Paganfest 2011

21. března 2011 v 12:48 | Lawiane |  Metal- koncerty
Paganfest 2011
Ty kráso, takovou akci už nikdy víc! Ohlédnutí za včerejškem naleznete pod perexem. Vzala jsem to v bodech.

DSC06833


Korpiklaani - Tequila
O Bože, tohle už vážně nikdy neabsolvuju, cítím se jako přeražená. Jakoby mě někdo bil. A taky že jo a ne někdo, ale rovnou celý dav! Ale vezmeme to od začátku, takže:
- Abaton. To je záležitost sama pro sebe. Byla jsem tam poprvé. A vzheldem k tomu, že se na půlce akcí píše: místo konání - Abaton, čekala jsem, že to bude logicky asi nějaká hala! Ale ejhle, ono je to skoro asi tak mrňavý jako Exit Chmelnice! Tak 1/3 KC Vltavská. A ten vchod! S Andrejkou jsme tam přišli asi na 14:00 a…čekali tam pouze dva lidé. Tourbusy stály hned u vchodu a vůbec onen vchod vypadal jako nějaký omyl - jakože je to nějaký zadní únikový východ :D
- Schody. Tak jsme si řekly, nač tam dřepět tak brzo a šly jsme si sednout na takové schody vedle trati a mezi zahrádkářskou kolonií. A tam jsme pily Finlandii ukrytou ve flaštičce od Floriana a snažily se naučit text Päät pois tai Hirteen. To byla sranda, asi chataři slyšeli náš pseudozpěv.
- Pán. Pak jsme se chtěly vrátit k Abatonu a potkaly jsme pána, co tam šel taky a ptal se nás, kudy tam. Šel s námi, to bylo OK, když s námi šel tam. Jenže on se na nás prostě nalepil a šel s námi i všude jinde, tzn. do obchodu k Číňanům, kde měli všechno prošlý (ale fakt), kromě piv. Koupili jsme si Bivo Bivo (Pivo = Bear Bear)
- Bivo. Bivo je sranda. Usadily jsme se teda před Abtonem, již v 16:00 nás tam čekalo asi 10! :D Pán už vysublimoval k někomu jinému. Zajímavé je, že to značné množství Finlandie na mě moc vliv nemělo, ale to bivo docela jo, takže tam všichni poslouchali naše debilní keci.
Ukázka: listuji finsko-českým slovníkem a přečtu: "Traktori" a Andrea, "Co to je?" " Vole, tarktor"
- Čůrání. Šly jsem čůrat, mysl trochu zjitřená alkoholem. A za náma šli dva Finové. A my po ulici zpívaly Včelku Máju :D Velice zezy situace. Nakonec jsem našly nějaké rozvaliny domu a využily je jako WC. Cestou zpět jsme si koupily další biva.
- Čůrání nadruhou. Mě se po to bivu samozřejmě chtělo opět na záchod, takže jen co jsme došly k Abatonu, utíkala jsem zpátky do těch rozvalin.
- Cestou mě málem přejelo auto, jelikož jsem si nevšimla červené.
- Šit. Když jsem se vrátila, oni už pouštěli! A to je vážně maxišit! Jelikož jsme tam byly jako druhé a opět jsme neměli první řadu! Grrrrrr! Oni pouštěli dřív, než měli a to je zrada. Vždycky se na koncertech všechno protahuje, a když se jde člověk jednou vyčůrat, oni pouští dřív! A ještě větší šit je, že v tom Abatonu byly samozřejmě hnedka záchody! Nakálet provozovateli na hlavu! To to nemohl někdo říct dřív?!
- OK, měli jsme místa ve druhé řadě uprostřed, hned pod mikrofonem.

DSC06781

- První kapela byli Kivimetsän Druidi. Na ty jsem se těšila, neboť je docela dlouho poslouchám. Byly dobří, jen jejich vystoupení bylo poměrně krátké. Poznatek: Leena-Maria ztloustla nebo ji na promofotkách mega vyfotošopovali. Je to machna a hrozně valí oči, že to vypadá nebezpečně. Ale jinak príma. Hezky jsme si zatucali, to byli lidé ještě OK.
-Druhá kapela byli jacísi Arafel, které neznám. Byl super. Fakt super, ty jsme si užili.
- Po prvních dvou kapelách veškeré užívání skončilo.

