Vřeteno

12. srpna 2011 v 19:40 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Ahojda,
hádejte, co dělám.
Teď píšu tohle, ale předtím…


… jsem si prohlížela obrázečky Itala.
Je to nemoc, jsem asi duševně chorá nebo co, ale tohle fakt není normální. Už jsem dost stará na to, abych takhle bezmezně uctívala slavné lidi a pořád dokola opakovala, že mají super vlásky a super hlásek.
Zajímalo by mě, jestli to tu jistá osoba ještě čte. Pokud jo, asi si musí fakt ťukat na čelo. Bože, snad si nezpůsobí otřes mozku, protože já jsem tak vedle, že ty rány do čela musí být vážně pořádný.
Zajímalo by mě, jestli ta jistá osoba pozná, že tím myslím právě ji. Dala bych tu nápovědu, ale to je hloupé.
Ještěže existuje blog, tady si dokola můžu opakovat o Italovi, co chci, třeba stokrát za sebou a v každém článečku na něj pět chvalozpěvy a nikdo mi to nemůže zatrhnout. Může leda poklesnout návštěvnost, ale na to se kašle. Vás to stejně zajímá, že jo, ten Ital? P.S. Když řeknete, že ne, tak to zase nezajímá mě.
Ital prostě jede! Na plný koule! To se tak říká, ne? Protože má super vlásky a super hlásek a super dlouhý chlupy na ruce! A to se fakt vyplatí, protože já mám taky dlouhý chlupy na ruce. Můžu o sobě dost dobře tvrdit, že mám ruce jako Pan Tumnus. Ale Ital je má delší a to je povzbuzující, protože pak se třeba ještě můžu počítat za člověka a ne za fauna. Šance je mizivá, ale naděje umírá poslední. ← Nápověda.
Chudáci rodiče, právě jsem během večeře asi šestkrát řekla, že Ital je super a pak jsem jim ještě řekla, že je upřímně lituju, že to musí poslouchat. Na závěr jsem pak dodala, že venku svítí postkomunistický světlo a že svítilo i na Mástrech. Otec nesouhlasil. S tím světlem.
Jéjéjé Ital tak hezky zpívá! Uáááá! Miluju ty písničky v italštině, co zní vesele. Dneska jsem jednu z nich poslouchala, když jsem šla po eskalátorech. Člověk má při tom poslechu potřebu se vrtět nebo hopsat. A tak mě napadla věc, pro kterou jsem v tu chvíli vážně zahořela - chtěla bych s Italem hopkat po eskalátorech, těch dlouhých, co jsou třeba na Florenci na přestupu, sem a tam, hopkat po jezdících schodech. Jen tak tam běhat. Brát schody po dvou, nahoru a dolu. To by bylo žůžo. A Italovi by se natřásaly ty vlásky. A pak by byl dole nečekaně shrbený žebrák. A my bychom o něj zakopli a rozmázly se tam na zemi a všichni, kdo by šli za námi, by zase upadli přes nás…. dobře, uznávám, že ta poslední část by šla docela dobře vypustit. Netrvám na ní.
Jen tak mimochodem, takhle vypadá typický rozhovor se mnou:
OTEC: Támhle se dělaj nějaký mraky, to by mohlo v noci asi pršet.
JÁ: Hmmm… to jo.
OTEC: Na zahrádku by to bylo dobře, ale budu muset radši uklidit ten stoleček.
JÁ: Nabuchodonosor. Ital je fakt super.
OTEC: Tak jsem si říkal, že asi ještě zajedu pro tu hortenzii, dokať jí tam ještě mají a dala by se tam pod chatu vedle tý růžový.
JÁ: Mě baví koně. Já bych chtěla koně. Ganglie.
Nedokážu se bavit o ničem jiným, než o svých pošetilých zájmech a nějakých nechutnostech, typu vyměšování, hniloba, žumpa, shnilá sváča v tašce…
Proboha, měla bych si počítat, kolikrát denně řeknu slovo "Ital" a jak dlouho už jsem neřekla slovo "Tarja"
Měli by mě zakázat a zavřít mě do svěrací kazajky, než něco provedu, moje mozkové pochody jsou vážně hrůzostrašné. Třeba jdu po ulici a řeknu si, že Värttinä znamená Vřeteno a přijde mi to děsně vtipný. Celou cestu si pak dokola v hlavě říkám: vřeteno, vřeteno, vřeteno, poslouchám vřeteno, vřeteno. A pak si říkám, že se těším, až na blog napíšu článek, co ponese takový název. Vřeteno. Že to bude džouk. A hloupě se usmívám.
A taky zastávám názor, že spousta lidí by měla dostat na budku, aby se vzpamatovali. Třeba ti, co si koupí e-book. Ale o tom až jindy.
Tru Tru. Tabaluga. Ráno dávají divný pohádky, nelíbí se mi. Měli by dávat Tabalugu.
Johó, už mi tu zase hraje super italská písnička, jenže to není jen tak, ona je zakuklená v jiné písničce, je to jen krátká vsuvka v jinak normální písničce v angličtině. When demons awake.
Stejně jsou imaginární lidi nejlepší. Představa, že by tu teď Ital byl živej, by to celý pokazila. Teda představa ne, ta je právě super, ale realita, fakt, ty by to pokazili. Měl by totiž vlastní mozek a v něm třeba taky blbý nápady - třeba by ho napadlo odejít. A vůbec… když tu neni a myslím si, že tu je, to je nej. Mám přebujelou fantazii a žiju mimo realitu, protože on se mnou dneska stejně byl na těch eskalátorech.
Uááááá!
Myslíte, že se třeba někdy praštím do hlavy a rozsvítí se mi? Uááááá! Ale já nechci! Takhle mi to vyhovuje, akorát by se mi mohl ubrat věk, aby to bylo adekvátní.

