Červen 2011

Roláda

29. června 2011 v 20:51 | Lawiane |  zažila jsem
Nazdárek,
už dlouho chci napsat nějaký výkecový článek, ale nebyla ni nálada ni chuť. Takže to nemělo cenu. Áááá ta záležitost předchozího článku mě vážně vykáluje. Zrovna mám hroznou chuť změnit si design, ale když tak učiním, už tu nikdy nebudu mít takhle promakaný. Je to problém. Žádné NO PROBLEM! Fuj, vidím hrozně moc hmyzu! :-o Sedím totiž na balkóně a mám výhled…na hmyz. A taky na Petřín, to se vyplatí. Ale hmyz má tlustý sklo. Převládá. Za chvíli přijde Andrejka a půjdem někam oxidovat. Ale vzhledem k tomu, že všichni, s nimiž jsem měla dnes sraz, přišli o půl hodiny pozdějc, dá se předpokládat, že Andy přijde taky o půl hodiny pozdějc.

Tarja - fan made klipy My Little phoenix a Damned and Divine

29. června 2011 v 16:37 | Lawiane |  Tarja obecně
Na YouTube jsem právě náhodou narazila na dvě naprosto skvělá fan made videa, na kterých ovšem není nijak poznat, že jsou fan, kromě toho, že tam chybí Tarja. :D

Rytíř Lvího řádu

28. června 2011 v 13:46 | Lawiane |  zažila jsem
Zdravím Vás, poutníci internetového labyrintu. Možná by nebylo na škodu dát sem fotky, které mám už nějakou tu dobu v počítači. Mnozí z poutníků je již možná viděli na facebooku.

DSC02915aaaMám řidičák na koně :-)

26. června 2011 v 17:25 | Lawiane |  zažila jsem
Ahojda, lidičkové. Děkuji těm, kteří mi dnes drželi palce. Bylo to úspěšné. Normálně tu články o koních nepíšu, ale teď se to musí. Mám úspěšně složenou základní zkoušku výcviku jezdce alias ZZVJ. Jde o to, zdárně zajet drezuru ("ťapkání v ohradě"), parkur (skoky), předvést koně na ruce (jakože na něm nejdete, ale vedete ho) a zvládnout teoretický test. Když to uděláte, dostanete takový papírek, kterému se říká jezdecká licence, a s tou si pak můžete jezdit na oficiální závody.P.S. Beruškové třemny sklidily obdiv :D A růřový bičík taky. Byl vážně růžový, ale na tý fotce to nějak není vidět :-/

Jde se na to

25. června 2011 v 22:00 | Lawiane |  zažila jsem
Zdarec, zítra mám velký den. Zítra dělám zkoušky na licenci, zkratkou ZZVJ, pokud někdo ví, o co jde. Schyluje se k tomu děsně dlouho, měla jsem je dělat už před dvěma lety a proto by bylo ponižující je teď neudělat. No prostě velká akce, na které mi fakt záleží a doufám, že to udělám, už jenom kvůli trenérce, která se za mě musela zaručit. Dost okecávání, nemám čas, musím jít spát, ráno se brzo vstává a ještě si musím přečíst jaké jsou trestné body v terénní zkoušce všestranosti atd. Ha a od zítra už žádné učení! Volno, konečně.
Takže mi držte palce! I na nohou! Budu to potřebovat, bojím se, že mi kobyla v parkuru doskočí na špatnou nohu a já to nepoznám. A to by byl fatální error. To by mě trenérka asi snědla.
Štěstí si sbalit do batůžku.


To su já s Trikoušem. Ale na zkoušky nejdu s Trikoušem, to je škoda, ale prý je to tak lepší, tak budiž.
Hej, fak mi držte palce.

P.S. Budu mít pony sedlo, třemny s beruškama a růžový bičík - dokonalý exot, ne? Myslím, že upoutám pozornost. Ten byčík jsem si vzala z vtipu. :D

Když je něco veliké...

23. června 2011 v 21:59 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Ahoj, předchozí článek mi nestačil. Hledám na netu blbosti a mám chuť se podělit. Je to totiž fascinující.

