Něco se mi děje. A Ezlen za to může. A je to vlastně prima!

15. prosince 2010 v 14:12 | Lawiane |  co na srdci to na blogu
Lidi, já vás asi zradím, ale mě se něco děje a zřejmě za to může Ezlen! Za minulý týden, když počítám i dnešek, jsem byla 5 dní ze 7 v kině a to už má na člověka nějaký dopad. Jsem rozromantičtělá!

Včera jsem byla s Evelin podruhé na Narnii a musím přiznat, že tentokrát se mi to 3D líbilo, dívala jsem se jakoby víc na ty věci vzadu a pak mi přišlo, že tam vážně jsem. Ale stala se mi málem hrozná věc! Málem jsem ztratila banán! Víte, jak mam tu potřebu při pohledu na Krásu (aj, tohle mě neba, když si říkám, že mnoho lidí nečetlo tenhle článek a neví, kdo je Krása. Prostě Kaspian a příště už vysvětlovací závorky nečekejte) stále něco cucat a banán v čokoládě je k tomu ideální. A lízátka. Jenže já ten banán v tom kině vůbec nemohla najít, ale nakonec jsem ho našla. Juchů! Dobrůtka! Film skončil v půl desáté a my šly s Evelin domů pěšky. V té zasněžené noční Praze bylo tak krásně, šly jsme po nábřeží, všechno bylo bílé a nikde nikdo- představte si tu romantiku.
A já se za ten týden z těch filmů úplně rozromantičtěla. Divný, vážně divný - cosi se mi z té Narnie děje. Ale jsem úplně rozromantičtělá, například při HP, když umírá Dobby se mi chce stále se dojmout a všechno mi přijde děsně slaďoučký a roztomiloučký a hezký! Já nevim jak vám to vysvětlit. Víte, co v posledních dnech například poslouchám za hudbu? Haha třeba Alanis Morissette a Reginu Spektor. Jo, pořád poslouchám Reginu, její písničky jsou hrozně příjemný. A má jich hodně, sice jsou jednoduchý a obvykle živé nahrávky, ale je to příjemný. A já mam právo poslouchat si, co chci a vůbec to nemusí být metál!

jen tak pro ukázku, tohle mi tu hraje teď
...a tohel mi tu bude hrát za chvíli...
a jen tak pro porávní: ještě před chvíli zněli texty písniček, co poslouchám nějak takto:

Vy bastardi, zkazili jste můj nástroj
Znásilnili jste má slova, udělali jste ze mě hlupáka
Nasbírejte si svůj vzácný třpyt a nechte mě být
Ti výjimeční už jsou všichni mrtví
A já jsem už taky unavený
Všechny vás vážně nenávidím!

A teď:
Jsem princezna na cestě ke svému trůnu

Ne, ale vono se to zase vrátí! Nebojte, já nemám v plánu přestat být metál
A teď sněží. A normálně bych si řekla: jůůů to je finský a ledový jako Tarja. Je to ledový a smutný, protože se v tom dá umrznout. Jenže teď si řeknu, že to je jako když vlezla Lucinka do Narnie a že je to děsně romantický a pohádkový a mám pocit, že se z toho rozteču nebo že se mi nadýmá hlava jakýmsi pocitem nevysvětlitelného blaha.
A taky nosím džíny, protože jsou pohodlný.
Ten článek je nějaký divný, takhle jsem ho vůbec pojmout nechtěla, ale to se neřeší. Mám takový dojem, že za chvíli vstanu od počítače a půjdu se podívat do skříně, zda v ní není díra. Problém je, že mi v bytě žádnou vhodnou almaru nemáme. Tak se půjdu kouknout do šatny, stejně už jsem to dělala stokrát a nikdy nic.
A štve mě téma týdne! Nehorázně! (ha, už se zase vztekám, to je příznak toho, že změna není zas tak veliká). Chtěla jsem, aby bylo téma týdne "krása" jelikož bych mohla psát každý den o Krásovi a bylo by to originální. Všichni by psali o kráse jako o kráse a já bych psala o Krásovi jako o Krásovi! Jenže komerční blogeři si zvolili, co chtějí k Vánocům. To je fakt maxi stupidní téma, protože já nechci nic a taky nikomu nic nechci dávat. Nemám ještě ani jeden dárek a v dohledné době žádné nákupy neplánuju.
Brát Vánoce jako nákupní čas je nechutný. Fuj, nevlezu do obchodu. Ne a ne a ne!
Ve škole jsem byla jen tři hodiny, protože ráno jsem nebyla schopná vstát a tak jsem šla až na třetí a na seminář taky nejdu, protože kdo by chtěl jít na besedu s právníkem! A dvě hodiny z těch třech jsem psala tu povídku o Tarje, takže jí jdu teď přepsat do počítače. Ó Ezlene, jak nesnáším přepisování věcí do počítače!
Ten článek je nějaký nudný, hlavně že jsem se celé dopoledne těšila na to, jak ho napíšu! Takže už ho ukončím. Smrt článku! (jako když Ňomopodi, co jim ve filmu říkají Ťulpodi, říkali Lucince "smrt, smrt, smrt, smrt!")
Ale ještě jedno upozornění na konec - asi si brzo změním design na narnijský, problém je ovšem v tom, že neexistuje takový obrázek, který si představuju v záhlaví!
Jdu si pro něco k jídlu a cestou se stavím v šatně. Ne, asi se v ní nestavím, je to dětinské…nejspíš se tam ale stejně podívám. Co kdyby!