zdroj obrázku: osobnosti.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shadows & Illusions Shadows & Illusions | Web | 12. srpna 2011 v 19:53 | Reagovat

:D Taky mám lehce dlouhý chlupy na rukou, ale nelíbí se mi představa, že bych říkala o někom, že má krásné dlouhé chlupy na ruce, protože jsem včera jela busem a vedle mě si sedl chlápek, co měl cele ruce chlupaté a ty jeho dlouhé chlupy mě šimraly na paži...:D

2 Lawiane Lawiane | Web | 12. srpna 2011 v 20:03 | Reagovat

[1]: uo, tak to je nepříjemná představa, když je ten člověk cizí a v buse a nechtěný :D

3 Evelin Evelin | Web | 12. srpna 2011 v 20:09 | Reagovat

A hele, tys v Praze, a přímo teď, no né! U  Lva, hlavně nepřestávej uctívat imaginární lidi, to by byla smrt (moje :D). Určitě by byla sranda hopsat s italem po eskalátorech.
Ambasáda... je to šit. Ty to ještě nevíš, to tě teď usmrtím. Fakt šit, je blbý to oznamovat přes net, ale já jsem na Moravě, takže to asi jinak nejde - na ambasádu jsem nešla, jelikož tam se musíš předem objednat, a byla jsem odkázána na jejich stránky na netu. Tak jsem půl dne zjišťovala, co mám teda dělat a zjistila, že vízum potřebuju. Což bylo očekávaný, ale pozor, teď příjde vtip - za to vízum se musí zaplatit a to asi 2300,-. Já 2300 nemám, navíc by se to nemuselo stihnout a ani ti to nemusej dát, přičemž peníze ti nevrátí. Prostě vtip, takže do Londýna nejedu, a budete mít v autobuse bonusovou sedačku, jelikož ten lístek se nedá vrátit ani vyměnit. Šit. To mám za to, že celý prázdniny někam cestujem s madr.

4 Evelin Evelin | 12. srpna 2011 v 20:24 | Reagovat

Asi se od tý doby, co jsem byla v Anglii minule něco změnilo, minule jsem vízum měla a zadarmo. Obejít se to nedá, ani ten lístek se nedá prodat, madr už se ve Student Agency ptala. Je to šit, no. Marža už to ví. Ten hostel je jako přímo na šest lidí a nedá se to přeobjednat nebo tak něco? Platit další litr jen tak za nic se mi fakt nechce.

5 Evelin Evelin | 12. srpna 2011 v 20:35 | Reagovat

Já vim no, to je taky smrt, že jsem blbá a nezařídila jsem si to, tak si za to můžu sama, že tam nejedu, ale teď tam navíc kvůli mě budeš jako vyděděnec :-O. Šit, šit, šitošit, ale to nějak zvládneš. Sakra, fakt jsem si myslela, že pojedu do Londýna. Tak nic no. Záloha 200 se ještě dá. Třeba tam ještě pojedem příští rok, v na konci září totiž můžu požádat o český občanství, to je ale další kapitola, jelikož to nejdřív musim zaplatit asi 16000,- Rusku, abych se jako vykoupila :D. Sakra, jsem asi hodně vedle, když už mi to příjde vtipný. Ale to se nějak zvládne, popřípadě půjdu na brigádu a příští rok už prostě do Anglie pojedu.

6 Evelin Evelin | 12. srpna 2011 v 20:49 | Reagovat

Jo, je to smrt, taky si říkám, že platit Česku by bylo logičtější, taky bych radši platila Česku, ale udivuje mě, že se musí vůbec něco platit, a ještě k tomu tolik. Jo, ale kdybych si to zjistila dřív, tak by mi nepropadly dva litry, že jo. Snad nebudeš vyděděnec. Pojedem tam příští rok, protože naděje umírá poslední :D. Pardon, tohle fakt neni vtipná situace, to je zlozvyk, smát se když je něco špatně.

7 Lawiane Lawiane | Web | 12. srpna 2011 v 20:54 | Reagovat

[6]: ty vole, už se z tebe taky začínám smát. Humor je třeba i v těžkých situacích. až někdo umře - tak se směj.

8 Evelin Evelin | 12. srpna 2011 v 21:06 | Reagovat

Humor je důležitej, že jo. P.S. Čvachetka je ale taky fešák, alespoň jsem si ho tak představovala :D - reakce na tvoje menu.

9 Lawiane Lawiane | Web | 12. srpna 2011 v 21:07 | Reagovat

[8]: ty vole (už zase), Čvachteka je sympaťák, má oblíbená postava, nejlepší je, jak všechno vidí černě :D

10 Evelin Evelin | Web | 12. srpna 2011 v 21:12 | Reagovat

[9]: Jo, právě, je to velmi gothic pán, ten Čvachetka :D. Sakra, měli by ho natočit, to teda jo.

11 Lawiane Lawiane | Web | 13. srpna 2011 v 6:29 | Reagovat

[10]: tak on je natočen v tom starym zpracování a tam je vážně dobrej :D Jsem ho měla jako profilovnku na fejsbuku :D

12 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 6:22 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.