................TOHLE ZAČAL/A ČÍST MUSÍŠ UDĚLAT TOHLE:
... ... ... ... .....................1. řekni své jméno 10×
2. řekni jméno své matky 5×
3. řekni jméno své lásky 3×
4. pošli to 20 tvejm kamarádům/kám
Když to uděláš,tvá láska tě v nejbližší pátek políbí.
Když tohle přečteš
a nepošleš to,budeš mít velkou
smůlu. Pošli to 20 lidem do 143
minut.Když budeš hotov/a stiskni
klávesu F6 a jméno tvé lásky se
objeví velkými písmeny na obrazovce

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.