36 není 38. 36 +38 není nekonečno

29. července 2011 v 14:30 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Gurvič, je to celé blamáž.
Zase jsem přišla o iluze, je to frustrující.
Stránky Rhapsody totiž hlásí, že Ital je stár 36 let. Stojí tam AGE: 36
Jenže osobnosti.cz udávají, že mu v říjnu bude 38. 2 roky, to je sakramenský rozdíl.
A víte co? Já teď sedím v metru a píšu. Píšu tu o Italovi do učebnice finštiny. Přímo na první stránku, protože je tu místo a já jiný papír nevlastním. Je to ale jenom tužkou… pak se to vygumuje. Snad, pokud se na to… sakra METRO! Áááá už jsem ve vagóně - to je sranda! A stránka za chvíli dojde. Každopádně, pokud se to zapomene vygumovat, bude vtip, až tu učebnici někdy někomu půjčím.


Dva roky nějakého pána asi nejsou moc podstatné, vzhledem k tomu, že ani nepatří do rodiny. Jenže tady jde o princip! Kráčí tu o něco většího! V mé hlavě prostě zestárnul o dva roky během jedné vteřiny. A navíc 36 je hezčí číslo. Šit, mám pocit, že tu učebnici devastuju.
OK, už ne… už píšu do počítače. Před chvílí jsem odmítla jít do lesa na ostružiny, protože jsem si musela pustit…td-d-d-m… DVDčko Rhapsody. A přišla jsem při tom na pár poznatků! Absolutně nepodstatných a zanedbatelných, ale v mém rozpoložení mi právě přijdou extradůležité. Evelin jistě chápe :D Ital má na botičkách podpatečky! :D Jako Scabior! To je stylové a stylové věci jsou oceňovány. Alespoň by měli být. Ještěže Ital nespadl z mostu, jako Scab. To by byla fakt škoda. Mělo by se říkat: Ital, kéž žije věčně. Jako se to říká u Tisroka. Ťukrok!
Petr Vlach. To nic, to byla vsuvka. Doufám, že to tu Petr Vlach náhodou nečte. On má totiž taky nějaké jižanské předky, tak to byla asociace. Právě mi tu hraje velmi epická píseň od hádejte-koho. Zrovna se tam vůbec nezpívá, ale jsou tam slyšet meče a Ital povídá, "Come on! Come on! Let´s go!" a někam v chaosu utíká. To je sranda, škoda, že je to jenom zvukové a ne i vizuální. A teď mluví ten starý pán hlubokým hlasem a je to celé nesmírně výpravné!
Hele na wikipedii píšou, že tomu stylu, co hrají Rhapsody se říká Hollywood metal! :-o To je odporný název! Sakra, přímo nejodpornější! Proboha proč? Prý, že to zní jako filmová hudba. Tak proto. Ale to to třeba mohli rovnou nazvat můví metal a ne Hollywood! Ztrestat! Pikat! Litovat!
Ke svátku dostanu cédo od… ale však víte koho… (snažím se si to slovo nezhnusit, tím že ho pořád říkám a píšu).
A víte co je děsivé? Že Ital je jistě zakrslý! To je zlo! :D Zakrslí chlapy by vůbec neměli existovat! Je to zlo, že nevyrostli víc! Potřebuju někde zjistit, kolik Ital měří (v kohoutku, jó tam se měří koně). Ale kde se měří opice? :D Proboha určitě je extramrňous! Z rodu Gringotových! Ale má super hlásek a super vlásky! Už zase zdrobňuju, to by mi měl někdo zatrhnout! Ale on má vážně super hlásek, je velmi nadaný! Nechápu, jak ze sebe někdo může dostat tak super zvuky! Nejvíc to nechápu u Tarji, protože ta dělá prostě nejlepší zvuky, na tu nemá ani Ital. Ty jo, to by bylo super, kdyby měla Tarja za manžela Fabia (Itala), to by měli jistě nesmírně umělecké a hudební noci…
Když Ital zpívá, tak mu to fakt jde a má super výrazy a super pohyby. Měl by mu za to do žákovské knížky někdo napsat jedničku. Ale on asi nemá žákovskou knížku, má leda občanský průkaz a má na něm italské nápisy, to musí být věru zajímavé. Stejně bych chtěla občanku ve finštině. Stejně Ital vůbec nevypadá jako Ital, vypadá slovansky! Nezdá se vám? Klidně by mohl být Čech, to teda jóóó! Pějme ódu na Fabia! Jak se skloňuje Lione? Ono se to neskoloňuje, ale kdyby, tak pějme ódu na Fabia… Lioneho? :D Myslíte, že jí k snídani křupky?
Já už vážně plkám blbosti. Když ona je to taková zábava, jen tak si psát, co vám na mysl přijde. Vy jste chudáci, jestli to čtete. Je to vážně článek plný odpadu… když mě tak baví psát o Italovi…
Ten článek vlastně není plný odpadu, je plný Itala a on přeci není odpad! Je přesný protiklad odpadu - je to nadpad!
Tjájmf of égony! To je skvělá píseň! Na světě je sousta skvělých písní a taky spousta špatných.
Áááá teď jsem si vzpomněla na super historku…. když jsem prvně slyšela Rhapsody… tak jsem málem usla! :D To je sranda. A bylo to v prváku, na výletě, když jsme se třídou žili v chatkách na Slapech. A pršelo a my se s Evelin v tom dešti procházeli po molu a pouštěly si tam na mobilu Nema - jako tu písničku, ne tu rybu. A bylo to strhující, jak se tam zpívá "oh how I wish for soothing rain." A my v tom megózním slejváku. A když jsme se vrátily totál mokré do chatky, zalezly jsme pod peřinu a Evelin na své trosce pustila Rhapsody, takovou tu písničku, co trvá 19 minut a je fakt hezká. A já říkala, že to zní fantasy a že je to super. Bylo odpoledne a málem jsme obě usnuly. Sranda! :D
Tak to bylo story a teď by měl přijít ještě nějaký džouk na konec!
Jaslan!
Víte co? Má představivost má problém. Je v koncích. On totiž Ital, pozor na to, nejde vůbec představit nějak jinak než jenom, že zpívá. Třeba vůbec nejde představit, jak sedí a mlčí. Nebo jak jí nebo spí nebo něco víc než spí. :D Hej, včera jsme byli nakupovat v Berouně a koupili jsme tam italský chleba - moje žádost. A taky takovou malou lahvinku vína, která byla v akci a já jí za chvilku půjdu vylít do lesa, jako oběť. Otec je z toho na nervy, že nosím jídlo do lesa, místo abychom ho snědli.
Ital působí hrozně čestně a šlechetně. Až moc, tak šlechetně, že prostě nemůže dělat nic jiného než zpívat. A taky nejde představit, že bydlí. Lze si ho představit, jedině na stejdži nebo maximálně v tourbuse. Ohohóóó právě jsem si představila, jak sedí na záchodě! Dobře já! A jde to představit úplně dobře! Ty jo, teď to mám pořád před očima! :D A pořád! Hahaha! Hlavně si nepředstavovat prdele! :D Dobrý, pořád vidím ten záchod, to je OK. Ale představte si, že on má třeba byt! :-o Nebo dům! Jak to tam asi vypadá? Třeba tam má umělý kytky nebo bar. Bar tam má určitě, to se k němu hodí. A hodně skleniček. A pak na ně dejchá a leští je. A pak všem nalejvá víno… a pak leží na zemi, jako vožralý Fini. Ale to ne, vožralej Ital, fakt nejde představit, když působí tak čestně. Fláj, fláj háj! Taky v tom bytě bude mít koženou sedačku, to jó, protože má kožený kalhoty. Třeba má výhled na tu šikmou věž! A třeba taky ne, třeba ho má na druhou stranu nebo bydlí ve sklepě. Třeba je ta věž šikmá proto, že Ital každý den zpívá na balkóně a ona se z toho nahnula. Ital je fakt silák. Jak by asi vypadal, kdyby neměl ty vlasy? Asi blbě! Haha. Jako ti zbylí pánové z Rhapsody vypadají fakt blbě, kazí mi dojem z Fabia. Zvláště ten klávesák, co se možná jmenuje Alex, ten má úplně uvadlý obličej, jako nějaký baset a je sesmahlý. A Luca Turili, co má možná dvě l a možná taky ne, a proto píšu jedno. Ten má zase šílenou košilku, sametovou. A pod tím sametem je jižanská sesmahlost, bože, to je vážně ošklivé, měl by mu to někdo říct, aby už v té košilce nechodil a radši jí zapekl do pizzi. :D Fůůůůj! Já se zase směju!