Edit: Ok, v šatně jsem nebyla, ale udělal jsem si kafíčko. Normálně, Ezlen mě hrozně moralizuje! Kupříkladu včera, když jsme šli z kina, nikdo po nás nechtěl zpátky ty 3D brýle a tak nás napadlo, že je můžem odnést (čili ukrást) a nechat si je jako trofeje. Jenže Ezlen by to tak nechtěla a tak jsem je šli poslušně vrátit na pokladnu. 
Jenže zrovna mám černé svědomí. Před chvílí jsem si vzala takový zákusek, co už tam byly jen tři - pro každého jeden, jenže já si chamtivě vzala dva, Ezlen by to tak nechtěl, ale já se nemohal ovládnout! A mám z toho výčitky!
P.S. Myslíte, že by Ezlen nechtěl, abych mu říkala Ezlen?
P.P.S. Poslouchám vánoční Tarju, jestli vás to uklidní....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Evelin Evelin | Web | 15. prosince 2010 v 14:41 | Reagovat

Vždyť to není nudný článek :D.
To je zajímavý, já jsem taky nesmírně rozromantičtělá (nečekaně ze Scabiora), ale úplně jiným způsobem, takovým tím romantickým v pravém slova smyslu - jako od slova romantismus, ne romantika :D.

Ezlenovi by určitě nevadilo, že mu říkáme Ezlen, on se tak jmenuje v originále, že jo. Navíc, Ezlenovi je určitě jedno, jak ho nazýváš, hlavně že v něj věříš :D.
No teda, ty jsi snědla o zákusek víc, styď se! To dělá moje sestra :D.
To snad ne, já za každou větou píšu smajlíka a ještě k tomu pořád toho samého, hrůza.

P.S. objednala jsem ty lístky, sejdem se zase tak v 18:15 na náměstíčku na Flóře, že jo?

2 Lúthien Lúthien | Web | 15. prosince 2010 v 15:15 | Reagovat

Souhlasím s Evelin, že článek opravdu nebyl nudný. Do skříně lezu pořád. Zákusky doma nemáme...A na Narnii bych taky chtěla jít víckrát! :( Mám jít v pátek, snad se uzdravím. Když ses přihlásila na tu pomoc s Narnií - myslíš, že by bylo moc troufalé poprosit tě o nějaký Narnijský layout? Ten, co jsem si k němu vyžádala heslo, je opravdu moc velký, chtělo by to něco asi tak se šířkou stránky 800 - 900 pixelů. Nejlepší by bylo něco ve vánočním stylu s Lucinkou. Ale klidně to nechám na tobě :)

3 Lúthien Lúthien | Web | 15. prosince 2010 v 15:17 | Reagovat

P.S. Obě písničky jsou nádherné :)

4 Evelin Evelin | Web | 15. prosince 2010 v 15:37 | Reagovat

Jj, ale mám dojem, že to bude až někdy pozdě večer, pokud vůbec.

5 Lúthien Lúthien | Web | 15. prosince 2010 v 16:48 | Reagovat

Myslím, že ještě něco časem přidám

6 Zdebra Zdebra | Web | 15. prosince 2010 v 21:44 | Reagovat

Konečně někdo, kdo nenadává na sníh. :)

7 Krasivija Krasivija | Web | 15. prosince 2010 v 21:59 | Reagovat

Já bych asi na Narnii do kina nešla. Já si počkám, až nude DVD

8 Lawiane Lawiane | Web | 16. prosince 2010 v 15:40 | Reagovat

[7]: ale v kině je to úplně o něčem jiném. Když takhle na něco nejdu a pak to vidím malé v tv, jen mě štve, že jsem na tom nebyla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.