Tož to je hukot! :-o

27. května 2011 v 23:17 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Ahoj, vždycky se mi chce napsat sto článečků, pak se zaseknu na jiných stránkách a potřeba psaní vyčpí! Ale to se vsákne, že… Hej, dneska vám toho musím spoustu oznámit, tudíž se to vsakuje a píšu. Fakt důležitý informace!

Takže zaprvé…gurva, proč je ta písnička tak nekvalitní?!,…ne, toho si nevšímejte. Neumím, manipulovat. s interpunkcí,.,.,.zaprvé, jsme dnes s Evelin jely do školy, ale těsně před školou jsme se rozhodly změnit směr a jít jinam. Cestou jsme potkaly mého otce, ale to se vsáklo, neboť on nás neviděl a my v čas uprchly do skrytu. Ani jsme nerozšláply žádného šneka, teda snad. U lva, ten soundtrack z Vesnice je vážně strhující, nesmím si ho pouštět, jinak busu zase jenom sedět, čumět a poslouchat. Potom jsme zmokly a potom jsme jely autobusem, abychom uschly, a cestou jsme došly k názoru, že musíme jít neprodleně okamžitě do kina na Thora (Já počtvrté, Evelin podruhé). Víte, já se totiž musím s Thorem rozloučit a to je strašně truchlivé. A jak lépe se s ním rozloučit než v kině, že jo. Ježiš, to je tak smutný! Ale má to fakt pádný důvod a vlastně je to asi veselý. Jo, je to veselý. Při nejmenším se musí říkat, že to je veselý. Kurva, to je tak smutný…
Fakt super písnička, věřte mi. Nejlepší. Faun - Unda

