Pátek třináctého- interesantní den

16. listopadu 2009 v 14:14 | Lawiane |  zažila jsem
Pátek třináctého byl pro mě naprosto normální obyčejný den. Pár prkotin se však přece jen stalo, ne špatných, ale naopak zajímavých, vtipných a dobrých.

Ve škole k nám o přestávce přišla jedna učitelka a konečně nám dala, tak dlouho očekávaný papír, a to přihlášku na zájezd do Anglie, dozvěděli jsme se, že tentokrát pojdeme do Walesu, což nás potěšilo, taky strávíme skoro tři dny v Londýně. Tam jsme byli i minulý rok, ale zdaleka se nám nepovedlo projít všechno. Ale termín je až na začátku června, takže si ještě trochu počkáme.
Potom k nám do třídy při AJ přišli zástupkyně s nějakými třemi chlapi, oni prý, jestli můžou rušit, že se nás zeptají na pár otázek a že si ve třídě uděláme příjemnou atmosféru. Když jim to bylo schváleno, tak najednou vytáhli kameru! Začali každého natáčet a museli jsme jim odpovědět, co považujeme za IN (debilnější otázka už by být nemohla), všichni jim naštěstí řekli, že dělit lidi podle toho, jestli jsou IN, že mají značkové tričko, je blbost. Pak se ještě zeptali, co si myslíme o workoholicích a se zvoněním zase vypochodovali ven. Moje absolutně nepřipravené keci budou tedy možná v televizi.
Odpoledne jsem si šla vyzvednout stará čísla Sparku, ve kterých jsou plakáty s Tarjou a ještě se s tím pánem domluvit na brigádách, kde bychom rozdávali Sparky. To dopadlo moc úspěšně, budeme mít brigádu na Pink, Rammstein a možná i Billy Talent. Ty časáky mi dal nakonec zadarmo, protože se mu nechtělo vyplňovat nějaký papír, takže jsem ještě ušetřila asi stovku.
Cesto domů jsem se pak krásně ztrapnila na eskalátorech, jelikož jsem koukala do toho Sparku a omylem jsem vlezla na schody, co nejeli, tak jsem se tam chvilku zmateně rozhlížela a pak vyrazila na ty správné, moje bota ještě stihla způsobit hlomoz a na těch schodech jsem ještě málem spadla, když jsem se otočila na ty lidi za mnou. Musela jsem působit jako bych byla nalitá. Na chodníku mě pak míjel nějaký kluk v černém plášti a nemožně na mě čuměl.
Večer jsem si pak chtěla pověsit ty plakáty, ale zjistila jsem, že došli napínáčky. Běžela jsem tedy ještě na Budějárnu do papírnictví a koupila si naprosto sociálně vyhlížející krabičku 50 tupích napínáčků za 50 Kč!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mysteria Mysteria | Web | 16. listopadu 2009 v 16:43 | Reagovat

Tak ty schody mě dostaly :D My naštěstí poblíž žádné jezdící nemáme :D Bych se chodila jinak vozit :D jo a s diplomem si práci dělat nemusíš, jestli na tom netrváš :D

2 NightSilentAngel NightSilentAngel | Web | 16. listopadu 2009 v 17:44 | Reagovat

Ahoj určo vím kde se dají její cd stáhnout:-) A pokud by si je chtěla můžu ti je klidně všechny poslat třeba přes icq nebo tak:-)mám jejich celou diskografii včetně singlů:-) jinak kdyžtak tady -> http://uloz.to/hledej/?q=leaves+eyes

3 Babsi † Babsi † | Web | 17. listopadu 2009 v 18:28 | Reagovat

Bože... Promiň, píšeš dost zajímavě, ale trochu vypouštíš tvrdý y... Hele, mě to nevadí, piš si jak chceš.

4 Lawiane Lawiane | 19. listopadu 2009 v 17:30 | Reagovat

JJ díky, za upozornění, já jsem na y/i opravdu pako :-D nechápu, že mě vzali na gympl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.