Sraz tarjina FC

14. prosince 2009 v 17:59 | Lawiane |  zažila jsem
V sobotu jsem se, jak už tu bylo psáno, zúčastnila srazu tarjina fanklubu. Docela jsem se toho bála, protože z těch lidí nikoho neznám osobně a přes net taky skoro vůbec. V půl jedné (s malým zpožděním) jsme se sešli na Václaváku pod koněm. Byla jsem tam první, ale po chvíli přišel hlouček holek se stejně obarvenou hlavou jako má Tarja, takže když jsem se jich zeptala, jestli to jsou oni, tak jsem si neutrhla žádnou ostudu u lidí, co by jen kroutili nechápavě hlavou. Jak se tam tak všichni začali pomalu scházet, tak přicházeli po dvojicích, trojicích…začala jsem si už myslet, že je to předem ztracené a zase se s nikým nebudu bavit, ale jak jsme se pak dali do pohybu, bylo to hned v pohodě, mé obavy se vypařily jako pára nad hrncem. Všichni se bavili se všema, podle toho vedle koho člověk momentálně šel, nakonec jsem se asi nejvíc bavila s holkou, co je ve fanklubu taky nová. Seděly jsem pak vedle sebe v hospodě.
Tak stačilo by líčení mé komunikace a teď trochu o programu:

Když jsme byli konečně všichni (asi 29 lidiček), tak jsme zašli do Bontonlandu, kde byl vyhlášen rozchod- to ovšem spočívalo v tom, že se všichni nahromadili k oddělení Hard/Heavy a stoupli se před část na písmeno T. Potom jsme se odebrali na Staromák, shlédli orloj, vyfotili se u betlému (jeden pán se nás přišel zeptat, co jsme zač, že jsme všichni černí :-D ) a jelikož byla docela zima, tak jsme zamířili rovnou na metro a dojeli na Anděl, kde byla zamluvená hospoda (nebo restaurace, aby to znělo slušněji).
Tam jsme se nejdříve najedli a potom probrali nějaké věci ohledně Tarji- napsali jí přání k Vánocům s podpisy všech zúčastněných a rozhodovali, zda je dobrý nápad, dát jí k narozeninám šaty. Odsouhlasilo se, že to je dobré a originální, jen to bude drahé, takže se snad z dobrovolných příspěvků povede vybrat dost peněz, Marcelo snad bude ochotný prozradit její míry, no a Tarja, pokud je dostane, tak je snad nezahrabe navždy do skříně. Taky jsme si zahráli nějaké hry, konkrétně otázky o Tarje a FC, kde jsem měla asi půlku blbě (sorry, ale kdo spal u koho na minulém srazu, opravdu nemůžu vědět, když jsem tam nebyla :-D ), pexeso- tomu jsem se vyhnula a poznávání ukázek písniček, což jsem kupodivu vyhrála. (byly tam i od NW, a těch je tolik, že se to člověku v tu chvíli všechno splete, mě se to podařilo splést nejméně) Dostala jsem za to pexeso s Tarjou :-D a je tam dokonalá fotka jak spinká :-), pak už se jen drbalo a drbalo. Hlavně jsme drbali Marcela, tu jeho ledvinku, co údajně nosí i k saku. Pomluvili Anette, do nebe vychválili milovanou Tarjušku a něco po deváté se odebrali domů, neboť nám bylo slušně naznačeno něco ve smyslu "jestli si neobjednáte nic dalšího, laskavě už vypadněte". Při odchodu se nás zase nějací pánové od vedlejšího stolu tázali, co jsme zač. Slovo Tarja jim nic neřeklo, ale slovo Nightwish už jo. Prý "Ta je černovlasá, ta je dobrá. Ta stará, ta nová ne",. Domů jsem přišla asi v deset se skvělými dojmy. Všichni lidičkové byli naprosto úžasní.
Jo a taky jsem tam obdržela konečně to fanklubové tričko. ALE je na tom menší háček. Večer sedím na pohovce a koukám na ten nápis Tarja…říkám si, že je nějaký divný, pak si řeknu, že je si naopak. Jdu se kouknout do zrcadla, kde ho vidím správně čitelný…a já tele se tím ubezpečím, že je to v pořádku- vážně mi vůbec nedošlo, že kdyby to bylo v pořádku, tak to v tom zrcadle nepřečtu. No prostě, milé tričko je potisklé zrcadlově. Koukala jsem na fotky a Petra, která ho taky dostala z téhle várky, to má taky špatně. To bude sranda, až budeme na koncertě, jak debilové s obráceným potiskem. :-D
já jsem to uplně nahoře v levém rohu :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Komu dáváte přednost?

Tarja 22.5% (49)
Nightwish s Tarjou 46.3% (101)
Nightwish a Anette 15.6% (34)
nic 15.6% (34)

Komentáře

1 Damned Damned | Web | 14. prosince 2009 v 18:16 | Reagovat

Je se máš žes tam byla :-)

2 Mysteria Mysteria | E-mail | Web | 14. prosince 2009 v 20:05 | Reagovat

To Ti přeji? :)

3 Zdebra Zdebra | Web | 14. prosince 2009 v 21:28 | Reagovat

Obrácenej potisk? To musí vypadat zajímavě.
Taky vždycky v Bontonlandu namířím k Hard & Heavy.
Takový pexeso bych taky chtěla. Ale bylo by mi líto to rozstřihnout a hrát to, aby se to neopotřebovalo. :D

4 Lawiane Lawiane | 15. prosince 2009 v 17:40 | Reagovat

Já ho hrát nebudu, bude nalepený na zdi :-D

5 ledvinkamoda ledvinkamoda | Web | 17. března 2014 v 0:09 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.