Kterak Lawiane pro WLB stokrát šla.

13. září 2010 v 22:33 | Lawiane |  zažila jsem
Kterak Lawiane pro WLB stokrát šla.
Ó Bože jó, konečně, konečně mám to album doma! Přijde mi to skoro k neuvěření po tom, jak jsem ho dlouho neúspěšně sháněla. No řekněte sami, neštvalo by vás kdyby… jste si ho 6. září šli velkolepě s celou výpravou kamarádek koupit do největšího obchodu s cédéčky v Praze (myslím tím Bontonland dole na Můstku, Satan ho za to potrestej), přišli jste tam a What Lies Beneath pochopitelně nikde, takže jste se u písmenka T začali vysoce vztekat. Postřehla to prodavačka a ptala se vás, zda nehledáte nové album od Tarji. Když jste souhlasili, tak Její moudrost prohlásila, že CD přišlo už ve čtvrtek 2. září a už se vyprodalo, což je absurdní, když to CD prostě vycházelo toho 6. To by ho jinak museli dovézt z Finska a to těžko, prostě je to blábol. Navíc by vám ještě řekla, že další má přijít hned zítra, takže jste se tam toho zítra hnali zase jako debil a pochopitelně tam bylo pouze My Winter Storm a Henkäys Ikuisuudesta. Nic vás však nemohlo zastavit a tak jste to sháněli i po jiných Bontonlandech, kde se ovšem neobtěžovali mít ani MWS? Měli jste v plánu mít to album hned první den a nakonec jste ho týden nemohli sehnat a v Bontonlandu vám tvrdili blbosti? Nenaštvalo by vás to?
Mě teda jo. Jenže tohle se mi v tom obchodě stane pokaždé, fakt pokaždé, když si řeknu, že si tam jdu něco koupit a ne jen zevlovat. Když jsem sháněla MWS pochopitelně tam měsíc měli jen regionální verzi, kterou jsem nechtěla, takže jsem na to originální měsíc čekala. Když jsem se o Vánocích rozhodla koupit si Henkäys Ikuisuudestu, pochopitelně ji celou zimu neměli, přestože je to vánoční album. Teď, když už ho zase nechci, tam samozřejmě pořád je! Když jsem si šla koupit Korpíky, neměli tam od nich skoro nic, takže jsem si nemohla vybrat a mám nakonec Tervaskanto, které se mi zase tolik nelíbí. Prostě se tam proti mně spikli!
No, ale dneska na netu psali, že What Lies Beneath je skaldem normální i deluxe verze, takže jsem se tam vydala. V plánu bylo, koupit si to obyčejné (ne regionální, prostě to normální), jenže ejhle… to deluxe má tak pěknější obal (nemůžu si pomoc, ale na tom normálním ve mně tarjina hlava evokuje představu kamionu s coca colou a Santou)! Stála jsem tam jak magor strašně dlouho a ošmatávala ty dvě verze.
Když jsem zjistila, že deluxe má ovšem papírový obal, zavrhla jsem jí. Navíc k čemu mi bude druhý disk, na kterém jsou jen 3 písničky, kdo to má do toho rádia dávat, aby to za chvíli zase vyměňoval. Takže už jsem vytáhla prachy, popadla normální verzi a chtěla jít jako k pokladně. Ale nešlo to, ta deluxe tam na mě tak koukala a vysloveně říkala: "vem si mě! vem si mě! Je to úcta k autorovi! Mám hezčí obal! Vem si mě!" Křičela na mě a dožadovala se, abych z kapsy vytáhla další peníze (jo, je pěkně podlá, nemám kvůli ní teď na zítřejší cestu na koně).
Takže jsem šoupla kamion coca coly zpět do regálu a vyrazila s tou deluxe rychle k pokladně, aby byla zaplacená dříve, něž si to zase rozmyslím :D.
Teď mi tu hraje už po třetí (na to abych se zvedla a dala tam ten druhý disk jsem moc líná). Má úplně nádherný obal a úplně nádherné fotky bookletu.
Och, parádička, paráda. Ale stejně pořád platí to, co jsem psala v této recenzi.
what lies beneath
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Honza Honza | 13. září 2010 v 22:40 | Reagovat

jak já ti závidím :-(

2 Zdebra Zdebra | Web | 13. září 2010 v 23:23 | Reagovat

Jé, teď jsem nažhavená ještě víc.

3 Lawiane Lawiane | Web | 13. září 2010 v 23:27 | Reagovat

[2]: tak se hlavně úplně nerozžhav, abys třeba nevysublimovala :D

4 jilliane jilliane | Web | 14. září 2010 v 9:06 | Reagovat

Úplně souhlasím :)
Já pro WLB poslala otce ještě ráno x) ,aby to rychle koupil než to vyprodaj a oni to už neměli tak to zarezervoval až přijdou nový WLB. Samozřejmě taky řekli, že nový WLB přijdou hned druhej den. Tak jsem si pro to šla druhej den po škole a oni ho zase neměli xD takže to sem byla docela naštvaná. Ale pak se naštěstí obtěžovali zavolat, že už ho tam maj. Deluxe verze je ale opravdu hezká :) úplně zbožňuju ten obal x)

5 Evelin Evelin | Web | 14. září 2010 v 17:30 | Reagovat

Dobře ty; já už čekala, že když o tom píšeš článek, že jsi ho nesehnala :D.

A jinak - žiješ? Příjdeš už zítra?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.