Ne, není, je to veselý. Sakra! vaKur, vaKur, vaKur…snažím se psát nesprostý článek.
Hele lidi, pamatujete si, jak jsem tu někdy v březnu pořád psala o takovém tom člověku, co je pohledný a pracuje v Tescu? Aha, tak prý už v lednu, říkají články na blogu. Tyjo, to je dlouho. :-o No prostě, ten Krása z Tesca. Vzpomínáte? Eh…haha, jak jsem pořád řešila, jestli mu mám něco říct nebo ne. A pak jsem byla děsně odvážná a zeptala jsem se ho, zda by někdy nešel do kina a on se omluvil, že je zadaný a tím ta celá záležitost pohasla. Jenže moje madr, ona je svatá, šla nedávno do Tesca a v tom Tescu slyšela kohosi, jak někomu vypráví, že se právě rozešel se svou slečnou a že mu nějaká kamarádka hned nabízí svojí kamarádku. A víte, kdo to byl? Samozřejmě, že Krása! :-o Změna stavu! :-o Takže jsem zase občas začala navštěvovat Tesco, nicméně už jsem nehodlala nic říkat, páč mi přijde blbý, ptát se ho znova. On tam byl a vypadalo to, že už si mě vůbec nepamatuje, což bych chápala, jelikož já zrovna vůbec nemám pamatováka na ksichty a už bych si sebe taky nepamatovala. Nicméně včera to byl fakt šok. Jdeme s kámoškou do Tesca pro brambůrky a náhle se tam zjeví Krása (sakra, už by se mu tak fakt mohlo přestat říkat) a samozřejmě u něj platíme. Já v pohodě, že už si mě nepamatuje a že se nic neřeší a ještě melu Andree nějaký sračky o tom, že se její noha (probodla si jí nožem) dostane do Valhally, a Krása se mě najednou ptá, jestli platí pořád to kino a dá mi papírek s telefonem a mailem. Ou! Ou ou! :-o Ou! Ou! Já nevím, co jinýho na to napsat než ou…ou,ou. Sakra. A nadávky, poslední dobou mé mysli vládnou samé nadávky, nadávám v jednom kuse, říkám nadávky jen tak, i na pozitivní věci. Nejlepší je vakur neboli gurva - přeložte si. Ou! Já to asi nerozdejcham. Krása = třeba realita, dosažitelný člověk, to je vážně zajímavý.
Takže, co z toho plyne: asi s Krásou někam půjdeme, to je vážně zajímavý…gurva, až moc zajímavý! Třeba bych mohla s Krásou jako chodit, pro to už asi ani neexistuje žádný výraz údivu. Teda všem by to přišlo naprosto normální, jenom mě to přijde divný, protože stále žiju ve světě imaginárních lidí (jako třeba Thora). Taky z toho plyne, že bych se tím pádem měla rozloučit s Thorem, což je děsně smutný. Tyjo, na jaře bych za to kdovíco dala a teď v tom vidím smůlu, protože se musím vzdát imaginárního pána, teda já se ho nemusím vzdát (samozřejmě, že se ho nevzdám), ale přijde mi nečestný se ho nevzdat. Když on je to fešák, gurva, je to fakt fešák ten Thor, má mnoho tělesná hmoty a to se vyplatí. Já jsem vážně ujetá! Chápete to?! Já jo, ale je to ujetý! Ne, asi to taky nechápu. Gurva! :D Já jsem tak mimo, že to už asi ani nejde. No vidíte, ani nevím, co psát. Neumím formulovat věty, fakt ne. A v tom je problém. Chudák Krása, ten si dobře naběhne. On jako žije v domnění, že jsem normální člověk a to já teda v žádném případě nejsem. Například mám jenom dvě kamarádky a obě jsou zvrhlé stejně jako já a tudíž se bavíme pouze zvrhle. Například dneska jsme s Evelin pořád řešily téma "vysrat se mimo mísu - gurva, to je sranda - jenže jemu to určitě bude připadat nechutný a ne sranda. U nás na základce se totiž jednou někdo vysral mimo mísu a pak to učitelky děsně řešily. A tak jsme si dneska říkaly, že by bylo fakt kůl vysrat se v kině na sedačku. Gurva, já se fakt směju. Jsem zvrácenost sama. Ale představte si, že v Palace cinemas nemají sklápěcí sedačky, tudíž by se to neodkutálelo, ale pěkně by to tam zůstalo. A nejlepší je, že druhé kamarádce to taky připadá super, to hovno v kině! :D :D Ne, já jsem absolutně mimo - chodím se procházet na hřbitovy (to je základ), lehám si na chodník (taky základ), mluvím nehorázně sprostě, mám naprosto zvrhlý humor, jelikož se směju jen sprostým a nechutným věcem, chodím na jeden film do kina mnohokrát, melu sračky, líbám domy, sežeru celý polárkáč na posezení, fotím divný fotky, věřím v bohy, obětuju bohům, hulákám do nebe a kdo ví co ještě. Miluju mexický salát. Nedokážu se normálně bavit, aniž bych každou větu neproložila minimálně jedním gurva. A to je problém, teda já jsem na to hrdá, mám se fakt ráda a nevyměnila bych se, ale co se nějakého vztahu týče, je to asi problém. S Krásou se budu muset chovat normálně, bavit se normálně, neříkat gurva, nelehat si na chodník… a to je co? Nuda! Takže doufám, že pokud z toho něco bude, tak že bude on alespoň ochotný lehat si na chodník a poslouchat sračky. Jo, stejně se budu muset uklidnit. Sláva koním, na koních je to jediné místo, kde se projevuju inteligentně. Jak bych asi dopadla, kdybych nechodila na koně? To už by bylo vážně tragický. Chápete, že Thor nevyndal svoje kladívko a to je děsně smutný!?
