腐爛 brodiví

2. ledna 2011 v 19:18 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
好日子, to byl pozdrav čínsky a tradičně.
Posledních pár hodin prázdnin - to je naprosto děsivé. Já už se tam nechci nikdy vracet! Věčné prázdniny! Máma včera dostala šok, když si uvědomila, že jsem celé prázdniny proseděla u počítače a taky mi bylo řečeno, že bych se dnes večer měla eventuelně věnovat něčemu jinému. Pfff…proč?

Mě moje prokompované prázdniny naprosto vyhovovali (Ezlene, přeji si je věčně), člověk se ani nemusí převlékat z pyžama a to se sakra vyplatí. Jen občas jsem se vyplížila ze svého blogového úkrytu, abych se přesunula na koně. Prostě nejlepší.
Mňamka, před chvílí jsem do sebe nasoukala asi sedm chlebíčků a teď jsem objevila sušené brusinky (to zní jako Helsinky, to mi nikdy nedošlo), co už jsem považovala za dávno zkonzumované! Juchů…brusinečky! A voní mi tu borovice. Ale falešná. Ve vodě nad svíčkou.
Dneska v metru mě zase něco oslnilo. Znáte takový ten pocit, když posloucháte nějakou hodně emoční hudbu, že vás z toho postihne hrdinská a velkolepá nálada? Tak to se mi v metru stalo zrovna při Escapistovi (divné,
já vím a taky to nechápu) a při pohledu na reklamu na Google chrome (víc než divné) :D Je totiž zajímavé žít v Česku s Čechy. To je děsně zajímavé, jak jsme tu všichni Češi a to nás spojuje. Měli bychom si toho více vážit. A já bych ve svém životě chtěla pro Čechy udělat něco velkého! Proč pro Finsko, když jsem Češka…měla bych vykonat nějaký naprosto vlastenecký a slavný a národu prospěšný čin! Už jenom proto, že reklama na Google chrome je v češtině a to se vyplatí a my bychom si měli reklamy v češtině vážit! Měli bychom sebrat svou hrdost, zabušit si do hrudí a být silný národ! A já? Mohla bych třeba začít sbírat lidovou poesii, to je vlastenecké, ne? Škoda, že nemáme národní epos, to je děsná škoda. A falešné rukopisy se stejně vyplatily, škoda, že nejsou pravé, ale lepší falešný než žádný. Nebo bych mohla začít něco kázat! Jako Jan Hus! Pak by mě upálili, ale měla bych po republice spoustu soch. A to se taky vyplatí. Chudák Hus!
Přišli rodiče a doporučili mi jít brzo spát. Doufám, že vám došlo, že ty výše sepsané utopické nápady má na svědomí jen a jen Escapist a Google Chrome reklama. :D
Ale stejně asi nejsem normální - učím se zcela dobrovolně bižuli a dokonce i nad rámec obyčejného učení - vyhledávám si obrázky ptáků, co se učíme na googlu, abych je v poznávačce poznala. :D Oni jsou to ale fešáci, no ne snad?
Tak koukněte…
husa velká
Tohle je husa velká, jako Kaisa, démon divoženky Serafiny Pekkali. Připomíná mi sever, je v severské pohádce. Líbí se mi. chtěla bych být jako ona...
káně lesní
Tohel je Káně lesní! Působí impozantně. A já chci umět taky takhle fotit.
nevím
Tohle je polák chocholačka, patří do vrubozubých. Ale jeho příbuzný je lepší!
polák velký
To je on - polák velký! To je můj favorit! No není boží?
sova pálená
A sova pálená, ale tu snad všichni poznáte. Sovy mají zajímavé obličeje, hned se mi vybaví Sharon Del Adel, v klipu Mother Earth ...stačí prvních 7 vteřin :D
Tak trubkonosí a veslonozí s vámi. Já si jdu asi něco objednat, protože koňův chránič se našel a tudíž ušetřím za nový a můžu si něco objednat. A to je zábava!

P.S. Všechny fotky jsou z google.cz, kde se vyjevili po zadání druhu ptáka.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lúthien Lúthien | Web | 2. ledna 2011 v 21:47 | Reagovat

Rodičům se nedivím. Já se od počítače většinou vyhazuju sama, ale moc se mi to nedaří :-D Krásní ptáci, můj favorit je káně. Přeju hodně štěstí ve škole!

2 Evelin Evelin | Web | 2. ledna 2011 v 22:06 | Reagovat

Vau, ty máš zajímavý nápady. Escapist vě mě zrovna vyvolává spíš opačný pocit, jelikož jsem ho poslouchala v Anglii :D.
Mě se taky nejvíc zamlouvá káně.

3 veruce veruce | Web | 2. ledna 2011 v 23:20 | Reagovat

Co je špatného na tom prosedět celé prázdniny u kompu, dokud jsem prázdniny měla, trávila jsem je podobně :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.