Extrémně extrémní článek

23. června 2011 v 20:29 | Lawiane |  zažila jsem
Ahoj, dneska jsem byla na zasedání zastupitelstva. Ale fakt.

Já su taký inženýr

19. června 2011 v 21:36 | Lawiane |  zažila jsem
Brý večír má drahá blogová komunito.
Já su taký inženýr. Ne, nejsem inženýr a už vůbec ne taký. Jak bych mohla? ("Jak jsi mohl?" říká Pruna uchvatiteli. "Ze stejného důvodu, jako ty teď zmáčkneš spoušť. Pro našeho syna. Aby nabyl jako tady Kaspián, chudák, bez otce!") A Pruna střelí chudáka do ramene…ale jemu to neva, páč je to filmový hrdina…neprůstřelný. Pardon, v poslední době jsem u sebe zpozorovala schopnost hned v úvodu článku odvést téma někam úplně jinam. A za všechno mohlo jenom slovíčko "mohla". A asociace už jede.

Obraz města

17. června 2011 v 14:31 | Lawiane |  Moje tvorba- básně
Je město a v něm lidé. Směšní, vážní, uznávaní, chudí, blbí, hloupí, chytří, chlupatí, oholení, staří, mladí, živí i mrtví. Chodí ulicemi, smějí se v nich, pláčou, křičí, mlčí…

Starý pán, šťourá se holí v popelnici. Hledá jídlo.
Floutek s rozkrokem u kolen si zapaluje cigaretu. Plive na zem.
Právnička sedí v autě, snaží se vyjet. Couvá a bourá.
Matka spěchá s nákupem domů. Roztrhla se jí taška.
Otec se dívá na fotbal. Kleje.
Bratr utíká na nočník. Nestihl to.
Turisté vzhlíží vzhůru. Paměťové karty mají plné.

Starý pán umřel v domově pro přestárlé. Právnička se stále nenaučila couvat. Turisté odjeli, fotky omylem smazali. Bratr už nechodí na nočník.
Město je tu pořád.


Princezna Kaspiánka

13. června 2011 v 20:04 | Lawiane |  Moje tvorba- grafika
Ahoj, tenhle článeček má být především o mém posledním počinu v photoshopu (mělo by se psát Photoshop - chovám ten program vážně ve velké úctě). Ale já vám k tomu musím ještě něco říct. Ale co? Tak třeba vtip na začátek. U lva, tohle už ale ani není vtip, bože, mě za chvíli zavřou... Víte, co je Hitbola? Jako je parabola a hyperbola, tak je ještě Hitbola. Hitbola ukazuje stav lidstva po zásahu Hitlera. Je to rovná čára....pardon...
Začínám si myslet, že nejsem dobro, nýbrž jsem zlo. Dneska jsem odvolala sraz s Honzou (Krásou, kdyby někdo nevěděl), jakože se musím učit. Teda já se vážně musím učit, ale zatím jsem udělala velký houby. Leda tak to, že jsem se snažila najít sešit, do kterého jsem si náhodou poctivě psala všechny zápisy z chemie, co zítra píšu...jako abych se měla z čeho učit...a když to konečně potřebuju, tak...milý sešítek nikde! :-o Vysublimoval! Super! Fakt super! Hlavně, že jsem si ty zápisy tak poctivě psala! Gurva! A ještě matika a ještě frájina! Zkrátka všechno, co jsme minulý týden zatáhli, se teď musí dopsat. Ááááá mě ta škola tak nebaví. Střední je humus! Těšim se na vejšku a až odtud vypadnu. Ha, jediný, co je tam dobý, jsou naši dva dějepisáři. Jsou jako Pat a Mat. Jdete se k nim zeptat na známku a místo toho se tam u nich smějete ještě pět minut po zvonění a nikoho nezajímá, že by se mělo jít na hodiny. A ještě ke všemu mají oba velice džoukoidní hlasy. A poznají thorovo kladivo. Jsou fakt super, naši dějepisáři. Sláva jim!
Někteří lidé by se ovšem měli zakázat. Třeba moje madr, alespoň pro tuto chvíli. A některé fotky by se měli smazat, rozptylují mě od "učení". Vůbec by se toho mělo hodně smazat. Takových těch věcí, co ke vší smůle mazat nelze, protože nejsou na žádném disku C ani D, ale v mozku. Perkele! Musím se učit. Nechci, nechci, nechci! Ale je konec roku, takže bych alespoň jednou za pololetí mohla. Stejně nechci. Perkele, pryč s gymplem, nikdy nechoďte na gympl!
Mám samonasrávací náladu! Takže bacha na mě! Zbytek článku by už byl asi neustále opakování výrazů "musím se učit - nechci", takže radši čágo a můžete se pokoukat na obrázeček. Jsem na něm já, jako velká kralevična narnijská, královna Zuzana, toho jména druhá. Dal docela práci, ale s výsledkem jsem spokojena. Kdo by nechtěl do Narnošky, že?