Oj, Krása (sakra, fakt už by se mu tak nemělo říkat, nebo mu tak jednou řeknu a bude to provar), to je super zajímavý. Když já jsem právě ve stavu, kdy si děsně libuju ve své nezadanosti a ve svém nereálném imaginárním světě, kterému vládně Thor. A teď myslím na Krásu a už nezbývá čas myslet na Thora a to je prostě smutek sám. Chudák Thor, on ostrouhal. A vůbec vyznávaám teorii, že nejlepší je s nikým nechodit. A nesnáším seznamování, fakt ne. Je to příšerný, kéž už bych s Krásou chodil třeba rok a mohla se chovat naprosto přirozeně. Nesnáším, když někoho neznám a musím se projevovat slušně. Ale to se nějak vsákne. Krása je prostě jediný člověk, který připadá v úvahu v reálu, neboť všichni ostatní jsou buď Psi nebo Vezňové nebo ještě něco horšího a to fakt ne. Fuj, kdybych chodila se Psem, to nikdy! A proto se musí využít příležitosti s Krásou. Tyjo, jediný člověk co připadá v úvahu (akorát by mohl být trochu větší, to teda jo, ale to se nějak vsákne) a dá mi číslo! To je super! To se musí využít. Samozřejmě. Stejně je fakt nepředstavitelný s někým chodit, když není imaginární. Oj, kéž bychom se už znali rok, to je pak všechno tak jednoduší. Bylo by super s Krásou (pardon, když mě se pořád nechce prozradit vám jeho jméno :D) někam jet, třeba do Norska. Každopádně půjdeme do kina. A to je fajn. Musí se vymyslet na co. Řekla bych, že na Thora, ale to je trochu blbý (joj, dneska jsem na při Thorovi sežrala 6 lízátek - jupí, oni byli levnější), protože za prvé, je to prostě blbý a za druhé, bych asi musela předstírat, že na to jdu poprvé a ne po pátý, jelikož to by byl na poprvé pro něj jistě moc šok. Takže třeba Kazatel nebo Melancholia - juchů kičo, juchů s Krásou, to je fakt hukot. Dneska jsem si koupila 3 trička a ani jedno není černý, ba jedno je dokonce bílý.
Gurva, a víte co? Stejně za to můžou bohové. Protože když jsem byla v Tescu předtím, vůbec si mě nevšímal. Ale o víkendu…víte co…sem na chatě zase obětovala a tentokrát velice účelně - bohyni Freyje (bohyně lásky a plodnosti - chachá) a dokonce jsme při tom tančila kolem pařezu (jasně, naprosto normální chování) a žádala jsem Freyju, aby Krása něco udělal a nemusela jsem se ho znova ptát. No a pak jdu do Tesca a úspěch. Bohové se vyplatí. Musím koupit celý balíček sušenek a zítra ho rozházet po lese, jako vděk bohům. Ale musí to být nějaké obyč sušenky, bez čokolády, aby se nic nestalo zvířátkům, když to zbaští. Sláva Freyje!
A víte co ještě? Krása se za žádnou cenu nesmí dozvědět o tomhle blogu, fakt ne. Jako to by byl lehce provar, kdyby si tu přečetl ty zimní články o tom, jak jsem stále chodila do Tesca a vůbec, jak mu říkám Krása a jak žeru Thora a jsem mimo a všechno přičítám bohům, včetně jeho.
Trata-da-dá…něco jsem chtěla ještě říct a právě jsem to úspěšně zapomněla. Třeba, že se nechci loučit s Thorem, je to fakt smutný. Ale to se vsákne. To se vsákne. Všechno se vsákne. Tohle je super dlouhý šlánešek. Perkele, musím napsat Krásovi mail. Mail je totiž lepší než smska. A víte co? Já vůbec netuším, co tam napsat, kromě ahoj. Fakt vtip. Ale musím, nebo si bude myslet, že ho nechci.
Fakt sranda, fakt zajímavý. Thor je zezáč a Krása taky a Krása je reálněj a to se vyplatí, až na to, že z toho čiší potíže, protože já jsem cvok. A imaginární člověk se vždycky chová, jak chcete a to se vyplatí.
P.S. Kdo se v kině vysere na sedačku a nahraje to, dostane ode mě plus!
P.P.S. Mohla bych začít víc dbát o svůj zevnějšek (o stavu mysli raději pomlčíme), třeba si víc čistit zuby a taky si česat vlasy…ale mě se nechce! Říkam furt, že z toho čiší potíže! :D :D
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Evelin Evelin | Web | 27. května 2011 v 23:37 | Reagovat