Už jsem naplkala plné dvě strany ve wordu a to říká: STOP! UŽ STOP!
Delší článek už by byl asi vopruz, jako koleje. Koleje plné oleje! Chtělo by to koupit si paruku. Tak zduřte a neberte to tu vůbec vážně. Já jsem totiž mimo. Jsem vně, jenže uvnitř jsou všichni, je tam moc těsno a brzo to tam vyhnije.

P.S. Už se fakt teším do Finska, jakože vážně. A sorry, že k vám moc nechodím, protože tu moc nejsem, časem to napravím. Mám vás ráda, má drahá blogová komunito :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 29. července 2011 v 22:07 | Reagovat

Chudák učebnice. :-D
Hollywood? Probůh... :-D Ten se taky cpe všude (myslím to město na H).
Jo, Tarja má nejlepší zvuky. :-)  :-D
"Otec je z toho na nervy, že nosím jídlo do lesa" tato věta nemá chybu :-D

2 Veronika Veronika | Web | 1. srpna 2011 v 22:46 | Reagovat

Malí chlapi jsou zlo? Neměli by existovat? Sakra! Tobias je malý, ale ten musí existovat! To by nebylo dobré, kdyby nebyl :-D

3 Hate Hate | Web | 8. srpna 2011 v 17:35 | Reagovat

Hollywood metal? To si nezasloužej! :-D  A co je špatnýho na malejch chlapech? Vždyť hlavní je, že jsou velký duševně! :-D

4 Jacob Jacob | E-mail | Web | 1. března 2012 v 14:55 | Reagovat

no comment:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.