Brigáda na Rammstein a ospalý dnešek

26. listopadu 2009 v 12:48 | Lawiane |  zažila jsem
Dneska se mi chce příšerně spát, včera jsem šla do postele až někdy po dvanácté, kvůli tomu koncertu. Ve škole jsem byla ted' naštěstí jen na první dvě hodiny a povedlo se mi tak vykroutit z písemky z matiky. Šla jsem totiž k zubaři na rovnátka. Už je mám asi dva a půl roku, což vůbec nebylo v plánu. Poslední dobou čekám, že už by mi tedy mohl oznámit, že mi je třeba příští navštěvu sundá. V této naději jsem tam šla i dneska, ale on mi nakonec řekla, že mi příště bude ještě měnit ty dráty. Pane Bože, to je snad zlý sen, já je nakonec budu mít určitě až do prázdnin!
Nějak mi to zkazilo náladu. Jsem nevrlá, neveselá... doufám, že mě něco potěší.

Včera večer jsme byli zase rozdávat časopisy, tentokrát Spark i Rock Pop, před O2 arenu. Bohužel jsme tentokrát nešli dovnitř, Rammsetein bych zrovna viděla mnohem radši než ty Billy Talent, ale nevadí. Lidí tam bylo hrozně moc a někteří se chovali dosti jako volové. Jednou jsem se vrátila k našim hromadám časáků, že si naberu další várku do ruky a myslela jsem, že mě klepne, když jsem viděla, co se tam děje. Lidi uzřeli, že leží na zemi a jsou zadarmo, kolem mě se ozývali hlášky typu ,,Hele časáky zadarmo, vem celou hromadu!" Nikdo očividně nepochopil, že je tam rozdávám a z té hromady to nemají brát. Všechny úhledné komínky rozbořili a když zečnu srovnávat, tak ještě vidím, jak jeden hošan po těch časácích vesele dupe. Řekla jsem mu pár peprných vět a pak e to naštěstí nějak uklidnilo a zbytek jsme dorozdali celkem v klidu. Jo a jeden pán, když viděl obal toho Sparku, kde byli nazí Rammseteini, tak mi řekl, že to je porno a že to nechce :-D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lily Addams Lily Addams | Web | 27. listopadu 2009 v 16:35 | Reagovat

zrovna to číslo s rammsteinama na obalu mám,je to trochu nechutné, ale jak mi prodavačka ten časák podávala a já jsem to viděla, tak jsem se málem začala smát :)

2 Lawiane Lawiane | 27. listopadu 2009 v 17:18 | Reagovat

Jj, já se tomu taky smála :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.