Já se při pomyšlení na pasku na sedačce taky směju :D, u Lva, asi mi upadne břicho a čelist z toho smíchu - to je fakt vražedný, ale aspoň budem žít dýl.
Ty vole, su taký inženýr :D. Chudáku, to je hrůza, teda ona to asi neni hrůza, ale je to děsivý. Mě to taky příjde hrozně smutný, úplně nejvíc smutný! Chudák Thór, nesmíš na něj přestat myslet! Jsem nečestná a zvrhávám tě :D.
Uááááááá, Loki je takovej mega fešák!!! Je to zezáč!!! Určitě jsem úplně to samý před půl rokem psala o Scabiorovi :D. Ale to pořád platí, chudák, to je taky smutný.

2 Topier Topier | 27. května 2011 v 23:46 | Reagovat

:-D  :-D Tak to... mám gratulovať? či to je ešte predčasné?
(Každopádne si neviem predstaviť, že by som ja takto dakoho bola schopná osloviť O_O )

A myslíš, že pomáha aj obetovanie vyhadzovaním salámy von oknom? :-)

3 werewolf's spirit werewolf's spirit | Web | 27. května 2011 v 23:51 | Reagovat

to s tím kinem mě napadlo včera =D ale lehám si zásadně jen na silnici,,,je to hustý, ty výrazy těch řidičů a jejich pokřiky =D ...bohové s tebou, ať to s Krásou výjde..myslím,že bude pravděpodobně taky tak zvrhlej..a kdybych do kina na něco nešla nejmíň dvakrát, tak jako bych tam nešla vůbec =D

4 Gisselle Tussan Gisselle Tussan | Web | 28. května 2011 v 8:13 | Reagovat

Páni, tak to blahopřeju,to se ti poštěstilo, myslím, že se mu třeba bude aj tohle líbit to "normální chování". Uznej, aspoň to nebude mít, tak stereotypní, a myslím, že s tebou musí být docela sranda :-)Třeba se díky tobě stane taky zvrhlým :-D A to se vyplatí,ne?

5 Caty Caty | 28. května 2011 v 9:12 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ tak to je velká bnžunda toto:D.Doufám,že sem budeš pečlivě podávat zprávy a má facebůk?:D

6 Lawiane Lawiane | Web | 28. května 2011 v 9:41 | Reagovat

[3]: přesně, jít na něco jednou= nula :D

[4]: vyplatí no.

[5]: hej jo má, ale já si ho nemůžu přidat, protože by si pak přečetl mé extra hrozné statusy a to je ještě horší než tenhle blog :D

7 Evelin Evelin | Web | 28. května 2011 v 10:17 | Reagovat

To jo, ty to máš ale pořád smutnější. Vau, větší svaly než Thór :D, škoda že se nedá sen vyfotit, to bych fakt chtěla vidět :D. Mě se zase zdálo, že jsme s madr a sestrou měli nějaký pole a něco jsme tam pěstovali :D a bylo tam toho i víc, ale nechtělo se mi vstávat z postele a zapisovat to, takže jsem to zapomněla.
Introvert je náhodou pozitivní, pořád lepší než extrovertní tomášková, a karate je kůl, to teda jo.
Loki Loki! Já o něm přemejšlim permanentně už od toho kina :D. Chudák Scab, ale Loki má lepší lícní kosti. A lícní kosti jsou mega důležitý :D.