DSC06772

-Zakázat pogo a zavraždit lidi, kteří ho provozují. Zároveň z principu zavraždit lidi, co přijdou pozdě a procpou se dopředu.
- Lidem hráblo. Prostě hráblo. A naše místa byla nesmírně nepraktická.
- Příště si na koncert (na žádný už nejdu, smůla, to jen, kdybych se tam dostala omylem) vezmu normálně brnění.
- Au! Krucinál, moje záda, to bolí jak kráva!
- Všichni za námi se rozhodli pogovat. Nechápajíc, že my jsme slečny a ne tlustí Vikingové a máme křehké kosti! A taky chceme stát na místě, které jsme si vystály od dvou hodin! Prostě jsme tak sloužily jako takový airbag pro ty před námi. Au!
- Kopat! Kopat gládama za sebe, to byla obrana. Kopala jsem jako splašená kobyla, až na mě byli všichni nakadění (snažím se omezovat vulgarismy, tak si to přeložte) a řvali mi do ucha, ať do nich nekopu. Sakra, ale když nám v jednom kuse jejich klouby ve svých zádech, tak prostě budu kopat. Bolest za bolest! To je fér! Kop kop!
- Takhle to probíhalo až do Korpiklaanů. Všichni se mačkali jak kokoti a bili do nás. Takže se pak člověk vůbec nesoustředí na kapely a hudbu, ale jen čeká, kdy mu přijde další herda do zad nebo do hlavy. A kdy mu někdo zlomí žebro nebo kdy z toho prostě zkolabuje. Zábava na entou, fakt že jo. Už nikdy nejdu na takovýhle koncert. Zlatá Tarja, má normální fanoušky a ne sebedestrukční idioty.
- Tímto způsobem jsme si tedy "užila" půlku Paganfestu s nadávkami v hlavě a pěstmi na těle.
-Nachápu, co tím pogem jako sledují. Vždyť takovou bitvu si můžou dát někde na poli, kde si pustí metal z repráků a ne masakrovat koncert. Dementi!!!
-Au! Fakt au! Bolí mě záda a nohy a ruce a dokonce dlaň. Ještěže nevidím ty modřiny.
- Moonsorow - jejich zpěvák je oboustranný. Ale fakt. Má pupík i na zádech. Ale fakt.

DSC06820

- Värtinnä. Divíte se, co ta tu dělá? Chudák Andrejka, při čekání před vchodem jsem jí pouštěla Värttinä, ona je nesnáší. A víte, co pustili před Korpíkama z repráků? Korpíci mají před svým koncertem vždycky takovou vysoce finskou a folk hudbu. Takže pustili Värttinä, haha, chudák Andrejka! :D
- A víte, co mají Korpíci za novou vychytávku? Umělé stromy! Kolem bubnů mají umělé stromečky :D Vypadá to vážně vtipně, ale co, oni jsou přeci Lesní klan!

DSC06844

- Jejich koncert byl super, Jonne byl přímo přede mnou, pašák. Setlist se skládal ze samých rychlých pecek. Dali převážně songy z nového alba Ukon Wacka, jako třeba Tequilu (nečekaně), Päät pios tai Hirteen, Tuoppi Oltta, Lonkkaluut, Koivu ja tähti, atd. Skoro celé album.
- Stav fanoušků byl asi takový, že pogo už nabylo možné, jelikož se všichni tak mačkali dopředu, že nebylo milimetru navíc. A vedro! Fuj!
- Jonne byl blízko, málem jsem mu dosáhla na dred!
- V té mačkanici mi lidi vytrhali asi půlku mých zbylých vypelichaných vlasů. Zbytek je tak zacuchaný, že si ho za chvíli vytrhám já hřebenem. Uvažuju o dredech, aby mi ty vlasy nemohla už víc padat.