narnia

P.S. Linky na užité obrázečky v pozadí nebudou, protože je nemůžu najít. Smůla.
P.P.S. U lva, chápete, že tohle je Kér! No kdo by tam nechtěl?! A já se musim učit! Aslane spas mě!
P.P.P.S U lva, no toto je ovšem hrozné! :-o Za to by se měl tvůrce podrobit Hitbole! Humusoidní obrázek.

Earth Warrior

12. června 2011 v 22:01 | Lawiane |  zažila jsem
Tak (jak začít aby tu nebyly jen ty fotky), asi jste si mohli všimnout, že teď žeru doby dávno minulé a starou víru. Tudíž bylo třeba udělat nějaké fotky a fotek na hřbitovech a ve černém oděvu už mám habaděj. Navíc to je sakrální a co je sakrální, to je křesťanský a co je křesťanský, to není já...
Takže je to pro změnu toto přírodní. A fotil to můj otec, za což mu dík. Prý ho to baví. :)

DSC02865aaaq


Bivo! Utřískni ho!

8. června 2011 v 23:32 | Lawiane |  zažila jsem
Privět druzia, :D
to byl pokus o ruštinu, jen lehce selhal na faktu, že neumím azbuku.
Tahle písnička je moc super. Evelin mě zase přemluvila (teda spíš přepsala) k stvoření článečku. Sice nemám tušení, co do něj budu psát, ale to se nějak vsákne. Jo, třeba o včerejšku, to byl zase vtip sám.

The Village soundtrack - Those we don´t speak of

Wish I had an Angel

7. června 2011 v 8:51 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Nightwish - Wish I had an angel

Tuomasovy texty náhle nabývají nebývalých hodnot.
Zatmění mozku možná není vidět, ale je silnější než to měsíce.
Mám se velice dobře.

Lentélejsin

5. června 2011 v 22:59 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Nazdárek moji drazí,
právě jsem si zapla počítač, ačkoli jsem to vůbec neměla v úmyslu. Jenže mě postihla nutkavá potřeba něčeho finského zvukolibého, což se projevilo v touze pustit si Värttinu. Lenteléjsin kun koivujé….tar ra ra kuin on pitkat pilvenreunat, kylmat kynykseni, kosken kouhut…tu-du-du-dun…takhle to vůbec není. A moje em-pé troska je vybitá, šitka. Musím se učit finsky, jenže se nemůžu učit finsky, když zrovna píšu tohle. To se nezvládá, ono se obecně moc věcí najednou nezvládá.

stejný voči

3. června 2011 v 17:12 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Spadla lžička do kafíčka, udělala bum?
Počítač je nuda. Vím, že bych se třeba měla učit (ale to ne, protože je pátek a dá se to odsunout - ono se to stejně odsunuje, i když se to odsunout nedá), nebo bych se třeba mohla učit finsky nebo bych mohla být tak laskava a dokreslit obrázek Sif, či bych si snad mohla číst. Jenže smůla, sedět na počítači a nudit se už je pravidlo. Mám volno = zapnu si počítač. Tak jdu alespoň sesmolit pravidelnou dávku výžblebtů.

Klišoidní trapňoučko...

2. června 2011 v 23:25 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Ahojda člověci (dobrý, já vím, že člověk není v množném čísle - ale o to je to originálnější, ne? Chyby jsou tedy originální.)