8 Zdebra Zdebra | Web | 28. května 2011 v 13:27 | Reagovat

Tak to Gratuluju. Třeba najdete něco společného. Hlavně, ať neposlouchá něco neposlouchatelnýho. :-D

9 vivienne vivienne | Web | 28. května 2011 v 13:43 | Reagovat

jsem ráda, že ti ti oslovení k něčemu bylo a držím palce aby ti to vyšlo :-)

10 fresh-cream fresh-cream | Web | 28. května 2011 v 16:15 | Reagovat

Ty vole... to jedlouhý - ta vobrazovka mi pálí oči. Hej toho že jste nebyly ve škole jsem si všimla - ale kromě mně tam nebyl skoro nikdo takže si toho asi ani nikdo nevšim. Jen sem byla trochu mimo - mimo lidi - jediný na co se mně kdo zeptal bylo - už seš zdravá? - Ó jak originální to otázka.
Teď jsem se najednou ocitla v týhle posraný realitě a uvědomila jsem si že ještě rok - jeden zkurvenej rok tý debilní školy - ještě rok budem čichat přípravy obědů - smrdutý hajzly a poslouchat pitomý kecy jako hukot vokolo. Fuj. Rozhořčení mnou cloumá. Fakt už tam nemám co dělat.
Vlastně jsem tam přišla a vůbec nepocítila rozdíl... lidi se ptaj jak to budu dohánět - jenže já nic nezameškala - jsem ve stejný situaci jako předtim. žádný změny neproběhly - jen m,ám trochu víc nasranou a opakující se náladu. Krásná to věc.

11 Caty Caty | 28. května 2011 v 16:55 | Reagovat

Má?:D A ehm má tam fotku?:D
Hej a už si mu napsala ?:D Jinak sem asi zapomněla napsat že držim palce at je to hodný hošík a hlavně stejně "normální" jako ty:D

12 Veronika Veronika | Web | 28. května 2011 v 17:41 | Reagovat

Sakra!!! Hráblo mi z tebe absolutně dokonale!! Hovno na sedačce!! Já natočím hovno na sedačce!! A pošlu ti ho!!
Héj, hovno na sedačce a v něm zapíchlá cedulka s nápisem "moje!" :-D
Ne už jdu, ty jsi mě zkazila!! :D :D

13 jilliane jilliane | Web | 28. května 2011 v 20:15 | Reagovat

Ou šit! no to je přímo Thorovský! :-D Bwahahá!Tak já jdu obětovat můj právě uvařený čaj na to, aby vám to vyšlo :D
Mimochodem, může bejt rád, že seš originální! :-)

[12]: Počkej na mě, já se přidám :D

14 fresh-cream fresh-cream | Web | 28. května 2011 v 21:27 | Reagovat

BTW asi jsem se urazila... jaá nejsem kamarádka? ó jak mě to mrzí... ó ó ó
Píčovina
- a teď jsem ten článek přečetla celej a nezbejvá mi nic než bó ó ó ó ó ó ó  
Jako by existovaly zázraky.
Bozi přece jen k něčemu jsou.
Včera byla noc kostelů... Kostely jsou skoro jako hřbitově - v noci ještě vo něco tajemnější - tichý místa.

15 fresh-cream fresh-cream | 28. května 2011 v 21:32 | Reagovat

hej a ještě něco - mám zas jinej mobil a přišla jsem o celej telefonní seznam (ne že by tam toho bylo teda tolik) a všechny přijatý sms takk mi prosim napiš - mám furt to samý číslo.