DSC06852

- Rameno. Žeru ho! Rameno je naše přezdívka pro Caneho. Už vo tomhle http://white-darkness.blog.cz/1005/metalfest-korpiklaani článku z metalfestu jsem psala, že ten chlap je sympaťák a fešák, ačkoli podle fotek se to vůbec nezdá a nikdo jste mi v komentářích nechtěli věřit. Ale on fakt je! Nejvíc! Je nejvíc nejlepší! Ale včera byl daleko, šit, proč jsem stála před Jonnem, když Caneho mám radši? Byl daleko! Ale i tak je nejlepší! Víte co? On se na mě za ten koncert asi třikrát usmál, jako do očí! To se vyplatí! Protože jsem na něj pořád čuměla a taky se tlemila. On tak hezky komunikuje s fanoušky a tak hezky kouká. Chovám k němu sympatie. Jonne na mě taky jednou vykuli oči - víte, jak on tak vtipně kulí očka. A víte, co ještě? Jak Korpiklaani rozdávají nějakou tu plechovku biva. Rameno jednu taky rozdával. A víte, komu jí hodlal dát? Mě! Hukot! Pardon, já nejsem sebestředná, ale prostě do dával mě, jenže nějaký zlosyn za mnou, co měl delší ruku, mi tu plechovku asi 5 cm od mojí ruky vyčořil! Ale to se neřeší, hlavní byl Ramenův záměr. Byl šlechetný. Nakonec se s námi Jonne krásně rozloučil, poděkoval a kapela odkráčela.
- Čekali jsme ještě u tourbusu, kde jsem po čase odchytla Rameno a vyfotila se s ním. Ale byl už značně pod vlivem alkoholu. Nejlepší: Andrejka cvakne fotku (má spoluúčast) a Rameno se ptá, jestli má na té fotce otevřený oči :D
- Můj nacionalismus roste. Budu horší než Francouzové. Více co? Sedíme s Andrejsou na betónku a říkáme si, že s nikým nebudeme komunikovat anglicky. A přijde nějaký pán a má potřebu povídat si s námi, anglicky. Tak mu česky vysvětluju, že my prostě mluvíme jen česky. A on jako co? Jestli neumíme anglicky? A já mu na to povídám (porušení zásady, povídám to anglicky): "My nemáme rádi angličtinu, mluvíme jen česky, protože milujeme naši zemi a náš jazyk." OMG, to byl stěr! :D Chudák pán, se asi divil. Omluvil se, že už žádná angličtina a odešel! :D
-Konec. Domů jsem přišla ve dvě ráno.
A ponaučení pro vás: Pokud nejste sebevrazi, nechoďte nikdy na koncerty, co mají takovýhle plakátek. Znamená to, že to bude řežba, bitva! Že je třeba vzít si s sebou přilbice a stejně z vás zbydou jen lebky.
Poznatek: Miluju Tarju! Zlatá Tarja! Tarja nebolí a není to bitva!
Poznatek č. 2: Preferuji klidné koncerty nebo pidikoncerty NW revival v klubu.

hahaha

Muhehe...Rameno a já...vypadá dost jetě :D U nohou mu totiž stojí Absolutka :D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ála :-* Ála :-* | Web | 21. března 2011 v 12:58 | Reagovat

Máš popraskané rty ? koukni na můj blig odpiovím ti ;)

2 veruce veruce | Web | 21. března 2011 v 13:12 | Reagovat

Jo, tohle byla zase jednou akce... A pogo náhodou bylo super! :-D Nicméně do Abatonu už nikdy, jak můžou něco takovýho narvat do tak malýho prostoru? Omg... a sebrali nám foťák hned u vlezu, takže fotku nemám ani jednu, hlavně že tam ostatní mohli blejskat grr :-!

3 Lawiane Lawiane | Web | 21. března 2011 v 13:30 | Reagovat

[1]: ne dobrý nemam. Už jsem to viděla na jiném blogu a říkám si "vážně ujetý koment" a teĎ ho tu mám taky :-?