16 Veronika Veronika | Web | 29. května 2011 v 9:45 | Reagovat

[13]: Jasně klidně počkám :-D  :-D

17 art-into-darkness art-into-darkness | Web | 29. května 2011 v 17:00 | Reagovat

jakej maj kaktusy kořenovej systém????(řečnická otázka...)
přeju vše nejlepší a ať ti to s tim štramákem s tesca dobře dopadne...(kde se vzalo slovo štrámák??)
PS: kdybych neměla kluka tak asi začnu chodit do tesca... :-D  :-D  :-D

18 art-into-darkness art-into-darkness | Web | 29. května 2011 v 17:02 | Reagovat

[14]: si tak ... ať žije noc kostelů... sem taky byla..... bóóóóóómba...
hřbitovy = kostely, ale v noci což tomu dodáááá tu magiiiiiii.....

19 Krasivija Krasivija | Web | 29. května 2011 v 22:28 | Reagovat

No, krása si holt bude muset zvyknout na to, že jsi nábožensky založený člověk a že uctíváč skandinávské bohy.
A kdy ví, jestli Krása není samotný dar od bohů.

20 Lawiane Lawiane | Web | 30. května 2011 v 17:41 | Reagovat

[19]: přesně, tím se to vysvětluje :D

21 Lily Addams Lily Addams | Web | 30. května 2011 v 20:35 | Reagovat

Tak jsem se zase jednou nasmála :-D Perkele, ty máš dobré články :-D Kdybych byla na Tvém místě a dostala od Krásy z Tesca telefonní číslo a mail, tak sebou asi na místě seknu. takže máš bod za to, že ses tam nesložila, což by se v mém případě jistě stalo :-D :-D He a kdo by se choval normálně, když je to nudné.... třeba já mám kamárada, kterému řeknu: no dnes nejsem víla, ale upír...a začneme se na toto téma normálně bavit :-D Jinak když jsi zmínila ten exkrement, připomnla jsi mi, jak jsem jednou málem uklouzla na kuřinci...to se jen tak nikomu nepoštěstí :-D

22 Lily Addams Lily Addams | Web | 30. května 2011 v 20:37 | Reagovat

A ještě takový dotaz (hrozně mě to zajímá): Jaké má Krása vlasy?

23 Caty Caty | 30. května 2011 v 21:24 | Reagovat

[22]: Taky mě to zajímá :D

24 Evelin Evelin | Web | 30. května 2011 v 23:12 | Reagovat

Vau, tak to je nějaký hodně dobrý, fakt hodně dobrý, navíc viděl Thora třikrát, to je fakt drsný. Já už fakt čekala, že mi napíšeš jak se nevsakuje :D. To je sranda, a je to pozitivní. Vau! Ty už jsi šla asi spát, co?
Loki je maxi super, to teda jo.

25 Lawiane Lawiane | Web | 31. května 2011 v 12:22 | Reagovat

[22]:

[23]: úplně nejlepší :D Vlasy jedou, já totiž naprosto žeru tyhle vlasy. Super vlasy se rozdělují na 2 typy: a) fakt tmavý a fakt střih, co má princ Kaspián v 1. díle a b) vlasy sevařanský, co má Thor. Krása má typ á. :-D

26 Evelin Evelin | Web | 31. května 2011 v 12:45 | Reagovat

:D Ten je děsivej, fakt že jo; já se zase trefila na komentář před pár sekundama, jen tak otevřu blog a hned komentář. Píšeš článeček? Jsem otravná, co? :D

27 Evelin Evelin | Web | 31. května 2011 v 12:51 | Reagovat

U lva, už zas před pár sekundama; to je dobře že píšeš, sračky nevadí, sračky jsou naopak žádoucí :D. P.S. Loki je taky žádoucí :D

28 Evelin Evelin | Web | 31. května 2011 v 12:54 | Reagovat

U lva ten Krása, já si toho všimla až teď. To je fakt zezy, tady taky vypadá jako voňavkáč :D

29 Leena Leena | Web | 1. června 2011 v 14:29 | Reagovat

Teď mě napadlo - Co to hovno vzít a plácnout ho na plátno? :D

30 Lawiane Lawiane | Web | 1. června 2011 v 23:22 | Reagovat

[29]: hej to mě nenapadlo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.