4 Lawiane Lawiane | Web | 21. března 2011 v 13:30 | Reagovat

[2]: cože? Sebrali? Tak to nás vůbec neprohledávali.

5 veruce veruce | Web | 21. března 2011 v 13:41 | Reagovat

[4]: tyjo fakt? O_O Jako my jenom přišli, všechny šacovali a ne mě hned, co to mám v tašce, řikám foťák, tak mi ho rovnou sebral, dal mi lístek ze šatny, řekl, že se mu nic nestane a víc ho to nezajímalo ...

6 cllin cllin | Web | 21. března 2011 v 13:42 | Reagovat

MAZEC....to teda musela bejt jízda.... :-D  :-D  :-D

7 Janah Janah | Web | 21. března 2011 v 14:12 | Reagovat

Hustý, z tvého popisu mám pocit, že jsem tam taky byla... a cítím se nějak utahaná nebo co... 8-O  :-D

8 Evelin Evelin | Web | 21. března 2011 v 14:22 | Reagovat

Pogo :-D, to musela bejt vážně sranda, u Lva, nechápu, jak jste se tam mohli vejít. Rameno vážně vypadá nějak jetě, stejně nechápu, jak může bejt sympatickej :D.

P.S. ve škole nejsem, nečekaně :D

9 Zdebra Zdebra | Web | 21. března 2011 v 14:43 | Reagovat

Zlaté mačkanice na MoRu. :-D

10 Lawiane Lawiane | Web | 21. března 2011 v 17:09 | Reagovat

[9]: tak nějak :D

11 Evelin Evelin | Web | 21. března 2011 v 17:31 | Reagovat

To jo, já tam nechci jít ani zejtra, jenže to už mi asi neprochází. A hlavně nechci na franko-den - pomoc.
Jsem zatahovač největší :D, ale fuj, já tam vážně nechci.

12 Evelin Evelin | Web | 21. března 2011 v 17:42 | Reagovat

Přesně. Já už nikdy nechci školu, sláva prázdninám!

13 Luczynka Luczynka | Web | 30. března 2011 v 15:12 | Reagovat

Konečně někdo, kdo taky nepochopí pogo:D Úplně nesnáším, jak tu atmosféru koncertu ty lidi kazej pogem! Panebože!

14 Lawiane Lawiane | Web | 30. března 2011 v 17:52 | Reagovat

[13]: to jsem taky ráda, že ty to chápeš :D

15 vozbujdenie vozbujdenie | E-mail | Web | 20. května 2018 v 0:45 | Reagovat

V důsledku toho se po dobu 2 týdnů se stala delší o 1,6 cm.“ „Pomocí tohoto nástroje po dobu delší než dva měsíce. Chci říci, že výsledky jsou velmi odlišné Maxi Size před a po. Když jsem se rozhodl objednání tohoto gelu, péro má velikost 15 centimetrů. Přesně o 2 měsíce později se zvýšila o 3 centimetry! “ Jak můžete vidět, dle údajů výrobce 5 cm ve skutečnosti jen velmi málo lidí může dosáhnout, ale i poté, co pomocí svého penisu se stal již po dobu minimálně 1-2 cm – to je velmi dobrý výsledek! Dalším důvodem, proč Maxi Size objednat právě teď je fakt, že nemáte co ztratit. http://vozbujdenie.com/titan-gel-na-slovensku-skutocne-recenzie-a-vysledky-ako-ho-pouzivat-a-ako-si-ho-objednat.html  Malé penisy vedly k nespokojenému sexu a to způsobilo, že mnoho žen dělaly falešné orgasmy aby pouze zapůsobily na muže. To není zdravý sex. Vyzkoušejte Titan Gel a zažijte sex jako žádný jiný. Mít malý péro neovlivní jen váš sexuální život, ale může také mít negativní dopad na vaše manželství nebo vztah. Velké množství žen po celém světě by chtělo, aby jejich muži měli dlouhé a silné penisy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.